Tai, ko visos trokšta, bet nepasako

maxresdefault(16).jpg
 
37 komentarai
Patyrėte seksualinę nesėkmę? Nusiraminkite, visiems pasitaiko. Tai dar nereiškia, jog jums kažkas ne taip. Tai reiškia, kad atėjo metas bėgti iš atsibodusios sekso rutinos.

Daugeliui moterų reikia daugiau nei „kyšt-myšt-ačiū-ponia“ suartėjimo metu. Jos trokšta jaudulio, aistros, karščio ir... ištvirkėliškumo? Kai kurios dailiosios lyties atstovės tiesiog nežino kaip išreikšti savo norus, juk „geros“ mergaitės neužsiima nepadoriais reikalais, „purvinu“ seksu! Kaip bebūtų, nustebtumėte sužinoję, kiek daug jų tuo iš tiesų užsiima.

Kitą kartą, kai gulėsite lovoje dviese ir svarstysite, ar šį vakarą verta „suklastoti“ galvos skausmą, pasiūlykite moteriai pabandyti „kažką naujo“. Pateikiame jums septynių nepadorių dalykų sąrašą, apie ką moterys svajoja, bet, ko gero, yra per drovios pasakyti tai garsiai.

1. Masturbacija

Masturbacija – sveiko gyvenimo dalis, tad kodėl nepasidalinti to su partneriu? Jei nesate labai drovus, leiskite mylimajai pasimėgauti vaizdu, kuomet tenkinate pats save. Galbūt ateityje ji išdrįs padaryti tą patį? Kaip bebūtų, tokia intymi akimirka kiekvienai moteriai įkvėps naujų minčių, galbūt net idėjų, kaip kitą kartą mylintis išvaryti jus iš proto.

2. Analinis seksas

Nors tai – viena seniausiai egzistuojančių pozų, ši sekso rūšis kažkodėl „nešiojasi“ purviną dėmę. Galbūt dėl to kai kurioms poroms tai atrodo tarsi rizikingas nuotykis, o moterys drovisi pasiūlyti taip pasimylėti. Jei nusprendėte pabandyti, pradėkite lėtai, gulint šaukštelio pozoje – kai abu gulite ant šono ir partnerė atsuka jums nugarą. Tai labai intymi, artima poza, neabejotinai suteiksianti begalę malonumo dailiosios lyties atstovei. Kai „susidorosite“ su šaukštelio poza, būsite pasiruošę išbandyti tikrą analinį seksą (žinote, tą, kurį rodo filmuose).

3. S&M

Jūsų partnerei patinka lyderiauti? Tuomet jai turėtų patikti ir S&M: seksas, kuomet jūs tampate nuolankiu ir leidžiate jai viskam vadovauti, pasitelkus tokius aksesuarus kaip botagėlis ar antrankiai. Kartais tai gali būti kiek skausminga, tad patariama prieš seksą susitarti kodinį žodį ar frazę, kurią jums ištarus mylimoji suprastų, jog metas kiek nusiraminti. Klausiate, kas jums iš to? Turite puikią progą padėti antrajai pusei įgyvendinti jos svajones, fantazijas, padaryti ją dar laimingesne, santykius – saugesniais. Plius, žinoma, galėsite pamatyti mylimąją įsispraudusią į seksualius odinius drabužėlius.

4. Sekso žaisliukai

Sekso žaisliukai – puikus ir jaudinantis būdas grąžinti į miegamąjį tikrą aistrą. Galite pradėti nuo visai paprastų dalykų, pvz. masažo pakaitintu kvapniu aliejumi, tuomet pabandykite orgazmą stiprinantį lubrikantą genitalijoms, galiausiai – tenkinant moterį pasitelkite ir vibratorių.

Jei drąsiai jaučiatės, trokštate daugiau nuotykių – išbandykite falo imitatorius, analinius žaisliukus. Naudokite visa tai tenkindami ją, leiskite dailiosios lyties atstovei pasinaudoti jais maloninant jus, raskite būdų žaisliukų pagalba tenkinti vienas kitą tuo pačiu metu. Kaip ir kaip darysite, tai neabejotinai užkaitins aistras jūsų miegamajame.

