Svaiginančio sekso idėjos (I dalis)

sex-love-life-2013-11-02-woman-laughing-in-bed-main.jpg
 
1 komentaras
Meilė tikrai ne vienintelis dalykas, galintis išsaugoti poros santykius. Žinoma, tai labai svarbi sudedamoji santykių dalis, tačiau aistringas ir pašėlęs seksas su mylimu žmogumi gali juos padaryti dar labiau jaudinančius bei pakurstyti blėstančią ugnelę miegamajame. Todėl nedelskite ir susipažinkite su svaiginančio, įtraukiančio sekso idėjomis.

Seksuali apranga. Mylimąjį sužavėsite ir jo dėmesį atkreipsite tikrai ne demonstruodama nuogą, o ne  lengva ranka pasiekiamą kūną. Ne veltui sakoma, jog paslaptis vilioja, todėl pasipuoškite gražiais apatiniais ar naktinukais ir akimirksniu, kurie pridengs intymiausias jūsų kūno vietas, o partneris tikrai nesugebės atitraukti žvilgsnio nuo jūsų.

Aistra ir greitis. Kartais lėtas ir aistringas seksas gali būti dieviškas, tačiau anksčiau ar vėliau ims darytis nuobodus, monotoniškas. Norėdami jį atgaivinti, atsiduokite agresyviam ir kraują kaitinančiam meilės seansui. Galite nagais tvirtai perbraukti mylimojo nugarą ar dantimis švelniai įkąsti į kaklą. Vyrams patinka laukinukės, drąsios, atsipalaidavusios bei iššūkių nebijančios merginos.

Svaiginantis seksas. Nueikite į mėgstamą šokių klubą, išgerkite skaniausių gėrimų ir užvaldykite šokių aikštelę! Šokiai ne tik pakels nuotaiką, tačiau dar labiau jus suartins, o jiems pasibaigus, linksmybes galite pratęsti namuose. Pakelkite taurę šampano, bendraukite, prisiminkite juokingiausius jums nutikusius įvykius ir gundykite vienas kitą. Ne paslaptis, kad išgėrę alkoholio žmonės ima labiau pasitikėti savo jėgomis, todėl nieko nelaukite, pasinaudokite tuo ir sukurkite išskirtinę, euforijos kupiną atmosferą.

Masturbacija. Seksas - ne vienintelis būdas, įsimintinai praleisti laiką su mylimu žmogumi. Kitą kartą būtinai išbandykite masturbaciją. Rankomis glamonėkite vienas kitą ir suteikite nepamirštamus pojūčius, jei iš pradžių jaučiatės nedrąsiai- įsijunkite erotinį filmą ar atsiverskite tokio paties pobūdžio romaną.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Durnių.laivas
Naujas komentaras