Tinkama dovana Jai – fiesta abiems

the-10-most-ridiculous-food-sex-tips-from-women-s-magazines.jpg
 
Jei norite nudžiuginti savo damą erotiška dovanėle, plataus sekso žaislų asortimento gali ir nepakakti. Tokią dovaną mylimajai yra kur kas sunkiau išrinkti nei tiesiog nupirkti šiltą megztuką žiemai. Tačiau tinkamos erotinės dovanėlės parinkimas Jūsų moterį gali kur kas labiau sušildyti negu skoningas vilnonis rūbas.

Kiekviena dama yra unikali, todėl pats brangiausias, populiariausias ar naujausias žaisliukas nebūtinai reikš, kad jis yra tinkamas būtent Jūsų moteriai. Jeigu iš tiesų siekiate nustebinti savo mylimąją, neskubėkite, o pirmiau išsiaiškinkite ko reikia moterims.
 

Jos norų prognozės

Pirmoji vyrų klaida dovanojant erotiškas dovanas - skubėjimas ir galvojimas apie savo fantazijas, o ne įsiklausimas į žmonos ar draugės troškimus. Kad ir kokia erotiška dovana gali pasirodyti Jums, neatmeskite galimybės, kad išpakavus dovaną mylimosios akys išduos didesnę nuostabą, o ne nuoširdų džiugesį kaip tikėjotės.  Todėl jei nesate visiškai tikri, kad draugė liktų patenkinta, pavyzdžiui vibratoriumi ar kitu moterišku sekso žaisliuku, geriau tiesiog subtiliai jos to paklauskite ir nepamirškite stebėti mylimosios elgesio, šypsnio, emocijų, mimikos. Juk kiekvienas vyras geriausiai žino savo draugės kūno kalbą, o žodžiai šiuo klausimu kartais gali byloti ne tiek jau ir daug (ypač tuo atveju jeigu draugė yra gana drovi).

Galite atlikti ir kitokį bandymą siekiant išrinkti sėkmingą dovanėlę. Tiesiog savo kompiuteryje palikite atverstą sekso žaislų parduotuvės puslapį ir leiskite “netyčiomis” jai prisėsti. Stebėkite už ko mylimosios akys užkliuvo, kas būtent sukėlė jos jaudulį, o ką jūsų mergina tiesiog ignoravo?
 

Visada klausykite ką ji sako

Būkite visada atidūs savo moteriai ir netingėkite pasiklausyti jos šnekų, net jei ir atrodo, kad tai tuščios kalbos. Ypač derėtų atkreipti dėmesį į jos vertinimus, komentarus žiūrint kino filmą ar renkantis drabužius. Tinkamų detalių pastebėjimas gali paversti net ir ,atrodo, netinkamą dovaną pačiu geriausius siurprizu. Tarkim, pastebėjote, kad jūsų brangioji tiesiog dievina raudoną ar rožinę spalvą. Tad tokios spalvos dildo, vibratorius ar klitoriaus stimuliatorius gali kaip reikiant pakoreguoti jos reakciją teigiama linkme. Moterys tikrai vertina vyrų pastebėjimus apie jas pačias. Tad tokia staigmena bus kur kas daugiau intriguojanti, negu tiesiog nupirktas pats brangiausias vibratorius.
 

Atsargiai su BDSM atributais

Jei tarp jūsų nėra jokių tabu ir gana atvirai kalbatės su partnere pačiais intymiais klausimais bei jau esate išbandę šį tą iš fetišo prekių, tuomet labai tikėtina, kad žinosite kaip maloniai nustebinti savo moterį. Galbūt ją beprotiškam seksui nuteiks sekso supynės, burnos kamštis ar spenelių spaustukai, tačiau jei ji Jums yra tik užsiminusi, kad ją žavi grubus seksas, persistengti tikrai nederėtų. Antraip po tokios drastiškos dovanėlės, jos fetišistinės fantazijos gali ištirpti kaip pavasarinis sniegas. Todėl  norintiems padrąsinti savo damą  fetišo žaidimams, labiausiai tiks subtilios ir gražiai pateiktos dovanos .


Puiki pradžia į fetišo preliudiją gali tapti apranga. Juk drabužis vienas geriausių būdų siekiant įsikūnyti į tam tikrą vaidmenį. Moteris, kuri yra prašiusi jūsų pliaukštelėti jai per užpakalį sekso metu, tikrai liks sužavėta seksualiais apatiniais, apnuoginančiais jos krūtis ar kitas intymias vietas. Taip pat prie to pačio galite pridėti ir nekaltesnių dovanėlių. Pavyzdžiui , feramoninius kvepalus ir botagėlį su plunksnele. Ji tikrai įvertins tokį subtilų ir atsargų vyro poelgį bei apdovanos jį nepamirštamais potyriais. Svarbiausia, kad dovanos iš BDSM kategorijos nešokiruotų partnerės, o būtų pateiktos nuodėmingai, tačiau tuo pačiu ir subtiliai. Aišku, subtilybės tikrai nebūtinos, jeigu jūsų moteris tikrai dievina fetišą.
 

Neišduokite staigmenos

Visai nesvarbu kokia proga dovanosite geidulingą dovanėlę, tačiau pateikimas ne mažiau svarbus. Net jei dovana bus tikrai puiki, bet nebus reikiamai apipavidalinta –  maloni staigmena gali ir neįvykti. Nepaprastai svarbu, kad dovana būtų supakuota. Tiesa, tam daug pastangų ir išmonės neprireiks. Svarbiausia, kad “viršelis” neišduotų apie “knygą”. Išrinktą dovaną draugei  įpakuokite įprastai, bet neprastai. Jei norite būti tikri, kad staigmena “suveiks”, geriau rinkitės dėžutę, o ne dovanų maišelį. Juk moterims smulkmenos tokios svarbios!
 

Lovos žaidimai bus kur kas aistringesni ir audringesni kai savo žaisliukais bus dalinamasi su partneriu. Taigi, neskubėkite įnoringos damos nustebinti įprasta dovana. Juk tinkamos dovanos parinkimas leis šventę švęsti kartu!
 

www.suaugusiems.lt
 

 
Komentarai
Naujas komentaras