5. Inscenizavimas vaidmenimis

Kažkada svajojote vaidinti teatre ar kine, o dabar turite progą būti savo paties šou žvaigžde. Pasiskirstymas vaidmenimis, ko gero, kiekvienos moters „privalomų pabandyti“ dalykų sąraše. Susiplanuokite įdomų scenarijų ar išsirinkite kokios seksualios poros gyvenimą – svarbiausia, kad vaidmenys jus jaudintų. Susiraskite smagius kostiumus ir leiskite vadovauti fantazijai.

Iš pradžių galite jaustis kiek kvailai, tačiau kai sugebėsite įsijausti – jums tikrai tai patiks. Kai kurie personažai, pavyzdžiui, prancūzų tarnaitė ar Lotynų Amerikos paplūdimio berniukas galėtų reguliariai pasirodyti jūsų miegamajame.

6. Seksualus šokis

Jokia paslaptis, kad dauguma vyrų mėgsta žiūrėti į seksualiai šokančias moteris. Kai kurios poros net nusprendžia įsigyti tam specialų striptizo stulpą – tuomet vienas kito pasirodymais galima mėgautis kiek širdis geidžia! Ar kada nors svarstėte apie tai, kaip reiktų aplink tą stulpą šokti? Kiekviena moteris yra apie tai pagalvojusi.

Kodėl nenustebinti mylimosios seksualiu šokiu? Išsirinkite abiejų mėgstamą dainą ir atsiduokite muzikai! Nesivaržykite prieš pasirodymą kiek pasipraktikuoti prie veidrodžio. Ir nebijokite apsikvailinti – moteris, ko gero, bus taip sujaudinta, jog net nepastebės jūsų abiejų kairių kojų.

7. Seksas trise

Drąsiai, nuotykius dievinančiai moteriai gali patikti į miegamąjį įsileisti dar vieną žmogų. Teisingas – seksas trise nėra tik jūsų fantazija, kai kurios moterys taip pat apie tai svajoja. Tie, kurie baiminasi vien gulėti lovoje su kitu vyru, kurie jokiais būdais nenori dalintis savo moterimi, nesijaudinkite, dailiosios lyties atstovės dažnai nori pabandyti pasimylėti ir su tos pačios lyties žmogumi.

Prieš pradėdamas svarstyti apie mylimosios drauges, tinkančias „šiam reikalui“, prisiminkite – seksas trise gali būti pavojingas santykiams. Įsitikinkite, jog partnerė taip pat to nori, jog abu suprantate pavojus ir ribas.

Jei jaučiate, jog blėsta aistra ar tiesiog norite nustebinti mylimąją – šie „nepadorūs“ pasiūlymai tam iš tiesų tinkami. Dabar, kai šį tą išmanote apie moterų fantazijas, galite tiesiog pabandyti su partnere pasikalbėti. Pasidomėkite, ar ji norėtų pabandyti šį tą nauja, ką ji mano apie analinį seksą, žaisliukus ar S&M.

