Skaitytojos laiškas: "Ačiū, Tau, buvusio vyro meiluže!"

ThinkstockPhotos-101841451.jpg
 
8 komentarai
Tikime, kad šis atviras mūsų portalo skaitytojos laiškas pakeis ne vienos moters gyvenimą bei leis iš naujo pažvelgti į viską kitomis akimis. Taip pat norime padėkoti už šį nuostabų laišką mielai Laimai ir linkime jai visokeriopos sėkmės einant nenuspėjamais gyvenimo kelio vingiais.

"Mes niekada nebuvome susitikusios, bet aš jus žinau, kaip ir jūs mane. Aš ta moteris, kuri kėlė daugiausiai kliūčių jums būti su mano vyru. Šį apgavystės faktą visai atsitiktinai sužinojau pasikapsčiusi po vyro žinutes “facebook`e”. Jis iš manęs to visai nesitikėjo, kaip ir aš to iš jo.

Nemeluosiu ir nelinkėsiu Jums sėkmės, kad jo uždirbti pinigai ir kitos mano buvusio vyro donžuaniškos savybės atneštų jums taip trokštamą laimę, tačiau tikrai galiu pasakyti didelį ir nuoširdų AČIŪ Jums, miela meiluže.

Tik nesupraskite neteisingai, nejaučiu jums jokios neapykantos ir skyrybos tikrai nėra pats blogiausias dalykas kokį tik gali patirti moteris. Tiesiog esu dėkinga už tai, kad pagaliau sugebėjau sudėlioti savo mintis ir nustojau ieškoti savyje problemų.

Dabar kuo puikiausiai suprantu, kad mano pastangos nudžiuginti vyrą skania vakariene ar seksualiais apatiniais buvo bergždžios ne todėl, kad esu nevykėlė ir nesugebu vilioti bei būti koketė kaip Jūs. Tiesa, kad ir kokia skaudi bebūtų yra tiesa. Ir būtent ją kiekvienas mūsų trokštame žinoti. Ir nors to nei vienas iš Jūsų nesugebėjote atvirai man pasakyti, dėkoju tau už atrastą tiesą ir vidinę ramybę.

Taip pat turiu padėkoti ir už tai, kad pagaliau nustojau save traumuoti. Keista, tačiau apsilankymai pas psichologus, psichoterapeutus ir vaistai nuo depresijos man padėjo tik iš dalies arba padėjo tik po tam tikro laiko, kai išsiaiškinau teisybę. Pagaliau mano smegenys ima suvokti ir apdoroti gydytojų man sakytus dalykus, jog aš graži, aš protinga, aš moteris verta visko kas geriausia! Pagaliau galiu vaikščioti nenudelbiant akių į žemę ir pastebėti į mane krypstančius vyrų žvilgsnius. Žinoma, priešingai, nei jūs - vyro gatvėje neieškau... Tačiau prisipažinsiu, kad gautas dėmesys iš šalies tikrai žavi.

Ačiū, kad pagaliau, būnant dar ganėtinai jaunai, galiu mėgautis pasimatymų teikiamais džiaugsmais ir dėkoju už tai, kad po ilgo laiko, vėl galiu jausti karštus vyriškus bučinius ir tvirtus apsikabinimus. Juk žmogiška šiluma, artumas ir intymumas yra tai, ko reikia kiekvienai moteriai. Juk tik meilė, susižavėjimas ir aistra verčia mus judėti pirmyn.

Ačiū, kad pagaliau leidote man suvokti savo ligos diagnozę bei galiu lengviau išsilaižyti sielos žaizdas. Antraip, gal dar ilgai leisčiau pinigus vizitams pas gydytojus ir iš sielvarto verkčiau įsikniaubusi į pagalvę. Dabar kai žinau visą tiesą, galiu giliai įkvėpti ir iškvėpti. Juk kartais reikia patirti šoką, kad atsirastų antrasis kvėpavimas.

Nuoširdus Ačiū Tau, mano buvusio vyro meiluže, kad galiu atversti naują lapą savo gyvenimo istorijoje.

 

Dabar jau laiminga,
 

Laima"


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Jei šeimoje viskas gerai, vyras neieško jokiu meilužių. O kai stengies ir nesulauki jokio atsako, pradedi žvalgytis į kitas. Tada žmona sužinojusi pradeda tave smerkti prieš visa pasaulį.
O kodėl kalta tik meilužė? Vyras šventas, žmona irgi?
Mes visi esame tik cheminiai elementai , todel mūsų jausmus valdo visokie depominai, testeronai ir t.t. taigi Jūs išsivadavot iš to ,ko neturėjot , tai su kuo čia sveikinti?
Istikro galiu pasveikinti. Nes kai pati paliko po 4 metu draugystes del kito b atsiprasant, zinoma labai ilgai prasikankines pasakiau sau, o gal ir gerai kad dabar pabego kaip buciau tai isgyvenes santuokoje? Neduok dievas turint vaikus ir sitaip? Todel palinkesiu rasti ko esi verta, nesidairyk i praeiti ir suvok realius dalykus kurie kartais buna sunkiai pakeliamj :)
Super sveikinu jus
Super! Sveikimimai herojai!
matyt esi viena is tu kaltininkiu :)
Briedas kazkoks
Naujas komentaras