Svaiginančio orgazmo paslaptys

 
6 komentarai
Orgazmo stiprumą galima padidinti. Kaip?

Į seksualinį gyvenimą visiškai nesudėtingai galima įnešti daugiau kokybės. Tam tereikia prisiminti keletą niuansų:

 • Atraskite tinkamiausią pozą. Jų yra nesuskaičiuojama gausybė, todėl reikėtų nepagailėti laiko ir negniaužti savo kūrybingumo tam, kad po to būtų galima mėgautis dar nepatirtais malonumais.
 • Svarbu šnekėtis. Specialistų teigimu, tiek vyrai, tiek moterys nori nurodymų, todėl leiskite savo partneriui žinoti, kas jus jaudina labiausiai.
 • Jūs negalėsite suteikti nurodymų, jeigu nežinosite, ko iš tikrųjų norite. Dėl šios priežasties svarbu patiems tyrinėti savo kūną, atrasti jautriausius taškus. Geriausias tam būdas – masturbacija.
 • Rizikuokite. Tyrimai rodo, kad ekstremali veikla, tebūnie tai laipiojimas uolomis ar siaubo filmų žiūrėjimas, veikia dopamino išsiskyrimą smegenyse. Ši medžiaga, atsakinga už nervinių impulsų perdavimą, įtakoja ir orgazmą.
 • Atidėkite malonumą. Specialistai teigia, kad kuo ilgesnė preliudija, tuo didesnis sprogimas. Priartėkite prie orgazmo, o po to pristabdykite veiksmus. Pakartokite tai keletą kartu ir tik po to pasiekite malonumo viršūnę.
 • Susikoncentruokite į kvėpavimą. Tantrinis seksas gali skambėti kaip naujųjų laikų prasimanymas, tačiau dėmesio sutelkimas į kvėpavimą iš tikrųjų veikia. Partneriai, kurie kvėpuoja identišku ritmu, patiria kur kas intensyvesnį orgazmą.
 • Atraskite erotiką. Erotiniai filmai bei knygos gali padidinti susijaudinimą, todėl kuo labiau susijaudinę esate, tuo ir stipresnio orgazmo tikimybė didesnė.
 • Orgazmą bei jo kokybę įtakoja ir medikamentai, ypatingai tie, kurie skirti depresijai gydyti. Jeigu kyla problemų, dėl to reikėtų pasitarti su savo gydytoju.
 • Atsipalaiduokite. Lovoje svarbu atsiriboti nuo kasdienio streso, kuris mažina libido. Neatsiribojus, kalba galėtų eiti ne apie stipresnį orgazmą, o apie jo patyrimą apskritai.
 • Moterys turėtų treniruoti savo tarpvietės raumenis. Nes tik nuo jų stiprumo ir stangrumo priklauso orgazmo kokybė. Jiems stiprinti atliekami vadinamieji Kėgelio pratimai: kartojamas raumens sutraukimas ir atpalaidavimas.
 • Jeigu esate pasiruošę ilgo sekso sesijai, naudokite pakankamai lubrikanto. Tai ypatingai aktualu moterims, kurių makštis ilgą laiką mylintis išsausėja. Priešingu atveju malonumą pradangins skausmas.

Parengta pagal Living.health.com 

 
Komentarai (6)
atkeiskite uz netinkama smile, ten turejo but :)
pvz mane vyras tai patenkina, tarkim taip: pabukit gamtoje, pradekite prie medzio sukeldami kuo didesni susijaudinima, tada baikite kur nors pievoje. patikekite, tai nuostabu :(
.... :) ui mergaites , kad zinotumet ,kas kaip kenkia sveikatai ir mastubacija ...hi , hi , hi ...:):)
Jolanta, kažkada juk ir sekso gi nebuvo ;)
:-)))))))))))))))o kazkada mus moke,kad masturbacija-kenkia smegenims.....
įdomu :)
Naujas komentaras