Taigi, telieka išsirinkti, kas jus jaudina ir tai išbandyti. Pasistenkite, kad kitą kartą miegamajame pabodusią misionieriaus pozą pakeistų iš tiesų jaudinantis, aistros kupinas seksas.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (37)
Visos pritars 2-ram ir 7-tam punktams, kur gi ne....
man 18 metu, nesu kekse, as net nesu ne karto gyvenime mylejusis. Bet kad apie tai galvoju, tai faktas. Ir siaip, kada nors gyvenime tikrai noreciau isbandyti viska, kas yra siame sarase, isskyrus analini seksa, nes domiuosi medicina, ir man ziauriai gaila tu moteru, kurios reguliariai juo uzsiimineja
Isradingumas nugali rutina. Beje, tikrai nustebtumete, ka isdarineja gydytojos, mokytojos ir kitu intelektualiu specialybiu moterys. O kekse - tai lietuviskai prostitute. Pradom nemaisyti yetminu mielosios damos :-)
čia kaip ir savo megstamą patiekalą valgyti.jeigu tu ji valgai karta į pora savaičių, tau jis neatsibos ir tu jį valgysi su tuo pačiu pasimėgavimu kaskart, bet jeigu tu pradėsi jį valgyt kasdien ar kas antrą dieną, su laiku jis taps vis neskanesnis ir galiausiai užsimanysi kažko kito.lygiai tas pat ir su seksu.senovės graikų piliečiai supederastėjo, pradėjo dulkinti jaunus paauglius.senovės roma žlugos ir dėl to paties, nes daugiau diduomenė nieko neveikė, o tik dulkinosi.iš pradžių jiems pakakdavo savosmoters, o paskui jau reikėjo orgijų, pederastijos, kol galiausiai atsiradavo kažkas, kam seksas nebuvo pirmoje vietoje ir juos išstumdavo..
juk taip atsiranda svingeriai, 2m+v ar 3v+m, pedofilija, analinis seksas ir t.t. ir t.t.lygiai kaip ir su mėgstamu patiekalu.sakysit, gal aš čia koks kompleksuotas, konservatyvus ar tikintis, bet prisiminkit laiką, kada ilgą laiką neturėjot sekso ir nesimasturbavot, kas mėnesį, kas pora.tada pirma kartą po menesio sueinat su moterims(ar vyru).ir koks tai seksas būna?ar kyla mintys kišt ką nors į užpakalį, užsiiminėt oralinių, traukt botagėlius iš spintos, vibratorius ir dildo, pasikviesti keletą draugų pasvingeriavimui?ar paprasčiausiai griebiat partnerį(ar partnerę) ir pasidulkinat tradiciniu vaginaliniu būdu?praktiškai visi tokioj situacijos pasielgia antruoju variantu.ir seksas būna achuenai geras, nes to nedarei sąlyginai seniai.
kaip manot, kodėl didžioji geriausių mokslininkų ir išradėjų buvo nevedę?
o mūsų, vakariečių, laukia romėnų likimas. aš nei smerkiu, nei kritikuoju ką nors, tik pasidalinu savo mintim.
vieno amerikiečių mokslininko buvo atliktas įdomus tyrimas.jis paėmė žiurkė ir išmokė ją spaudinėti mygtuką kuris sudirgina tam tikrus nervus ir žiurkė patiria lytinį malonumą.ar žinot kuo tai baigėsi?žiurkė nieko daugiau neveikė, tik gulėdama uodega tą daviklį spaudė ir spaudė, kol galiausiai išseko ir nustipo, nes jai net ėst nesinorėjo, o tik lytinio malonumo.. mintis labai aiški, lygiai tas pat ir su žmonėmis, seksas yra būtinas ir yra vienas iš poreikių.bet kada seksas pradeda imti viršų, žmogus nustoja tobulėti ir vystytis.ir visi šitie paįvairinimai sekso atsiranda todėl, kad nuo dažno dulkinimosi atbunka tas malonumo pojūtis, ima nebejaudinti, tada užsimanai naujovių.čia kaip ir pic
straipsnis tik irodo, akd vyrai degradai todel vis daugiau moteru vyrus iskeicia i kitas moterys, kurios tokiu marazmu nenori
Man 34 turiu begalobnuostabia zmona ir tikrai noreciau pabandyti seksa tryse ir 2 vyrai ir 2 moterys, du vyrai tik del to kad noreciau truputi pastebeti zmona is sono, manau tai uzvestu, bet jei jai tai labai patiktu ji gali pradeti to noreti pastoviai ir tada mano zmona nebemano
kai kam naujovės, o kai kam kasdienybė.
Na, mums su žmona po 30m., esame iš šių 7 išbandę 5, ir tikrai ne kartą, o dažnai. Nesame tik SM, aš nesu linkęs būti tuo nuolankiuoju, ir seksą trise - ne kartą apie tai esame kalbėję, bet kol kas palikome tai tik fantazijose, nes minusų tai turi daug... Visi kiti tai tikrai super - masturbacija, žaisliukai, analinis, seksualūs žmonos šokiai, vaidmenų pasidalinimas ir t.t. TAI YRA BŪTINA GERAM SEKSUI IR PUIKIEMS SANTYKIAMS!
:)as asmeniskai uz naujoves
bet daugelis siu naujoviu mano galvoje taip pat nesisuka
dievuliau guli sau atsipalaidavus o tavo kairiakojis vyras soka ir spranda nusisuka ot naujove
Visgi paskaičius komentarus aiškiai matosi, kad vyrai - už, moterys, dauguma, prieš :) Niekas neturi prieš nieką apsimetinėti ar vaidinti, nes komentarai anonimiški. Manau tai ir pasako viską apie straipsnį :)
kaip kvaila teigti, kad visos to nori, o nenori tik lentos, frigidiškos ir pan.. Kaip tik atvirkščiai yra: jei moteris kompleksuoja dėl to, kad nepatiria orgazmo, tai ir ieško įvairių būdų jį patirti net nusižemidama iki tiek, kad kviečiasi dar vieną moterį. Sveikai ir seksualiai moteriai net ta pati misionieriaus poza kasnakt suteiks orgazmo. Žinoma, paįvairinimas yra gerai, bet tai neatitinka šio straipsnio pasiūlymų..
o as nieko is to nesu isbandzius, bet noreciau isbandyti viska, tik kaip vyrui pasakyti..
Jei buvo gera, kodel gi ne! Tik buk atsargi, ar jis per kitas nevaiksto per daug, dar ligu prisigaudysi. Jei vaikinas galvoja tik kaip tave patenkinti, tai pirmyn. TIkriausiai po kurio laiko atsibos, nes santykiai tik del sexo ilgai netrunka... Esi vienisa, neturi vaikino, geriau su siuo pasilikti bent laikinai, nei vaikscioti i pasimatymus ir gulineti su kiekvienu...
Cia ne kalba apie visas moteris. Kalba apie tas, kurios noriu nuotykiu seksualiniame gyvenime. Man 24 ir as esu 5 is siu 7 isbandziusi, bet visai noreciau isbandyti su dviem vyrais (3 butu per daug, bent jau pradziai), taip pat rolems nesu bandziusi. Dievinu S&M! P.S. as esu istekejusi.. kai kuriuos mano noru issipildymus riboja vyras... Jis gan senamadiskas.. gaila... Plius nereikia butu kekse, kad noretum isvairoves, mano vyras tik 2-asis mano sexo partneris :P
panelyte jei tau taip patiko ir tau to reikia naudokis proga juk gyveni del saves o ne del kitu. o gyvenime reik viska isbandyt kas tau patinka ir ko norisi ir del nieko nesigailet, nes gailestis ir depresijos ar kazkas panasaus trumpina gyvenima.
as asmeniskai pasibrudinu tais kurie kalba apie grupini,ar apskritai viska kas su tuom susija,mane nervina ir as to niekada nesuprasiu....
Moterys, kas jus tokios paziurekite internete... 80% interneto informacijos yra pornografija(Man ji labai patinka,kartais sujaudina labiau nei gali moteris). Ir cia dar ne visos patenka i kadrus, kai kurios casting'u nepraeina...Ir pinigai nera ju pagrindinis tikslas. Nereikia su tuo kovoti, visi nuodemingi. Seksas vienas is didziausiu gyvenimo malonumu. Gaila bus ,garbaus amziaus bunant, kad nedarete to, to....ir to. As kalbu apie naturalius dalykus, tikrai ne apie narkotikus ir pan. Tiesa, labai auksto issilavinimo moterys buna gana saltos, joms atsipalaiduoti nepadeda ir alkoholis, jos tik uzsimusa juo... Bet cia jau psichikos problemos. Susiraskite toki partneri, kad jums atrodytu, jog noretumete ji suvalgyti ir nebebus nei purvinu vietu jo kune, nei kitu ribu. Bet kokiu atveju tai- menas
"Ji nori jaudulio , aistros ir ištvir kėliškumo...". AŠ NORIU TIK JAUDULIO IR AISTROS, BET NE IŠTVIRKĖLIŠKUMO. Ne visos moterys kekšės. Ir būti ne kekše, dar nereiškia būti frigidiška.
