Sveiki atvykę į atsinaujinusį Suaugusiems.lt

 
9 komentarai
Sako, kai moterims nenusiseka romanas, jos radikaliai keičia savo išvaizdą: nusiperka naujų rūbų, persidažo plaukus, pradeda sportuoti. Kodėl pasikeitė Suaugusiems.lt? Nevykę romanai mūsų nevargina, veikiau priešingai - mes tarsi užmezgėme po mažytį vykusį romaną su kiekvienu savo nuolatiniu skaitytoju ir duodame jiems tai, ko vis dažniau iš mūsų prašo.

Pirma ir svarbiausia, artėja žiema, o žmonių, kurie neturi su kuo jaukiai ar aistringai leisti vakarus daugėja. Rudeninės depresijos griauna santykius, prastėja nuotaikos ir, rodos, norisi kažko naujo bei nepatirto. Todėl Pažintys Suaugusiems leis suburti ir auginti bendruomenę, kuri žino, ką gyvenime jie turi ir ko jiems trūksta.  Be to, visi iki gruodžio 1 d. šimtu procentų užpildę Pažinčių nario anketą dalyvauja konkurse ir gali laimėti profesionalią asmeninę  fotosesiją Miglės ir Marko fotostudijoje (makiažas, 20 puikių nuotraukų, pasirinkto pobūdžio fotosesija). Laimėtojas bus atrinktas burtų keliu ir informuotas elektroniu paštu! Fotosesijos rezultatus, jeigu laimėtojas sutiks, paskelbsime ir Facebook fanų puslapyje.

Antra, duoklę atiduodame ir savo komentatoriams: nuo šiol jų nevaržysime ir leisime savo visas mintis išsakyti apklausose ir forume. Galite klausti patarimų, juos duoti, diskutuoti mums visiems rūpimais, bet ne visada patogiais klausimais.

Trečia, klausiame, kas gali būti geriau kaip ruošimasis geidulingai ir aistringai nakčiai? Tam mes sukūrėne naujieną Lietuvoje - didžiausią sekso prekių ir apatinio trikotažo katalogą. Net jei dažnai nelepinate mylimųjų maloniais siurprizėliais, vis tiek turėsite pagalvoti apie Kalėdines dovanas, todėl pas mus galite palyginti skirtingų Lietuvos erotinių prekių bei apatinio trikotažo parduotuvių asortimentą ir pasirinkti tai, kas Jums labiausia patinka.

Na o visa kita lieka Jums gerai pažįstamas ir mylimas Suaugusiems.lt su straipsniais skirtais neuždariems ir nepalaidojusiems savo meilės gyvenimo žmonėms. Be to, vis daugiau pateiksime ir mūsų draugų, naujienų portalų, straipsnių. Todėl rasite viską, kas įdomu vienoje vietoje.

Redakcija kaip visuomet laukia Jūsų pasiūlymų ir kritikos. Ją galite išsakyti redakcija@suaugusiems.lt, o jei neturite mums didelių priekaištų, tai tiesiog palinkėkite mintyse sėkmės ir pasivaikščiokite po naująjį Suaugusiems.lt.

 

Visada Jūsų,

Suaugusiems.lt redakcija

 
Komentarai (9)
Miela administracija, kodėl jūsų puslapis prieinamas net petriukams?
Mielas, Petriuk (nors pagal internetinio adreso IP žinome, kad tu ne Petriukas), jei tau būtų 13 metų, tai lankydamasis šiame puslapyje ir nepaisydamas įspėjimo apie erotinį turinį, tu pats pažeidi LR įstatymus.
Kodėl ištrynėte mano komentarą. Aš jūsų puslapį visiems klasiokams išgyriau, kad labai įdomus, o jūs... ko jūs bijot
Pirmyn. super:)
Na super naujas dizainas. Ir straipsnis labai šiltas, atskleidžia, kokie jūs man svarbūs:)
Smagu, kad viskas juda tik į priekį ir linkiu, kad portalas išliktų toks pats kokbiškas kaip iki šiol... :)
nu liux pavaret :)
skaitau kasdien jusu straipsnius darbe, tai labai praskaidrina nuotaika.. :) smagu kad chebra nestovi vietoje o tobuleja. linkiu ir toliau but tokiems kuribingiems ir nestoveti vietoje :)
wow, as apakus.... nu ir pavaret cia :) ne nesitikejau :)
Naujas komentaras