Striptizas mylimajam

striptease.jpg
 
Glamonių metu akimirksniu nuplėšiate vienas nuo kito drabužius ir nieko nelaukdami puolate į aistringą meilės sūkurį? Neskubėkite, lytinį pasitenkinimą patirti spėsite bet kurią minutę, o prieš tai sulėtinkite tempą, skubėti tikrai nereikia.

Mylimojo kūną ir kraują įkaitinti galite ne tik demonstruodama nuogą kūną. Veikiau priešingai - truputis paslapties vilioja dar labiau. Paslaptingumą, aistrą bei viliones sužadinti padės erotiniai šokiai, striptizas. Nesuklysime teigdami, jog tikriausiai kiekvienas vyras skraidytų padebesiais, jei mylimoji jam padovanotų individualų, tik jam skirtą šokį, kuris, žinoma, turėtų laimingą pabaigą. Todėl mielosios skaitytojos, nesikuklinkite, jokiu būdu nesidrovėkite savo kūno, o jau šiandien pradėkite mokytis erotinių šokių subtilybių. Pateikiame keletą patarimų, kurie pradedančiosioms tikrai bus naudingi.

Gundanti apranga. Specialiai šiai progai įsigykite gundančius, mėgstamos spalvos apatinius. Tačiau atminkite, jie neturėtų varžyti Jūsų judesių, todėl išsirinkite ne tik kerinčius savo išore, tačiau taip pat ir patogius. Visiems žinomas posakis - vyrai myli akimis. Todėl akį traukiantys apatiniai vienas svarbiausių erotinių šokių elementų.

Tinkama aplinka. Sukurkite romantišką atmosferą, pritemdykite šviesas, uždekite žvakių. Tegu mylimasis patogiai įsitaiso ir grožisi nepakartojamu vaizdu.

Muzika. Išsirinkti tinkamą muziką viena sunkiausių užduočių. Jei striptizą šoksite pirmą kartą, pasirinkite raminančią, jaukiai nuteikiančią melodiją, kuri dar labiau nekurstytų nerimo ar baimės.

Rankų judesiai. Šokio metu nepamirškite rankų judesių. Nevenkite glamonėti savęs, seksualiai leisti kaklo, raktikaulio ar kaklo srities.

Dėmesys mylimajam. Liesdama save, nepamirškite ir negailėkite glamonių partneriui. Švelniai prigluskite prie jo kūno, lyžtelėkite krūtinę, kaklą ar gundančiai krimstelėkite į lūpą.

Išlaikykite akių kontaktą. Akių kontaktas atmosferą įkaitins iki 100 laipsnių, todėl kiek galima dažniau pagaukite mylimojo žvilgsnį, žiūrėkite jam į akis.

Užpakaliukas. Sukurta daugybė filmų, parašyta straipsnių, kaip gundančiai kratyti užpakaliuką. Vaikinai tai tiesiog dievina! Seksualiai judinkite klubus, partneris tam tikrai negalės atsispirti.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras