Senos miegamojo taisyklės atšaukiamos: štai 5 naujos!

romantic-happy-couple-bed-enjoying-sensual-foreplay_1150-4957.jpg
 
Keičiasi laikai – keičiasi papročiai. O su jais – ir sekso taisyklės. Tai, kas buvo savaime suprantama prieš keletą dešimtmečių, šiandien – jau pasenę. Susipažinkite su naujais dėsniais, kurie jūsų miegamajame (be abejo, nebūtinai tik jame – taip pat svetainėje, automobilyje, vonioje ir visose kitose vietose, kur tik sumanysite pasimylėti) įžiebs daugiau aistros kibirkščių!

Taip buvo seniau: Jei jums tai patinka – darykite tai!

Atnaujiname: Nesiliaukite eksperimentuoti!

Žmogaus kūnas ne tik bėgant metams, bet netgi bėgant metų laikams šiek tiek keičiasi, skirtingai reaguoja į tuos pačius pojūčius. Moters kūnas dar paklūsta ir jos individualaus ciklo ritmams, taigi glamonės, kurios ją keldavo iki devinto dangaus prieš savaitę, šiandien jau gali erzinti ir atvirkščiai: tai, kas jos nejaudino vakar – galbūt ėmė teikti malonumą šiandien? Atsiminkite, kuriose kūno vietose labiausiai mėgsta būti liečiamas partneris, visada turėkite jas omenyje, kartokite savo senus gerus ir laiko patikrintus triukus, bet tuo pačiu ir ieškokite naujų malonumo taškų, kurie gali iš naujo atsirasti ir vėl pradingti šen bei ten. Kartkartėmis pasiūlykite vienas kitam įvertinti prisilietimo teikiamą malonumą balais nuo 1 iki 10 – gali būti, kad abu nustebsite, kaip menkai išmanėte jautriausių vienas kito vietų žemėlapius.

Taip buvo seniau: Fantazuoja tik vienišiai

Atnaujiname: Fantazija – pageidautinas trečias dalyvis tap jūsų

Sekso metu vyrai susikoncentruoja į artėjantį orgazmą. Moterų mintys tuo tarpu dažnai nuklysta į fantazijas. Tam, kad moteris pasiektų orgazmą, jai reikia išvalyti savo mintis, atitraukti jas nuo kasdienių rūpesčių ir, kas dar svarbiau – pabėgti nuo įvairiausių savo baimių ir abejonių (kurios prasideda pasvarstymais „ar jis mane myli” ir baigiasi siaubo persmelkta mintimi „pamiršau nusidepiliuoti kojas!!!”). Erotinės fantazijos tuo metu, kai jūs kaitinate vienas kitą – kaip tik tai, ko reikia kad abu atsipalaiduotumėte. Taigi glamonėkite vienas kito kūną ne tik fiziškai, bet ir emociškai, skatinkite vienas kitą fantazuoti ir pasinerkite į savo pasaulį, kuriame neliktų vietos pašalinėms trikdančioms mintims. 

Taip buvo seniau: Vyras privalo kontroliuoti padėtį.

Atnaujiname: Moterys – taip pat puikios vadovės!

Beveik visose kultūrose vyrai vienareikšmiškai laikomi sekso iniciatoriais ir lyderiais. Bet tai – ne į naudą jiems patiems. Kai vairą į savo rankas meilės žaidimuose perima moteris, abiem partneriams tampa aiškiau, kokie veiksmai ir technikos leidžia pasiekti daugiau malonumo. Vyrui kūniškas pasitenkinimas pasiekiamas kur kas greičiau ir paprasčiau nei moteriai, todėl norėdami patenkinti moteris vyrai dažniausiai priversti spėlioti ir aklai mėginti susigaudyti, kas jai patinka, ir kas ne. O paklusdama visuomenės primestam pasyviam vaidmeniui moteris drovisi atvirai pasakyti, kaip jai geriau. Todėl geriausia, ką galite padaryti – kartkartėmis apsikeisti vaidmenimis ir leisti jai griežti pirmuoju smuiku. 

Taip buvo seniau: Erogeninės zonos lengvai nuspėjamos.

Atnaujinome: Skirtingi prisilietimai – skirtingi rezultatai.

Taip, stipriausios erogeninės zonos iš tikrųjų lengvai nuspėjamos. Tačiau nuo to, kaip būtent jas liesite, priklauso ir rezultatas: stipresnis ar silpnesnis malonumas, užplūstanti ar maloniai atslūgstanti aistros banga. Be to, į erogeninių zonų kategoriją pastaruoju metu įtraukiamos ir sritys, kurios anksčiau būdavo pamirštos ar tiesiog laikomos tabu. Pavyzdžiui, dauguma vyrų tokia sritimi tapo zona aplink išangę bei pati išangė: vis mažiau lieka baimės, kad šioje vietoje malonumą patirti lemta tik homoseksualiems asmenims, heteroseksualūs vyrai taip pat neslepia, kad jiems šios srities stimuliacija – maloni. Moterų jautriausi taškai – nebe tik klitoris ir giliai makštyje esantis taškas G. Seksologai primena ir vadinamąjį tašką U – vietą tarp klitorio ir makšties, esančią aplink moters šlaplę. Minkšti sukamieji judesiai pirštu ar liežuviu čia taip pat gali būti labai jaudinantys bei priartinti ją prie orgazmo.

Taip buvo seniau: Geriausias seksas – greitas ir veržlus, kai abu partneriai dega aistra.

Atnaujinome: Sulėtinkite tempą!

Priartinti ir vėl leisti nutolti orgazmui – daugumos porų pamėgta taktika, pasiskolinta iš tantrinio sekso. Tokios aistros išaugimo ir laikino sumažėjimo pakopos suteikia didesnį psichologinį malonumą, galingesnę fizinę energijos iškrovą orgazmo metu. Todėl neskubėkite į orgazmą tarsi finišą, leiskite sau patirti visus augančios aistros etapus dar ir dar kartą. Nebijokite, pats orgazmas niekur nepasitrauks. Jis priartės vėl ir vėl, ir bus dar stipresnis. Tiesa, atidėlioti jo pernelyg dažnai nereikėtų – maždaug po 3-4 kartų tai gali pradėti erzinti.

Taip buvo seniau: Sekso žaislai – tik tiems, kas nemoka pasitenkinti.

Atnaujinome: Sekso žaislai – aktyvių ir besimėgaujančių įvairove porų aksesuaras.

Klaidinantis mitas, esą sekso žaislai skirti tik tiems, kas neturi nuolatinio partnerio ar nesugeba be papildomos stimuliacijos patenkinti vienas kito „įprastu“ būdu, jau senokai pasitraukė užmarštin. Dabar akivaizdu – tai, kad sekso žaislus vis dažniau renkasi ne vienišiai, o poros, norinčios paįvairinti savo seksualinių santykių repertuarą. Be to, tie, kas naudoja sekso žaislus, lengvai pasitenkina įprastu būdu, tačiau nebijo eksperimentuoti ir ieškoti naujovių – kad pasitenkinimas nevirstų monotonija, įgytų daugiau aistros atspalvių. Taigi įsigyti ką nors seksualaus – pramoga ir gundantis malonumas, kurį tikrai turėtumėte sau leisti, jei to dar nepadarėte iki šiol!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras