Svaiginančio sekso idėjos (II dalis)

how-to-have-good-sex-in-relationship-compressor.png
 
1 komentaras
Nesvarbu, jei savo seksualinį gyvenimą vertinate dešimčiai balų ir neturite dėl jo nė menkiausių priekaištų ar nusiskundimų. Idėjų, kaip paįvairinti seksualinį gyvenimą niekada nebus per daug, todėl įsidėmėkite ir atmintyje kaupkite kiekvieną patarimą. Ateis metas, kai visos erotinės žinios pasitarnaus su kaupu!

Seksualinei rutinai aplankius miegamąjį daugelis porų išsigąstą, ima panikuoti. Kiekvienas iš partnerių visą kaltę verčia sau, manydamas, kad per mažais stengėsi. Užuot ieškoję kaltininko, visas jėgas sutelkite problemai spręsti. Pasitelkite išmintį, fantaziją ir sugalvokite unikalias svaiginančios sekso idėjas. Na, o tiems, kuriems trūksta vaizduotės - pateikiame keletą vertingų patarimų.

Tvirtas seksas. Daug moterų fantazuoja apie aistringą, laukinį seksą, kurio metu padėties šeimininkas būna ne kas kitas, o mylimasis. Vyrukai, atminkite, kartais sekso metu moteris nori šiek tiek grubumo. Jei mylėsitės misionieriaus poza, tvirtai suimkite jos riešus ar krimstelėkite spenelius, padėtyse iš nugaros - tvirtai suimkite liemenį ar užpakaliuką.

Muzikinis seksas. Muzika ir seksas - du geriausi dalykai pasaulyje, ypač tada, kai juos sujungi į vieną bendrą visumą. Romantiška muzika preliudijoje ar meilės žaidimų įkarštyje - nuostabiausia, kas gali būti. Išjunkite šviesą, uždekite žvakes, įsijunkite mėgstamą muziką ir mėgaukitės vienas kito kūnų šiluma.

Atostogų seksas. Tyrimų rezultatai byloja, jog atostogų metu seksas dvigubai geresnis! Todėl jei tik leidžia galimybės, išvykite pailsėti. Nebūtina skubėti į užsienį ir išleisti visas santaupas, Lietuvoje pailsėti taip pat galima. Nesvarbu, jog lauke pavasariu dar nekvepia, tačiau nuvykti savaitėlei prie jūros ir dviese pasimėgauti SPA malonumais niekas nedraudžia. Arba apsilankyti viename kurortų, gražiausių Lietuvos miestų - Druskininkuose, pakvėpuoti grynu oru, palepinti kūną ir sielą. Atsipalaiduokite, pamirškite visas negandas, mylėkitės!

Nešvankios kalbos. Nors iš pradžių gali būti nejauku ir truputėlį nedrąsu, tačiau išdrįskite partneriui į ausį pašnibždėti ką nors nešvankaus. Tokios kalbos tik dar labiau pakurstys geismą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
Viskas jau isbandyta.
Naujas komentaras