Stebinanti sekso nauda mūsų organizmui

03e5481f37f84ee84bac9edbc208240d.jpg
 
Turbūt daugelis sutinkate su teiginiu, jog seksas - vienas didžiausių malonumų gyvenime, tačiau ar kada pagalvojote, jog audringa meilės naktis gali būti naudinga sveikatai?

1. Seksas stiprina ir saugo imuninę sistemą. Pensilvanijos universiteto mokslininkai nustatė, jog žmonių, besimylinčių bent vieną ar du kartus per savaitę imuninė sistema aktyviau kovoja su mikrobais, virusais ir kitais įsibrovėliais. Taip pat nereikia pamiršti sveikos mitybos, sporto užsiėmimų bei produktyvaus miego.

2. Stiprina širdies veiklą. Paaiškėjo, kad sekso mėgėjams gresia dvigubai mažesnė tikimybė patirti insultą arba infarktą, nei likusiems.

3. Seksas puikus būdas fizinei formai palaikyti. Plušėti sporto salėje Jums atrodo neįveikiama užduotis? Nieko baisaus, meilės žaidimai ne ką prastesnis būdas kalorijoms deginti. Per minutę atsikratysite ne tik 5 nepageidaujamų kalorijų, bet ir patirsite nepamirštamų įspūdžių. Tai puiki treniruotė dubens raumenims, kurie susitraukia ir stiprėja orgazmo metu.

4. Mažina stresą. Po sunkios ir įtemptos darbo dienos nėra nieko geriau kaip priglusti prie mylimojo ir įsitraukti į meilės žaidimų įkarštį. Sekso metu išskiriamas oksitocino hormonas sukelia pasitenkinimo jausmą, mažina nerimą, kovoja su stresu, be to normalizuoja kraujospūdį ir kūno temperatūrą.

5. Kankina beprotiškas galvos skausmas? Užuot išgėrę skausmą mažinančių vaistų, pasimylėkite. Niudžersio universiteto filosofijos daktaras nustatė, jog orgazmo metu užblokuojami už skausmą atsakingi receptoriai. Vaginalinis stimuliavimas sumažina nugaros, kojų skausmus, menstruacinius spazmus, galvos skausmą. Gydykimės natūraliomis priemonėmis!

6. Reguliarus seksas daro mus protingesnius. Anksčiau buvo atlikti tyrimai su žiurkėmis, kurio tikslas išmatuoti koreliaciją tarp sekso ir smegenų veiklos. Rezultatai byloja, jog seksualiai aktyvios žiurkės pasižymėjo geresne pažintine funkcija. Tad, mielieji, prisiminkite, kad tobulėti galima ne tik kremtant karčias mokslo šaknis!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras