Susitaikymo seksas: gidas vyrams, kaip jo nusipelnyti

sex1.jpg
 
Tai, kad susitaikymo seksas – neįtikėtinai karštas reikaliukas, patvirtina ne tik daugybės porų patirtis, bet ir mokslininkų tyrimai. Vis dėlto ne paslaptis, kad taip maloniai taikytis labiausiai linkę vyrai. Deja, ne kiekvienas barnis baigiasi seksu. Kai kurie jų tęsiasi kelias dienas ar net savaites trunkančiais nekalbadieniais, kuriais savo partnerius dažniausiai linkę bausti moterys. Taigi kaip susitaikyti kuo greičiau ir gauti šį pikantišką paguodos prizą?


Konflikto priežastis: giminaičiai.

Ką turėtumėte sakyti: Gal liaukimės baręsi ir eime pasivaikščioti?

Kodėl tai veiksminga? Romantiškas pasivaikščiojimas, grynas oras leis jums išeiti iš erdvės, kur viskas dar kvepia kivirčo emocijomis. Taip geriau atsipalaiduosite, ne tik prisiminsite, bet ir pajusite, kad jums gera kartu. Nei jūsų tėvai, nei kiti giminaičiai neturėtų tapti žmonėmis, kurie gali reguliuoti jūsų santykius. Tiesiog pabūkite kartu – ir grįžę namo jau žinosite, ką smagaus nuveikti užtvirtinant taiką.


 

Konflikto priežastis: smulkmenos.

Ką turėtumėte sakyti?
Suprantu, kas tave taip suerzino (nuvylė). Abu užsiplieskėme visai be reikalo. Gal keičiam pokalbio temą, atvėstam, ir aptarsim tai vėl?

Kodėl tai veiksminga? Tęsiant pokalbį, kuris jūsų partnerei kelia tiek daug neigiamų emocijų, jūsų konfliktas tik didės. Pasistenkite nukreipti kalbą apie ką nors kitą. O jūsų pažadas, kad prie šios temos po kiek laiko dar grįšite, paliks jai viltį, jog galbūt viskas išsispręs jos naudai. Juk pats įvardijote, kad susipykote dėl smulkmenos. Jei jums tai – smulkmena, vardan fantastiško susitaikymo sekso tikrai verta nusileisti!


 

Konflikto priežastis: Vaikų auklėjimo klausimai.

Ką turėtumėte sakyti?
Mes turime atrasti pusiausvyrą tarp nuolaidžiavimo ir griežtumo. Kaip manai, kada turėtume jiems nusileisti?

Kodėl tai veiksminga? Tvirtumas ir nuolaidumas auklėjant vaikus puikiai veikia jei abu laikotės vienodos pozicijos. Nė vienas jūsų neturėtų tapti „bloguoju faru“ ar tuo, kuris leidžia atžaloms viską. O jūsų dabartinio konflikto fone toks racionalus problemos įvardijimas ir parodymas, kad esate pasirengę ją apsvarstyti ir spręsti, o ne tik atkakliai laikytis įsitvėrus savo pozicijos, leis partnerei pasijusti girdimai, vertinamai ir gerbiamai. Tas jai labai svarbu. Ir... seksualu!


Konflikto priežastis: nenutuokiate, kas.

Ką turėtumėte sakyti
: Gal vis dėlto pamėginkime įvardyti, kad konkrečiai tarp mūsų yra ne taip.

Kodėl tai veiksminga? Kartais moteriai tiesiog reikia išlieti bendrą nepasitenkinimą. Jei nukreipsite jį reikiama linkme – ji greičiau nusiramins. Jums parodžius, kad neignoruojate jos nuotaikos ir poreikių, norite apie tai kalbėtis, ji ne tik nusiramins, bet ir supras, koks jūs dėmesingas, nuostabus ir seksualus. 


 

Tai įdomu

Japonų mokslininkai tikina, kad norint patirti pačius ryškiausius seksualinius potyrius, prieš seksą verta... paverkti! Pasirodo, stipriausią susijaudinimą sukelia anaiptol ne teigiamos, o būtent neigiamos emocijos. Jei nenorite kelti isterijos – tiesiog paverkite. Japonų biologai ašarose atrado galingo feromono, veikiančio ir lytinį susijaudinimą. Ir tuo pačiu įrodė, kad vyrų, kurių akys dažnai ašaroja, organizme daugiau testosterono. O greitai pravirkstančios moterys gali pasigirti intensyvesniais seksualiniais pojūčiais nei jų santūresnės bičiulės.www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras