Taškas N: dar viena karšta vietelė ant moters kūno

couple-having-sex-bed(1).jpg
 
6 komentarai
Vienos moterys puikiai žino, kaip pasiekti jų kūne esantį ypatingą malonumą teikiantį tašką G, kitos - vis dar ieško šios įstabios vietelės, o seksologai skuba su geromis naujienomis: ant moters kūno yra ir dar vienas taškas, kurį stimuliuojant ypatingai sustiprėja seksualiniai pojūčiai, o orgazmas prasiveržia su keliskart didesniu stiprumu. Tai - speneliai, kurie dažnai lieka nepakankamai įvertinti dėmesiu. Bent jau artėjant link meilės žaidimų kulminacijos.

Pasak seksologų, susijaudinimas, pasiektas stimuliuojant spenelius, perduodamas į tą pačią galvos smegenų sritį, kur suteka ir tiesioginiai impulsai iš makšties bei klitorio. Kitame moksliniame tyrime prieita išvados, kad kai kurioms moterims orgazmas gali įvykti vien tik stimuliuojant spenelius. Štai kodėl speneliai vis dažniau vadinami moters tašku N - nuo angliško žodžio "nipples".

Kaip paįvairinti meilės žaidimus, kad speneliai patirtų kuo įvairesnę stimuliaciją, o pojūčiai atvestų abu iki ypač stipraus orgazmo?  

Meilės žaidimų įžangoje, pradėjus bučiuotis, moteris gali nusmaukti savo liemenėlę šiek tiek žemiau, kad speneliai liestųsi prie rūbų, o per juos - ir prie partnerio kūno. Tokia švelni trintis susijaudinimo bangą priverčia ristis sparčiau.

Pradėdamas glamones vyras gali liesti spenelius per rūbus. Ne tik rankomis: jei moteris po plona palaidine ar marškinėliais nedėvi liemenėlės, galima į spenelius papūsti orą ar pakvėpuoti šilto oro srove. Kaitaliojant šilumą ir šaltį, speneliai greitai sustangrėja ir tampa itin jautrūs.

Šiek tiek suvilgius marškinėlius vandeniu, partnerio prisilietimai prie spenelių sukelia dar intensyvesnį saldaus malonumo pojūtį.

Oro pūtimas į sudrėkintą rūbą, o kartu ir spenelius - dar vienas triukas, priartinantis prie didesnių malonumų.

Ištepus moters krūtinę kokiu nors skanėstu - pavyzdžiui, plakta grietinėle ar ledais, vyro lyžtelėjimai taps itin aistringa patirtimi. · Sekso metu, raitelės pozoje, moteris pasilenkia arčiau vyro ir speneliais pavedžioja per jo lūpas, blakstienas. Tokia stimuliacija bus maloni abiems partneriams.

Mylintis šaukštų poza, vyras uždeda rankas moteriai ant krūtinės ir švelniai sukioja spenelius. Toks triukas gali tapti ir puikiu aistros žadintuvu ryte, dar neskubant lipti iš lovos.

Paprastai mylintis šuniukų poza krūtys lieka pamirrštos, bet jei vis dėlto vyras rankomis pasieks moters krūtis ir jas glamonės, užplūs naujų, nepakartojamų pojūčių banga.

Kartu prausiantis duše susigundėte seksu atsistojus? Moteris tuo metu gali patirti naujų malonumų krūtine prisišliejusi krūtine prie drėgno dušo kabinos sienelės. Švelni šilta siena ir maloni drėgmė maksimaliai suintensyvins pojūčius.

Moteriai artėjant prie orgazmo, vyras turėtų tik dar daugiau dėmesio skirti speneliais: liesti čiulpti, net švelniai pakandžioti. Didysis O turėtų būti įspūdingas! 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (6)
Ne taškas, o dvitaškis ;)
Straipsnyje tiesa :)
Tai čia tiesa tas straipsnis ,ar eilinė blevyzga ?
Kadangi neesu mates nuogos merginos ar sitas straipsnis teisybe?
Tai, kad moterys maitindamos krūtimi susijaudina - toks pats vyrų sukurtas mitas, kaip ir tai, kad gimdydamos patiria orgazmą. Gal vienas atvejis iš milijono toks ir yra. Bet šiaip kūdikis jau pats savaime yra toks antiafrodiziakas, kad apie bet kokį seksualinį susijaudinimą maitinant krūtimi negali būti nė kalbos. Kūdikis jaudina visai kitus instinktus - tai labai jautrus ir intymus momentas, didžiulė meilė ir visa kita. Bet nieko bendro su seksu.
Neveltui moterys maitinancios kudyki krutim irgi susijaudina (nevisos ,bet tikrai pasitaiko)
Naujas komentaras