Sex skelbimai

 
Ne paslaptis, jog šiomis dienomis tiek vyrai, tiek moterys pasaulį užkariauti ir kitų dėmesį atkreipti stengiasi demonstruodami tobulas kūno linijas, o kartais, tačiau labai retai – dvasines vertybes ir prioritetus. Nežinia, kokie veiksniai tai lemia, tačiau vis daugiau žmonių antrosios pusės ieško ne kine, teatre ar kitose lankytinose vietose, tačiau mieliau renkasi internetinę erdvę, pažinčių portalus. Vieni iš jų pirmenybę teikia ilgalaikiams santykiams, kiti – neįpareigojantiems, vienos nakties nuotykiams. Todėl galima teigti, jog sex skelbimai yra neatsiejama kasdienybės dalis, kasdien įtraukianti visa daugiau ir daugiau vartotojų. Atkreipiant dėmesį į tokio pobūdžio skelbimus, labai daug sužinoti galima apie žmogaus asmenybę, jo lūkesčius, siekius, savivertę. Tačiau verta pabrėžti, kad vyrai ir moterys dėmesį į save atkreipti bando skirtingais būdais.

Nors iš pirmo žvilgsnio moterys atrodo drovios, paklusnios, visada pagelbėti pasiryžusios asmenybės, kurios paaukos savo poreikius vardan jūsiškių, klystate! Internetinėje erdvėje kaip ir realiame gyvenime, pilkų, savimi nepasitikinčių, prieglobsčio po tvirtu vyro pečiu ieškančių merginų vis mažėja. Kiekviena silpnosios lyties atstovė turi griežtą nuomonę vienu ar kitu klausimu, tvirtai ir aiškiai išdėstytus reikalavimus. Visai nesvarbu, moteris jauna ar brandaus amžiaus, daugelis iš jų internetinėje erdvėje ieško partnerio, kuris padėtų paįvairinti seksualinį gyvenimą, tačiau taip pat suteiktų finansinės naudos ar net su juo užmegztų verslo santykius. Todėl sex skelbimai nieko jau nebestebina, juose moterys siūlo prostitucijos ar erotinių masažų paslaugas ir žinoma, laimingą pabaigą. Tyrimų rezultatai byloja, jog daugiausiai tai išsiskyrusios, vienos vaikus auginančios moterys, kurioms papildomi pinigai tikrai praverstų. Kitaip tariant – kiekvienas gyvena taip, kaip sugeba ir moka. Ne retai skelbimai mirga nuo tokio pobūdžio žinučių: žavi pirmo kurso studentė ieško simpatiško vyriškio, galinčio sušildyti šaltais žiemos vakarais bei suteikti materialinę paramėlę; suaugusi moteris neatsisakytų erotinių žaidimų ir finansinės paramos iš simpatiško, vyresnio amžiaus vyro. Tokios moterys gerą gyvenimą, diskomfortą nori gauti kitų sąskaitą, nepajudinusios nė piršto. Juk nieko negali būti geriau nei stora piniginė ir visokeriopas pasitenkinimas? Vaikinas/vyras ne tik leidžia su tavimi laiką, patenkina visus seksualinius poreikius, tačiau taip pat suteikia nemenką finansinę paramą. Ir vyras liks patenkintas, pašonėje turėdamas patinkančią, patrauklią merginą ir moteris bus viskuo aprūpinta. Kitaip tariant – ir vilkas sotus, ir avis sveika.

Nors internete merginos savo poreikius išsako be užuolankų, tačiau bijodamos nukentėti elgiasi atsargiai. Jos nepameta galvos ir po kelių bendravimo dienų neskuba susitikti, pirmiausia nori įsitikinti, kad susirašinėjimo draugas yra patikimas ir nenuskriaus jų. Taip pat neskuba duoti asmeninių kontaktų, telefono numerio ar namų adreso. Tuo tarpu vyrai šiuo atveju elgiasi žymiai drąsiau, vos pamatę patinkančią merginą skuba kviesti į pasimatymą ar bando gauti asmeninį telefono numerį.
Nepaisant finansinės naudos paieškų, potencialiems kandidatams moterys kelia nemenkus reikalavimus: Seksuali šatenė, pasižyminti įspūdinga išvaizda pakviestų džentelmeną linksmai praleisti laiką savo namuose. Esu aukšta, išvaizda mergina iš pajūrio, ieškau simpatiško, atletiško kūno sudėjimo, aukšto vyro, neturinčių tabu visose gyvenimo srityse.
Posakis – grožis išgelbės pasaulį, šiuo atveju labai tinka, mat pažinčių skelbimuose puikūs fiziniai duomenys, patrauklumas iškeliami ant aukščiausio pjedestalo laiptelio, moterys nevengia kurstyti vyrų vaizduotės pabrėždamos savo privalumus.

Potencialių kandidačių poreikiams patenkinti ir dėmesiui atkreipti, vyrai sukuria kuklaus, tvarkingo, vilioklio vaikino paveikslą, o savuosius poreikius išsako tik anketos pabaigoje: esu rimtas, tvarkingas, padorus vaikinas, kuris rimtai žiūri į gyvenimą ir ieškau tokiu pat požiūriu pasižyminčios merginos. Simpatiją mielai pamaloninčiau pikantiškais seksualiniais dalykai, pažadu, jog kiekviena liktų patenkinta. Tačiau peržvelgus didžiausią būrį skelbimų, galima rasti vieną kitą šiek tiek atviresnį: Džentelmenas(žigolo) mielai save atiduotų merginoms ir moterims.
Siekdami pelnyti palankumą ir kuo greičiau rasti antrąją pusę, nesvarbu, ji bus ilgalaikė ar trumpalaikė partnerė, didelių reikalavimų vyrai jai nekelia. Mieliau daugiau informacijos suteikia apie save: esu dirbantis, tvarkingas, sportą ir aktyvų laisvalaikį mėgstantis vyras, mielai susipažinčiau su draugiška, miela mergina, kuri sutiktų paišdykauti lovoje.

Nežinia kokias išvadas atskleistų užsienio pažinčių ar sex pažinčių skelbimai, tačiau Lietuvoje vyrauja viena, labai paprasta tendencija – už pinigus galima nusipirkti viską. Merginos dėmesį, šiltus jausmus ir meilę, todėl silpnosios lyties atstovės iš vyrų mielai priima finansinę paramą, už kurią atsidėkoja seksualiniais malonumais.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras