Tai pakeis Jo požiūrį į prezervatyvą

medium-moteriskas-prezervatyvas.jpg
 
Prezervatyvai - patikima ir efektyvi priemonė, padedanti apsisaugoti nuo nepageidaujamo nėštumo, o sargių naudojimas yra vienintelis būdas siekiant išvengti daugelio lytiniu keliu plintančių ligų. Nepaisant to, kai kurie vyrai, tiek turintys nuolatinę partnerę, tiek besimėgaujantys atsitiktiniais lytiniais santykiai, kategoriškai atsisako sargio!

Vieni stipriosios lyties atstovai teigia, jog prezervatyvai sumažina pojūčius, kiti tiesiog pamiršta iš anksto pasirūpinti atsargomis, tretiems nerūpi niekas, apart to, kaip patenkinti savo seksualinius poreikius. O kaip nuo nepageidaujamo nėštumo saugosi moteris – jos problema. 

Tikime, jog nesate iš tų, kurie nenori prisiimti jokios atsakomybės... Tačiau jei prezervatyvų naudojimas jums neatrodo patrauklus ir sukelia ne pačias geriausias emocijas, galbūt keli svarūs argumentai padės pakeisti nuomonę apie saugų seksą ir sargio naudojimą!


Stipresni Jos pojūčiai

Storesnė prezervatyvo tekstūra gali šiek tiek sumažinti penio jautrumą, todėl pojūčiai vyrui bus ne tokie stiprūs.Bet jei kalbėsime apie moters jutimus, prezervatyvai leis juos sustiprinti. Sargių, turinčių papildomas funkcijas pasiūla tiesiog stebina, tad monotonijos lovoje galite išvengti vien gumelių dėka!

 

Prezervatyvai ilgesniam aktui

Jei norite, kad aktas tęstųsi ilgiau, visai nebūtina rinktis dvigubą sargį ir  iš savęs atimti dalį malonumo. Tiesiog rinkitės prezervatyvus, atitolinančius ejekuliaciją. Longtime prezervatyvai yra sutepti specialia emulsija, kuri mažina penio jautrumą, todėl aktu mėgausitės ilgiau. 


Prezervatyvas neturi šalutinio poveikio sveikatai

Jei rūpinatės savo moters sveikata, neprašykite jos gerti kontraceptinių tablečių. Na, bent  pirmiau pasidomėkite jos sveikata ir paprašykite mylimosios dėl kontraceptikų vartojimo pasikonsultuoti su gydytoju. Moksliškai įrodyta, jog kontraceptinių tablečių vartojimas turi šalutinį poveikį, kuris gali pasireikšti išsausėjusia makšties gleivine ir sumažėjusiu moters seksualiniu apetitu. Be to, atlikti tyrimai atskleidė, jog moterims, vartojančioms geriamuosius kontraceptikus yra sunkiau pasiekti orgazmą.

Taigi, vertinant populiariausių kontraceptinių priemonių reikšmę vyrų ir moterų sveikatai, saugiausia yra barjerinė kontracepcija. Prezervatyvų šalutinis poveikis pasireiškia labai retai, dažniausiai alergijos atveju. Manoma, kad 4 procentai žmonių turi alergiją lateksui. Tačiau net ir tai ne problema. Jei esate alergiški lateksui, galite rinktis poliuretano prezervatyvus. 


Skanesnis oralinis

Ne visas moteris vienodai veikia natūralūs kūno kvapai ir skonis. Vienos moterys mėgaujasi partnerio skleidžiamais natūraliais feromonais ir lyties organo išskiriamais skysčiais, kitos -  oralinį  seksą paįvairina egzotiškais skoniais. Pavyzdžiui, aromatingu mėtų ar citrusinių vaisių skoniu. 


Patikimo vyro įvaizdis

Net jei jūsų kišenėje  pats paprasčiausias ir pats neįmantriausias prezervatyvas, jis gali garantuoti jums sėkmę. Merginoms svarbus saugumo jausmas ir jos tikrai nerizikuos pastoti atsitiktinio sekso metu. Be to, dailiosios lyties atstovėms patinka atsakingi, moteris gerbiantys  ir mąstantys, ką daro vyrai! Tad galite tikėtis jos  atsidavimo 100 % !


Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras