Tas saldus žodis „krūtys“: gudrybės, kuriomis pravartu pasinaudoti glamonėjant moters krūtinę

krutine.jpg
 
Mažos ar didelės, arbūzo ar ananaso formos – dažna moteris dėl savo krūtų anatomijos suka galva, tuo tarpu vyras, gavęs progą į šias bent pažvelgti (o ką jau kalbėti apie galimybę paimti į ranką), akimirksniu susilydo. Krūtys visais laikais masino vyriškos lyties atstovus. Bene populiariausia to priežastį aiškinanti teorija – sąsaja su motinos krūtimi bei šios ilgesys.

Remiantis kita nuomone, moters krūtys savo forma primena sėdmenis, kurių instinktyviai ilgimasi lytinio akto metu (visi kiti gyvūnai gamtoje santykiauja prieidami iš nugaros, tik žmonės, įvairovės vedini, dažnai mylisi veidas į veidą). 


Vyras, kuriam moteris patiki savo kūną, turėtų neišsilydyti kaip mažas vaikas, gavęs saldainį: krūtimis, kaip ir kitomis erogeninėmis zonomis, turi būti tinkamai pasirūpinta. Kaip su šiomis „susidraugauti“, jog seksas taptų dar kokybiškesnis, o moteris pajustų didesnį malonumą?


Norėdami sujaudinti moterį, krūtų glamones pradėkite dar šiai būnant apsirengus, nedrąsiai liesdami jas per audinį ar begėdiškai pakišę ranką po palaidine.


Krūtų stimuliacijai, be pirštų, naudokite ir pagalbines priemones – liežuvį, barzdos plaukus, ledo kubelį, plunksną, vibratorių – fantazijai ribų nėra!


Neapsiribokite žaidimu speneliais. Šoninė krūties pusė – itin jautri, tad šios glamonės partnerę itin jaudina. Speneliai bus dar jautresni, jei prieš liečiant juos, švelniai pirštais patempsite krūtų aureoles.


Neturėkite favoritės – jūsų dėmesio trokšta abi krūtys. Neretai pasitaiko, kai vyras, pažaidęs su viena „pagalvėle“, pamiršta antrąją ir pradeda imtis kitų veiksmų. Taip ne tik prarandama galimybė moterį dar labiau sujaudinti, tačiau rizikuojama, jog pastaroji gali pradėti kompleksuoti dėl kitos, neva nepilnavertės krūties, kurią vis paliekate be glamonių. 


Susipažinkite su taisyklinga krūtų „apdorojimo“ technika. Šias būtina liesti švelniai, atsargiai, atsižvelgiant į partnerės reakciją. Nepamirškite, jog tai – viena jautriausių (ne tik seksualine, bet ir skausmo prasme) kūno vietų, tad vos vienas neatsargus judesys gali ilgam išsklaidyti visą romantišką atmosferą. Beje, maža patarimas: moterims kur kas maloniau, kai, liečiant krūtis, šios keliamos į viršų, o ne tempiamos žemyn. 


Krūtų ramybėje palikti nederėtų ir pradėjus lytinį aktą. Kone kiekvienoje pozoje galima rasti būdų, kaip šias „įdarbinti“. Krūtis glamonėti ar laižyti gali ne tik partneris, bet ir pati jų savininkė – toks vaizdelis vyrus itin jaudina ir suteikia jėgų pradėtą darbą tęsti su dar didesne aistra. 

Krūtys – seksualinis dirgiklis, galintis suteikti didelį malonumą tiek jai, tiek jam. Tad, jūsų rankose atsidūrus dviem seksualiems „ׅįrankiams“, negaiškite laiko ir pradėkite šiuos naudoti pagal paskirtį. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras