Šis tas naujo miegamajame... žaliems

 
Ar pasirengę išbandyti ką nors naujo? Puiku! Įvairovė – vienas iš gyvenimo kokybės rodiklių, ypač jei ši įvairovė susijusi su seksu. Moksliškai įrodyta, kad pasikartojimas ir nuspėjamumas nėra erotiški. Todėl norėdami išlaikyti sveikus monogamiškus santykius, turite kartkartėmis atnaujinti savo repertuarą ir pradžiuginti vienas kitą naujovėmis.

Kiekvienos poros seksualiniai santykiai – saviti, o įprasto repertuaro ir alternatyvių variantų sąrašas gali labai skirtis. Tai, kas vieniems savaime suprantama, kitiems vis dar gali būti tabu. Tiesa, kai apie seksą informacijos – gausu, o eksperimentai su įvairiomis seksualumo pasireiškimo formomis netgi skatinami, „nenormalumo“ etiketė dažniau prilipdoma tiems, kas eksperimentuoti atsisako. Ir visai be reikalo, nes klasikinis seksas, be ypatingų naujovių – taip pat labai svarbu, jei tik abu partnerius jis tenkina ir leidžia atskleisti ir įgyvendinti savo troškimus. Be to, erdvė, kaip galima tuos santykius paįvairinti, visada turi galimybių išsiplėsti. Tik žingsniai tai darant bus mažesni nei sekso gurmanais save laikančių porų.

Oralinis seksas. Toks pasiūlymas daugumai žmonių gali kelti tik juoką: seniai išbandyta, patirta, nejaugi reikia apie tai kalbėti? Taip! Kadangi vis dar yra ir tokių porų, kurie neperžengia vidinio barjero ir lūpas naudoja išskirtinai bučiniams aukščiau juostos. Priimti oralinio sekso iššūkį jiems – tai išties didelis, vedantis link dar drąsesnių glamonių ir pojūčių įvairovės. Tad jei jau retkarčiais pasvajojate apie tai – vadinasi, pamėginti tikrai verta.

Analinis seksas. Jei dar nesate eksperimentavę šioje srityje, bet norite išbandyti, veikiausiai jausite šiek tiek gėdos, nemažai diskomforto ir dar daugiau nerimo: ar tikrai viskas bus gerai? Tai – visiškai normalu. Mūsų visuomenė gana ilgai išeinamąją angą laikė tabu, drausdama bet kokias manipuliacijas šioje jautrioje kūno zonoje. Šiaip ar taip, analiniai žaidimai gali teikti daug pasitenkinimo. Ir nemaža dalis jo susiję kaip tik su pasitenkinimu, kad darote kažką draudžiamo, laužote normas. Be to, ties išeinamąja anga apstu nervų galūnių, kurios ją paverčia viena erogeniškiausių kūno vietų. Norėdami išmėginti analinius malonumus, visų pirma turėkite omeny, kad daugeliu atvejų įsiskverbimo nė neprireikia – užtenka išorinio šios srities stimuliavimo. O jei nuspręsite leistis gilyn – būtinai pasirūpinkite geru lubrikantu ir pasitreniruokite su analiniams žaidimams skirtais rutuliukais ir kamščiais – jie yra mažesnių gabaritų nei vidutinio dydžio penis, todėl tam, kad pajustumėte daugiau pasitikėjimo ir mažiau diskomforto, jie tiks labiau. Ir tik tuo atveju, jei viskas abiems partneriams patiks, saugu žengti drąsesnius žingsnius.

Fantazijos ir vaidmenų žaidimai. Ar kada nors mėginote išpildyti vienas kito fantazijas? Pavyzdžiui, kaip piratas į nelaisvę paima žavią damą. Arba kaip prancūzų kambarinė bando įtikti priekabiam aristokratui. Tiesiog pamėginkite! Fantazijų žaidimai kaip niekas kitas padeda geriau atskleisti jūsų seksualumą. Juk prisiėmę tam tikrą vaidmenį ir pradedate elgtis kaip kitas asmuo. Vaidindami kažką kitą, mes pradedame atrasti daug naujų dalykų apie save.

Skutimas. Vis daugiau žmonių įgyvendina iš pirmo žvilgsnio keistą fantaziją – skusti partnerio bikini zonos plaukus. Kodėl toks malonumas keistas tik iš pirmo žvilgsnio? Nes jis iš tikrųjų leidžia patirti naują seksualinio žaidimo formą, apima ne tik susijaudinimą, bet ir savitvardą bei susilaikymą, kai atidžiai žvelgiant į partnerio(-ės) lytinius organus nesiimama jokių aktyvių seksualinių veiksmų, tramdomas geismas ir atliekamas švaros aktas. Beje, šis žaidimas gali tapti idealia įžanga į oralinius malonumus – tai ypač tinka švaros maniją turintiems žmonėms, kuriems oralinių glamonių metu sunku atsipalaiduoti, nes vis atrodo, kad jo(jos) arba partnerio(-ės) lytinių organų srityje ne viskas idealiai švaru.

Surišimas ir dominavimas. Tai, kas dar visai neseniai buvo tik seksualinių žaidimų prasme pažengusių porų pomėgis, vis dažniau tampa „gatvės mada” ir įsiveržia net ir į santūrių bei drovių porų miegamuosius. Be abejo, bestseleris „50 pilkų atspalvių” čia suvaidino itin svarbų vaidmenį. Švelnios sado-mazo pramogos tampa nebe bauginančiu „iškrypimu”, o rafinuotu meilės aktu. Jei ši sritis jums nauja – pradėkite mažais žingsneliais: seksas užrištomis akimis, seksas surištomis rankomis, nestiprūs pliaukštelėjimai per sėdmenis ranka, botagėliu ar plaukų šepečiu.

 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras