TOP 5 labiausiai mėgstamos sekso rūšys

 
1 komentaras
Kai du žmonės yra vienas kitam dvasiškai artimi, seksas tampa aukščiausiu tašku jų santykiuose, reiškiantis pilną dviejų mylinčių žmonių susiliejimą – ne tik fizinį, bet ir emocinį. Kai intymūs santykiai pilni dvasingumo ir jausmingumo, seksas dovanoja nepakartojamus pojūčius. Žinoma, puiku, kai šilti jausmai vienas kitam atsiranda savaime. Tačiau juos galima ir sužadinti.

Aistringas seksas

Koks patrauklus gali būti seksas, vedamas noro ir aistros, kuriai negalima atsispirti! Ir kas gi pasakė, kad toks negali būti šeimyniniuose santykiuose? Dažnai santuokoje gyvenantys žmonės patrauklumą suvokia neįprastose sąlygose, kai seksualinis noras užmuša bet kokius sveiko proto draudimus. Ir jei kurią nors dieną jūs nesate nusiteikę intymiems santykiams, neverta užsisukti į sieną. Kas žino – gal jau po dešimties minučių atsiduosite visai kitiems ritmams ir stipriems pojūčiams. Netinginiaukite!

Linksmas seksas

Nereikėtų į seksą žiūrėti kaip į Labai Rimtą Reikalą. Jis gali būti ir kvailokas, ir išmintingas, ir linksmas, ir lengvabūdiškas. Čia svarbiausiai, kad abu partneriai būtų nusiteikę į seksą žvelgti su jumoru. Nereikėtų gėdytis ar nepatogiai jaustis, jei kuriam nors iš jūsų susipainiojo koja patalynėje arba jus nuvertė pačiu netinkamiausiu momentu, o gal jūs iškritote iš lovos! Jei tai abiems pasirodys labai linksma, nebijokite iš to pasisemti ir aistros – juokitės kiek tik jums patinka! Kartais jumoras padeda išjudinti sustingusius intymius sutuoktinių santykius geriau nei rimtas santykių aiškinimasis.

Švelnus seksas

Šiuolaikinė moteris nelabai panaši į švelnią ir trapią būtybę, tačiau glamonės ir „minkštumas“ sekse yra būtinas kaip saulės šviesa augalui. Lengvi prisilietimai, masažas, bučiniai – tokia preliudija suteiks didelį pasitenkinimą jūsų partnerei. Ir gali atverti kelius nepamirštamam seksui. Nebijokite atsiduoti švelnumui ir jis jums sugrįš.

„Piktas“ seksas

Kaip bebūtų keista, kai kurios poros užsiima seksu prieš, po ar pykčio metu. Kai susikaupia įniršis, jūs galite pradėti pokalbį aukštais tonais, o po to jį pabaigti aistringu apsikabinimu santuokinėje lovoje.

Tačiau atminkite, kad seksas tik tuomet yra energijos iškrova, kai jūs abu siekiate atstatyti normalius santykius. Jei turite rimtų problemų, kurios yra įsisenėjusios, ir nei vienas iš jūsų nesiruošia aiškintis priežasčių ar nuolaidžiauti, tuomet seksas nesuteiks norimo rezultato.

Eksperimentinis seksas

Net jei jūs abu branginate ramybę ir stabilumą santykiuose, neatmeskite galimybės paeksperimentuoti sekso metu. Jūs galite iš anksto apsvarstyti, ką darysite šią naktį: vienas toks pokalbis gali prižadinti jumyse dar didesnius norus. Nesigėdinkite kalbėtis ir lovoje: kaip du mokslininkai, tiriantis konkretų atvejį, dalinkitės savo įspūdžiais ir savo vaizduotę eksperimento metu. Nebijokite naujovių, nebijokite laikinų nesėkmių, keiskite įprastas sąlygas, išradinėkite. Jūs esate dviese – tik nuo jūsų priklauso, ar jūsų intymūs santykiai išliks ryškūs ar nuobodūs. Kurkite meile savo rankomis. 

 
Komentarai (1)
dar reikia spontaniska seksa pamineti
Naujas komentaras