Skaitytojos laiškas: Mano pirmasis "Threesome"

9545.jpg
 
Niekada ir niekam neketinau to pasakoti, juo labiau savo draugams. Tačiau pakeisti nuomonę mane privertė viena mano draugė, kada tiesiog diskutuojant "Threesome" tema, ji atskleidė savo kategorišką ir kritišką požiūri į tai.

Niekada nemėgau žmonių, kurie patys nėra ko nors patyrę savo kailiu, mano, jog turi teisę smerkti ir kritikuoti kitus. Kadangi buvau išprovokuota ir teikiausi šią paslaptį atskleisti savo šventajai draugei, manau turėčiau šia savo patirtimi pasidalinti su visais, nes tikiu, kad seksas trise gali būti naudingas poros santykiams. 

Taigi, mes su Artūru santuokoje gyvename jau 7 metus ir mylime vienas kitą taip pat stipriai kaip ir pirmaisiais santuokos metais, o gal net dar stipriau. Visada mėgome audringą seksą ir dievinome  eksperimentus lovoje. Ir nors atrodė, kad rutina mums negresia, nes abu esame labai temperamentingi žmonės, vis dėl to, po kelerių metų santuokos, nusprendėme atvirai pasikalbėti apie savo erotines fantazijas. Aš buvau pirma, tačiau mano vyrą taip sužavėjo mano svajonė pasimylėti su dviem vyrais , jog besvajodami ėmėme viską detaliai planuoti. 

Žinoma, apie tokią savo fantaziją prabilti buvo kiek baisoka dėl vienos paprastos priežasties – jo pavydo. Tikėjausi, kad jis pažers priekaištų man, kad neva jau turiu nusižiūrėjusi  naują partnerį ir, kad gyventi su juo man jau nusibodo. Tačiau mintyse užvirė džiaugsmingas chaosas, kai iš jo lūpų išgirdau drąsų „Pabandykime!”. 

Po to kai aptarėme visas slidžias akimirkas, iškilo ne ką mažiau svarbus klausimas: kas bus tas antrasis vyras? Abu sutikome, kad draugų į šį reikalą geriau nevelti. Man būtų tikrai keista bendrauti toliau, jei po kiekvieno mūsų susitikimo su draugais, vienas jų į mane žiūrėti kaip į moterį su kuria kažkada teko  permiegoti. Tačiau džiugu, kad betkokiu klausimu šiandien mums gali padėti visagalis internetas. Tad visai netrukus, pasinėrėme į pažintis suaugusiems. Buvau maloniai nustebusi kaip entuziastingai mano vyras  puolė pildyti narystės anketą ir kaip įdėmiai klausėsi manęs, ką rašyti toliau... Ilgai laukti netruko, pažinčių suaugusiems portale greitai radome partnerį. Turėjome keltą paprastų kriterijų jam: amžius (iki 40 metų), gera fizinė išvaizda ir konkrečių ligų nebuvimas.
 

Pirmoji mūsų tikra pažintis su Evaldu įvyko kavinėje. Sėdėjome ir šnekučiavomės trise. Vėliau mano vyras pasišalino ir mes su Evaldu likome dviese. Pokalbis darėsi vis karštesnis , o vyno taurė padėjo  įsijausti į vis labiau atvirą pokalbį. Tuo metu jaučiausi kiek apsvaigusi ir atsipalaidavusi, nors ir nutuokiau, kad galbūt mano vyras mus slaptai seka ir stebi.  Kiek vėliau atėjo ir jis, priėjo prie manęs apsikabino, pabučiavo ir visi  išgėrėme dar po taurelę. Vėliau mūsų kompanija  išvyko į užsakytą viešbučio numerį. Toliau  viskas klostėsi labai natūraliai….


Galiu pasakyti, kad jausmas kada jus glamonėja dvi poros vyriškų rankų sukelia neapsakomą fizinį jaudulį . Dar niekada taip gerai nejaučiau savo kiekvieno kūno lopinėlio, ir visa tai tikrai veda iš proto! Naujos sekso rūšies išbandymas buvo galinga patirtis! Ir tos keturios valandos su pertraukomis, mūsų santykiams suteikė dar kitokį atspalvį. Iki šiol su vyru gyvename taip, lyg būtume šviežiai iškepti jaunavedžiai, nors po šios istorijos prabėgo jau  daugiau nei metai. Edita
 

 
Komentarai
Naujas komentaras