Pritariu LInai ir prieštarauju Vardeniui. Kokią ji sturi teisę spręsti už visas. Atsirado mat žinovas. Man seksas patinka, neguliu kaip lenta, patiriu orgazmą, bet nesiruošiu tenkinti vyrų gašlių norų. Manau, kad čia labai gera vyrų demagogija:tipo jūs pačios to norite, nors tai yra savo noro perkėlimas kitiems. Prievartautojas irgi sako- ji pati to norėjo, nors iš tikrųjų norėjo jis.
Tai aisku visos nori, ne visos gali. Viskas cia yra tiesa.. Atviraujant su merginomis jos kalba apie tai. Tos kurios ''nenori'', tai cia kaip vyrai kurie ''nesimasturbuoja''. Arba visos ir visi ''istikimi''. Yra tik viena isimtis-analinis seksas. Merginos jaudinasi, kad pas jas kazko purvino(sudu) viduje yra like, del to bijo pasekmiu.... Bet cia siulau tiesiog isange issiplauti po tustinimosi prileidziant vandens i uzpakali(liaudyje tai vadinasi Klizma)ir reguliariai isstumiant atgal kelis ar keliolika kartu. Duso spaudimo uztenka, kad pripildytu pilva vandeniu. Tai daroma pries porno filmu aktus... Atsargiai gali viduje likti vandens, kuris po akto arba tiesiog gerai pasokinejus,uzsinores iseiti laukan... Zodziu isitikinkite kad viskas ok... Tiesa yra tam tikros grybelines infekcijos niuansas(kas anuse, tas neturetu paskui buti makstyje). O grupinio visi zmones nori, arba norejo, arba nores... Na gal tik tie, kurie turi problemu ar kompleksu del savo kuno, todel tam tikras vietas pageidauja rodyti tik labai artimiems zmonems... Visos grazios merginos nori rodyti savo kunus kol jaunos, jeigu ju kazkas ''neuzgavo'' vaikysteje. Na tiesa rolemis nezaidziau... Bet su drauge pries kelias dienas truputi spontaniskai, bet suorganizavome ''3vyrai ir 1 moteris'', buvo ziauriai faina visiems. Dabar drauge nori musu tryju, bet ir dar vienos savo drauges i kompanija... Santykiai su ja nuo to tik geresni(Neziurint i tai, kad ji man ziurejo i aki, kai jai buvo trys pimpalai panoseje :))
Jeigu nori, tikrai netylek, Tave bet kokiu atveju supras:)
Drasiai teigiu, jog visos to troksta, isskyrus tas, kurios Sexu uzsiima todel kad reikia ir guli kaip lentos... Jei moteriai sexas yra tikrai ne paskutinei vietoj, tai ji tikrai bent apie 8 surasytus virsui dalykus pagalvoja. Bent jau man ju panele nera visiskai jokiu tabu sexe... , Nes tai tik dar labiau suartina, kai kalbi, ka galvoji.
kodel nepabandzius ko nors naujo su savo antraja puse, juk reikia paivairinti gyvenima :) o kol nepabandet nesakykit kad nepatinka,
nei vienas is siu dalyku nera mano galvoje :D yra tokiu moteru,kurios apie tai svajoja,bet tik ne as
Jei moterys nesutiks niekada naujo isbandyti,tai anksciu ar veliau vyras nueis pas kita isbandyti,toks yra gyvenimas
Tikrai nesu senamadiška ir davatka, bet tikrai užmane niekas negali teigti, kad aš visa tai turiu savo fantazijose.Kai kas yra, bet tikrai ne viskas.
Kur ritasi pasaulis :) tik kekses gali tai daryt. normali moteris nemanau, kad to noretu ...
o as noriu visko, tik dar tyliu :)
Kazkokia nesamone.. Ypac pareiskimas, kad VISOS to troksta. Cia jau greiciau vyru uzgaidos.
Sunku patikėti, kad tai galėtų būti moters rašytas straipsnis. Nes iš išvardytų dalykų, mane sudomintų nebent 1. Apskritai, toks įspūdis, kad autoriui trūksta fantazijos intymioje sferoje, kad siūlo tokius banalius intymaus gyvenimo paįvairinimo būdus...
nepergyvenk, Lina nei senamadiska nei labai jauna, ne visos mes moterys pildom jusu fantazijas, tik geros kekses tai sugeba
Lina, tu arba labai senamadiška, arba dar labai jauna.. :)
nu FB komentarai rodo, kad moterys to ir troksta ;)
cia kas straipsni rase, vyras? :D cia reiktu ji pervadint, tai ko troksta visi vyrai, bet moterys nesutinka tenkinti ju fantaziju :D
:DDDD
Maksima jau atsidarė,einu alaus............:)
Naujas komentaras