Tobulas striptizas vietoj preliudijos

shutterstock_692587330.jpg
 
1 komentaras
Striptizas išvestų iš proto kiekvieną vyrą, tačiau ar visos moterys ryžtųsi tokiam žingsniui? Galime lažintis, kad Jūsų mylimasis tikrai neatsisakytų tokios pramogos, kuri praskaidrintų net pačią niūriausią dieną. O jei dar pasipuoštumėte seksualiais, gundančiais apatiniais... akimirksniu išvarytumėte jį iš proto.

Pasiryžote nebesispyrioti ir pagaliau įgyvendinti šią užduotį? Tuomet nieko nelaukite ir marš prie darbo! Pateikiame keletą praktinių patarimų, padėsiančių nesunkiai įgyvendinti šį sumanymą.

Praktikuokitės. Veidrodis bus puikiausias Jūsų pagalbininkas. Pirmiausia, visus sudedamuosius šokio elementus ir aksesuarus pademonstruokite pati sau, išsirinkite gražiausius apatinius, kokius tik turite. Juk ne veltui sakoma, jog vyrai myli akimis, todėl jei reikės, apatinius persirenkite ne vieną kartą, kol atrasite labiausiai tinkančius, patinkančius ir gerai su jais jausitės. Atlikus šią užduotį metas išsirinkti muziką ir tobulinti šokio žingsnelius, judesius. Jei esate kūrybiška asmenybė, galinti pasigirti lakia vaizduote, pagalbos kuriant šokį tikriausiai Jums neprireiks, tačiau dėl visa ko, patirties galite pasisemti ir iš profesionalų. Pavyzdžiui visiems gerai žinoma Dita Von Tess gali būti puiki mokytoja, tereikia internete susirasti filmuotos šokių medžiagos ir bandyti viską pakartoti.

Keli rūbų sluoksniai, tačiau ne per daug. Jei turite originalią striptizo kostiumo idėją, pirmyn – pasinaudokite ja, tačiau jei Jūsų galvoje šiuo metu švilpauja vėjai, nesuklysite pasirinkusios tradicinę, šiam šokiui tinkamą aprangą. Tai trumpi marškinėliai, prisegamos kojinės, trumputis sijonas ir ,žinoma, aukštakulniai bateliai. Nepamirškite gundančių apatinių!

Tinkama muzika. Kokias seksualiausias dainas žinote? Iš mintyse sudaryto sąrašo išrinkite šiek tiek letėsnę, kuri Jūsų neerzintų, o priešingai – su kiekvienu akordu kurstytų aistrą.

Blankus apšvietimas. Garsioji burleskos šokėja Dita teigia, kad šis punktas vienas svarbiausių. Pritemdyta šviesa, romantiškai liepsnojanti žvakė (nereikia jomis apstatyti viso kambario, užteks vos keleto) sukurs jaukią atmosferą.

Suriškite savo brangiausiąjį. Mylimąjį pasodinkite ant kėdės ar ant sofos, kaip tik Jums patogiau ir pradėkite pasirodymą. Svarbiausią sąlygą – iš anksto įspėkite, kad pasirodymo metu eksponatų liesti negalima! Jei partneris nesugeba valdyti savųjų rankelių, teks jį truputį suvaržyti, pavyzdžiui švelniai jo rankas surišti skarele ar kaklaraiščiu. Patikėkite, tai tik dar labiau pakurstys jame glūdinčią aistrą.

Pirmenybė viršutinei aprangos daliai. Šokdama palaikykite akių kontaktą, labai lėtai atsekite palaidinę. Viso šokio metu svarbiausia sukurti tarpusavio ryšį, nenuleisti akių nuo vienas kito, toks elgesys sužadins ne tik partnerio, tačiau ir Jūsų aistrą. Nusirengusi neskubėkite rūbų numesti į šoną, pažaiskite su jais, meskite į auditoriją. Visai kaip rodo per kino filmus!

Liemenėlė. Užuot staiga atsegusi liemenėlę ir mylimajam parodžiusi visas grožybes, priverskite jį laukti. Tai reiškia – lėtai, neskubant nuleiskite žemyn vieną petnešėlę po kitos. Tai užims truputėlį laiko, o laikas šiuo atveju – Jūsų sąjungininkas. Norite nusirenginėti dar ilgiau? Pasipuoškite korsetu, kol atsegsite kiekvieną jo sagtelę užtruksite marias laiko, žinoma, į pagalbą galite pasikviesti ir antrąją pusę. Kuo ilgiau kaitinsite partnerio aistrą, tuo labiau jis Jūsų geis. O juk uždraustas vaisius vilioja dar stipriau.

Lieskite save. Daugumai vyrų aistra pasiekia maksimumą, vien stebint moterį, liečiančią save, nevengiančią glamonėti jautriausių kūno vietų. Todėl pirmyn, pamaloninkite mylimojo akutes!

Apatinės kelnaitės – paskutinis šokio akcentas. Tai šokio kulminacija, todėl padarykite ją dramatišką. Žaiskite su apatinių kelnaičių krašteliais, patempkite juos žemiau, po to vėl pakelkite aukščiau, kitaip tariant – erzinkite Jį ir per anksti nepademonstruokite visų kortų.

O Jūs, mielos skaitytojos ar esate surengusios savo mylimiesiems striptizo šou? Ar norėtumėte?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
:)
Naujas komentaras