Tikras ir netikras moteriškas orgazmas

0db830a42ddf944c.jpeg
 
8 komentarai
Tikrai ne visos moterys sekso metu patiria orgazmą. Tačiau labai dažnai gražiosios lyties atstovės meistriškai jį simuliuoja, kad vyrai to net nesupranta...

Kodėl tai vyksta?

Pagal statistiką viena iš dešimties moterų sekso metu imituoja orgazmą. Tačiau kodėl jos taip klaidina vyrus tokiame svarbiame reikale? Seksologai ir psichologai vardina keletą priežasčių.

Dėl to, kad seksas greičiau pasibaigtų. Ši priežastis – labiausiai paplitusi. Ne paslaptis, kad moteris ne visuomet siekia intymaus artumo. Jos seksualumas ne toks kaip vyrų ir jis lengvai yra pažeidžiamas: moteriškajam libido turi įtakos psichologiniai faktoriai – tarkim, rūpestis sergančiu vaiku arba stresas darbe. Tokiu atveju, jei seksas negali tapti moters psichologine iškrova, ji simuliuoja orgazmą, nes tai pats paprasčiausias būdas pabaigti dalykus, kurie taip pat reikalauja nemažai fizinių jėgų ir neatneša jokio malonumo.

Dėl vyro. Dažnai moteris simuliuoja malonumą, bijodama įžeisti vyrą prisipažindama, kad nieko nejaučia. Arba daro tai, kad apdovanotų jį tokiu būdu. Tačiau psichologų nuomone, toks elgesys skatina problemų atsiradimą santykiuose, kai ši paslaptis anksčiau ar vėliau išaiškėja. Be to, pačiai moteriai būtina išsiaiškinti tikrą padėtį ir nugalėti savo įtampą, išsivaduoti nuo streso.

Baimė pasirodyti frigidiška. Dar viena paplitusi priežastis, kodėl moteris imituoja orgazmą. Pagal specialistus, čia jau slypi psichologinės problemos, o ne fiziologinės kliūtys – frigidiškų moterų pasitaiko itin retai. Tarkim, gali atsirasti kompleksas, jei kažkada moteriai buvo netaktiškai užsiminta apie jos šaltumą. Rezultate moteris jaučiasi kalta, kad ji nėra ideali, ir vietoj to, kad ieškotų būdų ir metodų, kas ją sujaudintų – pastoviai imituoja orgazmą, kad tik apie tai nesužinotų vyras.

Ar įmanoma suvokti, kad moteris imituoja orgazmą?

Visų moterų orgazmo pojūčiai yra skirtingi, ir jie žymiai platesni bei turtingesni nei vyrų. Orgazmo metu kiekviena moteris jaučia bei išgyvena ypatingus ir nepakartojamus jausmus. Tačiau yra penki požymiai, pagal kuriuos galima išsiaiškinti apgaulę, ir išprovokuoti partnerę pokalbiui apie jos orgazmą, tiksliau jo nebuvimą.

Balsas ir intonacija. Jei moteris nėra tylenė, orgazmo metu jos garsinės išraiškos primena laukinės katės staugimą, o ne „gražias“ dainuojamąsias aimanas. Ir vyksta tai dėl to, kad moters balso diapazonas kulminacijos metu fantastiškai išsiplečia, o šio proceso kontroliuoti neįmanoma.

Kvėpavimas. Moteriškas orgazmas priverčia širdį daužytis dažniau ir kvėpavimas tampa toks, lyg moteris būtų nubėgus 100 metrų per rekordinį laiką. Jei kvėpavimas ramus ir lygus, kaip miegančios – su orgazmu kažkas ne taip.

Kūno judesiai. Orgazmo metu, susijaudinimo viršūnėje moteris primerkia akis, užverčia galvą ir išlenkia kaklą. Jai raudonuoja veidas arba atsiranda lengvas raudonis. Kartais burna susikreivina, kaip iš skausmo, o vyzdžiai susiaurėja. Be to, moterišką orgazmą, kad ir koks jis greitas bebūtų, galima pajusti pagal vaginos susitraukinėjimą. O jei orgazmas labai stiprus, moteriai atsiranda rankų ir kojų traukuliai, pulsuoja pilvo apačia. Be šių požymių moteris vargu, ar kažką jaučia.

Pozos. Anatominiai kiekvienos moters gebėjimai yra individualūs. Tik 30 proc. moterų sugeba jausti vaginalinį orgazmą, be jokios papildomos stimuliacijos ir bet kokiose pozose.

Elgesys po orgazmo. Moteris nešoks iš lovos iškart po kulminacijos, jei ji iš tikro jautė orgazmą. Jai fiziologiškai būtina nuo 5 iki 10 minučių, kad, gryna ta žodžio prasme, sugrįžtų į save.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Eik jau eik :))
Kaip galima nematyti kad tikras kada suvaidintas,juk tai akivaizdu taip nesuvaidinsi.
aciu, kad pamokinote moteris dar tobuliau vaidinti orgazmus :D
maniškė pisa protą blyn... :)
,,kartais pati moteris nesupranta,ar ji pajuto tą orgazmą ar ne, tai ir vyrui nepasakys;D'' nu cia nesamone pasakei :D kaip neatskiria moteris orgazmo? :)) Juk tas jausmas toks kur atjungia kuna ir mastyma.. nesamone kad nezino kada jis buvo.. :D vnz.. idomybes. :)) bet teisybe tame kad tikrai mazai moteru pajaucia orgazma bet kokia poza.
Gerai skiriu kada moteris vaidina orgazmą,o kada ne:)
Jei nesuprato tai vadinasi ir nepajuto...Tokio dalyko tikrai nepraziopsosi :D ;)
kartais pati moteris nesupranta,ar ji pajuto tą orgazmą ar ne, tai ir vyrui nepasakys;D
Naujas komentaras