Seksualinis temperamentas pagal kraujo grupę

seLena-sexy-selena-gomez-32467223-1920-1200.jpg
 
Ar kada teko susimąstyti, kas gi lemia mūsų elgesį, tam tikrus įpročius ir temperamentą? Kodėl vieni žmonės yra ramūs, o kitus kovingai nuteikia menkiausia smulkmena? Kodėl vienoms moterims seksas yra būtinybė, o kitoms intymūs santykiai tampa tikru košmaru?

 

Pasirodo atsakymas slypi mūsų kraujyje. Amerikiečių mokslininkai ištyrė daugiau nei 3000 moterų kraują ir priėjo išvados, kad moters seksualinis temperamentas priklauso nuo kraujo grupės. Apžvelkime, mokslininkų pateiktas išvadas. Ką gi apie moters seksualumą pasako kraujo grupė.

 

I kraujo grupė

Damos, turinčios pirmą kraujo grupę yra aistringos, bet ir labai valdingos. Lovoje tokia moteris yra tikra tigrė ir ji nežino ką reiškia nuovargis. Tokia moteris sunkiai tramdo seksualinį alkį, mėgsta žaisti, tačiau suvilioti ją gali būti sunku dėl jos  valdingo charakterio. Pasisekė tam, kuriam pavyko suvilioti tokią moterį. Seksas su tokia moterimi bus įdomus net po dešimties metų, nes ji moka būti seksuali ir paslaptinga. 
 


II kraujo grupė

Antrą kraujo grupę turinčios moterys yra karjeristės ir jos seksu domisi dėl savanaudiškų priežasčių. Dažniausiai jos siekia išlaikyti santuoką ir partnerį, nes taip yra lengviau kopti karjeros laiptais. Ji "eina į kairę",  ne todėl, kad patenkintų savo seksualinį alkį, bet dėl to, jog yra gana abejingos priešingai lyčiai ir dėl šios priežasties yra gana sunku pasiekti seksualinį pasitenkinimą. 


III kraujo grupė

Tokiai moteriai intymūs santykiai ir seksas partnerystei vertės neprideda, nors jos ir yra puikios meilužės bei žino visas lovos subtilybes. Jos puikiai žino, kaip suvilioti vyrą, tačiau taip pat  puikiai imituoja orgazmus. Tai žaismingą seksualinį temperamentą turinčios moterys. Lovoje jos gali įsikūnyti į  geidulingą vienuolės ar tikros amazonės vaidmenį. Tokios moterys dažnai keičia partnerius ir nekuria tobulo vyro idealo. Jas veda smalsumas ir noras pažaisti. 


 

IV kraujo grupė

Tai jausmingos ir seksą vertinančios moterys. Moteriai turinčiai šią kraujo grupę seksas padeda atsikratyti kompleksų ir suteikia laisvės pojūtį. Ne visada lengvai patiria orgazmą, todėl yra pasiryžusi eksperimentams. Tokia moteris dažniausiai nežino kas yra tabu. Jos mėgaujasi žiūrėdamos, kaip vyras patiria malonumą. 
www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras