Slapti moterų pageidavimai tobulam meilužiui

690x460_0xd42ee42a_8466866151403005303.jpeg
 
Apie ką svajoja jaunosios nimfomanės ir patyrusios sekso vergės? Brandžių moterų ir jaunų panelių fantazijos gali būti įvairios , tačiau daugelio dailiosios lyties atstovių seksualiniai poreikiai yra labai panašūs! Jos visos turi keletą bendrų paslapčių apie kurias svajoja, bet nedrįsta pasakyti.

Taigi, dalinamės keliomis moterų paslaptimis, kurios  sužadins jos lytinį potraukį ir kiekvieną vyrą pavers sekso karaliumi.
 

Bučiniai sekso metu

Vienas didžiausių moters seksualinių troškimų – aistringi bučiniai sekso metu ir ne tik. Tačiau dažnai vyrai ignoruoja tokį moters poreikį ir mylėdamiesi orientuojasi tik į trintį. Moterys yra  emocionalios asmenybės, todėl vien technika jos nepaverksite. Sekso metu jos pageidauja aistringų bučinių. Įsiskverbkite jai ne tik į lūpas, bet bučiuokite kaklą, ausis, kelius ir kitas kūno vieteles!
 


Meilė prieš seksą

Jokia paslaptis, kad moterų lytiniam potraukiui sužadinti yra reikalinga preliudija. Tačiau tai nereiškia, kad jas tenkins greitesnis seksas. Vidutinė lytinių santykių trukmė visoje planetoje yra 2 minutės ir 30 sekundžių. Per šį laiką vyras vidutiniškai atlieka 25 frikcijas ir baigia. Bet moterims  reikia daugiau laiko susijaudinimui ir orgazmui pasiekti. Priklausomai nuo pačios moters, preliudija turėtų trukti 5 -15 minučių, o tada kai ji bus pasiruošusi, reikėtų  suskaičiuoti bent iki 150 sekundžių.

Ir jei bučininių įtraukimas į seksą nereikalauja ypatingų sugebėjimų, su ilgiau trunkančia erekcija gali būti sudėtingiau. Čia jums gali padėti varpos žiedai, užveržėjai bei  specialūs kremai, skirti atitolinti ejakuliacijai.Nešvankios  šnekos sekso metu

Merginos myli ausimis, tačiau kartais vyrai tai tiesiog pamiršta. Jei norite sužadinti  didesnį jos geismą ir trokštate pasiekti naujas aukštumas, kvėpuokite jai į ausį ir šnabždėkite “purvinus” žodžius. Atminkite, kad lovoje  tokiais švelniais  žodeliais kaip “zuikutė” ar “seksiukė”, nieko gero nepešite. Juos geriau pasilikite po visko. Dominuokite

Moteris įkūnija jautrumą ir švelnumą, vyrai – jėgą ir agresiją. Vyrams reikia moteriškų rankų prisilietimų ir jie dievina jų trapią prigimtį. Atminkite, kad priešingybės traukia, o dailioji lytis trokšta pajusti  jo galybę. Seksas -  geriausias būdas patirti galingas ir stiprias agresyvaus patino komandas. Jos šiek tiek ekshibicionistės

Taip jau gamta sutvėrė, kad moterys dažnai pačios nežino ko nori. Tačiau jos liks jums dėkingos už galimybę atsiduoti pagundai ir  nesipriešins pasimylėti labiausiai netikėtose vietose. Biuras, viešasis tualetas, laiptai ar nuošali vietelė nusukus nuo kelio, sužadins jos seksualinį potraukį ir ji su džiaugsmu atsiduos ten, kur nėra lovos. Daugiau oralinio sekso

Daugelis moterų patiria orgazmą tik stimuliuojant klitorį. Todėl viena slapčiausių moterų seksualinių fantazijų – patirti tai kuo dažniau. Atminkite, ne tik vyrams patinka blowjob, bet ir moterys dievina kunilingą. Lepinkite vienas kitą oralinio sekso malonumais ir nepamirškite vienos geriausių visų laikų sekso pozos – 69.
 

Kiekviena mergina turi savo seksualinių fantazijų sąrašą, bet ne kiekvienas vyras ryžtasi jį spėlioti. Pasidalinkite savo troškimais ir jam bus lengviau suteikti tai, ko geidžia jūsų kūnas ir siela!

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras