Spontaniškas seksas Naujųjų metų vakarėlio metu

 
3 komentarai
Beveik visi vyrai spontanišką seksą laiko savo pasiekimu, o štai 3/4 moterų yra linkę išgyventi dėl šios priežasties.

Iki Naujųjų metų liko vos keletas valandų. Ir jei tikėti pokalbiais internetiniuose forumuose, būtent naujametiniai vakarėliai daugiausiai vainikuojami spontanišku seksu.

Daugumai moterų žodžių junginys „Naujieji metai“ veikia tiesiog hipnotizuojančiai. Merginos dar nuo vaikystės tiki stebuklais, kurie tikrai turi atsitikti šią stebuklingą naktį. Ir spontaniškas seksas Naujųjų metų naktį – vienas iš tų stebuklų.

Deja, dažniausiai pasakų princu tampa tas, kuris būna šalia merginos: įprastoje kasdieninėje situacijoje merginos praeina šalia ir net nepastebi tokių vyrų. Tad, merginos, būkite atidžios: Naujųjų metų naktį jūs galite ir nusivilti.

Pirmas ir pats reikšmingiausias tokio sekso minusas: vyras šio sekso nepriims rimtai. Spontaniškas seksas būdingas daugumai vyrų – tai eilinis jų vyriškumo įrodymas ir ne daugiau. Tai tik nuotykis, kuriuo galima pasigirti prieš draugus.

Todėl pasidavusios spontaniško šventiško sekso pagundai, nenustebkite, kad jau kitą rytą apie tokį „šventą“ dalyką žinos beveik visi aplinkiniai kaimai. Taip pat ir apie apatinių spalvą bus pranešta visoms įmanomoms žiniasklaidoms priemonėms – jei tai įvyko naujametinio darbo vakarėlio metu, apie tai sužinos ir visi bendradarbiai. Ir pabandyk paskui kalbėtis su verslo partneriais apie rimtus dalykus, jei jie tave mato nėriniuotais apatiniais ir prisegamomis kojinėmis.

Merginos naujametinių vakarėlių metu prasidėjusius santykius laiko rimtais ir mano, kad tai – rimtų santykių pradžia. Tačiau reiktų įvertinti požiūrių skirtumus: vyrams – tai tik dar vienas nuotykis, o merginai – tai viltis, kad iš sekso išsirutulios tikri santykiai. Toks skirtingas požiūris gali tapti ir gyvenimo drama ar net rimtu nusivylimu.

Tiesa, yra ir kitas variantas, kai mergina po vakarėlio permiega su vyru: „Dieve! Nejaugi aš vakar su juo buvau???“

Taip, reiktų viską įvertinti blaiviu protu tai, kas gali įvykti, nes priešingu atveju teks gydytis ir nuo depresijos.

Tačiau yra ir pliusai, kurie seka po naujametinių vakarėlių. Tiesa, šiuo metu ryškiausi tik du. Pirmasis spontaniško sekso pliusas – galima gauti išties gero sekso. Nors vilčių nėra tiek daug: užslėptas kampelis kur nors laiptinėje ar užsigrūdus kokiame nors sandėliuke – ne kiekvienos merginos svajonė.

Nors kai kurios merginos mano, kad būtent spontaniškas seksas yra geriausias. Jei taip manote ir jūs – išmušė jūsų valanda!

Antrasis spontaniško sekso pliusas naujamečio vakarėlio metu: galimybė pradėti santykius su tuo, ką jau seniai esate nusižiūrėję. Ar tai bus gera ar bloga pradžia – spręsti tik jums.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (3)
nu kodel moterys galvoja, kad vyrai tuoj pat bega kitiems ir pasakoja kas ivyko, taip nera ir tikras dzentelmenas ta laiko paslaptyje.
speju, kad tu vyras nes tik vyras gali toki durna komentara mestelt :D
Tigi raset, kad panos sekso nenori, o dabar jau net per naujuju isvakares seksa prakalbo, ir net neabejoju straipsni parase mergina... Na*uj rasot, kad nenorit, o po to vel, kad norit? Vat ir moteriska logika...
Naujas komentaras