Spontaniškas seksas

 
Pragyvenus keletą metų santuokoje, anksčiau ar vėliau visos poros susiduria su rutina, kuri gyvybingumo santykiams tikrai nesuteikia. Veikiau priešingai- juos žudo. Be abejo, kiekvienas norime jaustis kaip paauglys, kurio organizme nenuvaldomai siaučia hormonai. Tai nėra tik svajonės ar neįgyvendinami faktai, atgaivinti seksualinį gyvenimą tikrai įmanoma, tereikia į santykius įnešti daugiau spontaniškumo. Neplanuokite sekso, tegu viskas įvyksta netikėtai, nelauktai.

1. Neplanuokite. Mąstydami apie tai, kur kada ir kaip galėtumėte pasimylėti, dingsta visas akimirkos žavesys. Kiekvienas žinome, jog spontaniški įvykiai teigia daugiau malonumo negu iš anksto suplanuota veikla, ypač seksas. Galvokite apie tai kaip apie gerą kino filmą, kurio scenarijus ir tolesni veiksmai išryškėja tik jo eigoje. Laukimas dar labiau sustiprins geismą ir nuteiks teigiamai, nesvarbu ar visus lūkesčius pavyks įgyvendinti, visų svarbiausia geras nusiteikimas.

2. Nenustokite stebinti. Mylimasis mėgaujasi rytiniu dušu, o jūs vis dar tinginiaujate lovoje? Prisijunkite prie jo ir suteikite rytinio malonumo dozę. Glamonėkite jautriausias vietas ir padėkite pasiekti ekstazę. Garantuojame, mylimasis liks sužavėtas. Svarbiausia linksmai praleisti laiką, kai mažiausiai to tikitės.

3. Padarykite tai viešoje vietoje. Tikriausia tik pati mažiausi dalis skaitytojų galėtų nuoširdžiai prisipažinti, jog niekada nesimylėjo viešoje vietoje. Vienokiu ar kitokiu atveju tai esame išbandę visi, ypač santykių pradžioje. Net jei santykiai ir įsibėgo, nepaisant to, jog vienas kitą pažįstate kaip penkis savo pirštus, ekstremalių iššūkių pamiršti nederėtų. Nedidelė meilės seansą galite surengti bet kur, kur tik širdelės trokšta. Automagistralės poilsio aikštelėje ar kino teatre. Vietų begalės, tereikia noro ir viskas įvyks akimirksniu.

4. Padarykite tai dukart. Atsimenate, kai santykių pradžioje laikas praleistas miegamajame būdavo geriausia pramoga jums abiems? Kai meilės žaidimai sekė vienas paskui kitą? Tačiau laikui bėgant tokie išdykavimai tapo vis retesni. Puikiai suprantame, kad yra užsiėmęs savais reikalais, neužbaigtais darbais ir visa kita, tačiau laiko intymumui taip pat neturėtų pritrūkti. Atgaivinkite seksą, mylėkitės aistringai ir švelniai, po to prigluskite prie mylimojo ir klausykitės jo širdies plakimo. Na o jei vieno meilės seanso negana, pasimylėkite dar kartą!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras