Svajoju apie seksą su bosu, ką daryti?

kojos.jpg
 
Į Elingos (25 metai) klausimą atsako suaugusiems.lt sekso ir santykių ekspertė Natalija.

Svajoti niekas nedraudžia, o uždraustas vaisius – saldžiausias. Taigi, ką daryti, toliau fantazuoti, ar imtis konkrečių veiksmų, priklauso tik nuo jūsų pačios. Tačiau jei nuspręsite, jog fantazijos ima viršų ir sieksite suvilioti savo bosą, būkite pasirengusi rimtiems gyvenimo pokyčiams, pavyzdžiui darbo vietos keitimui. Juk  tikriausiai suprantate, kad glaudesnė pažintis su viršininku, pakeis jūsų tarpusavio santykius ir gali paveikti pačio darbo kokybę. Užsimezgęs glaudesnis ryšys trukdys susikaupti ir veiks blaškančiai, tačiau dar blogesnės prognozės lauks romanui nutrūkus. Įtampa gali trukdyti priimti protingus sprendimus, susijusius su darbo rezultatais, nes bet koks sprendimas, tiek jūsų, tiek boso atžvilgiu, bus grįstas asmeniniais  principais, o ne racionaliu mąstymu. 
 

Kita, sekso su viršininku  pasekmė gali neigiamai  įtakoti bendravimą su kitais kolegomis. Kas bus jeigu kas nors judu užklups ir jūsų romanas taps viešas? Sugadinta reputacija, apkalbos, šnairuojantys kolegų žvilgsniai ir pašaipos gerokai apkartins  jūsų abiejų gyvenimą.
 

Taip pat turėtumėte suprasti, jog visus neigiamus sekso su pavaldiniais padarinius kuo puikiausiai supranta ir jūsų bosas. Tad vargu, ar jam pačiam reikia tokios netvarkos ir išsiblaškymo. Taigi, net ir  po aistringos nakties, jis gali nutarti, kad visa tai jam nereikalinga ir nenaudinga bei nusprendęs  viską užbaigti, jums gali būti pateiktas pasiūlymas pasirašyti prašymą išeiti iš darbo.
 


Kiekvienas žmogus yra labai skirtingas, o  ryšys su jus supančiais žmonėmis yra unikalus ir gali turėti daugybę atspalvių, todėl vienareikšmiškai teigti, kad seksas su bosu yra blogai ar gerai, negalima. Tačiau faktas lieka faktu, jog romanas darbo aplinkoje yra daug sudėtingesnis už vienos nakties nuotykį ar meilės istoriją su meilužiu. 


Turite klausimų ir norite sužinoti ekspertų nuomonę? Klauskite čia.

www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras