TOP 7 pačių karščiausių moters taškų

 
Ar pažįstate savo kūną? Tik neskubėkite atsakyti „taip!“ Juk moteriškas seksualumas – tai iki galo neišaiškina sritis ir slepianti savyje be galo daug paslapčių bei siurprizų net ir pačiai merginai.

Šią dieną yra aišku, kad sekse egzistuoja labai plačios galimybės ir amžius jų neriboja. Skirtingais periodais moters ir jos organizmo jausmingumas keičiasi. Todėl ir erogenines zonas suskaičiuoti ypatingai sunku. Seksologai jas skirsto į tris kategorijas:

Pirmines – tos, kurios aptinkamos pačioje intymaus gyvenimo pradžioje ir susipažįstant su savo kūnu, kaip taisyklė – bendros visoms.

Antrinės – vietos, kurių jautrumas prisilietus skiriasi individualiai, o taip pat priklauso nuo moters aistringumo.

Pseudozonos – zonos, turinčios „autorių“, jaudina sekse tik su konkrečiu partneriu.

Straipsnyje išvardintas vietas gali atrasti kiekviena moteris.

Speneliai

Moters krūtys – viena iš pačių stipriausių vyrų viliotojų. Tačiau speneliai ir aureolės aplink juos – ypatinga ir labai jautri vieta. Tai organas, kuris nekenčia grubaus ir šiurkštaus elgesio, tačiau švelniai ir atsargiai liečiant gali tapti seksualinio romano pradžia. Šios srities glamonės netinkamos pradėti preliudiją. Geriau jas glamonėti tuomet, kai moteris jau susijaudinusi.

Kojų pirštai

Pėdos ir kojų pirštai atlaiko rimtus krūvius – jos nešioja visą kūno masę, o ir spaudimą didelį atlaiko. Todėl erotinis jautrumas – tai durelės, kurios nelengvai atsiveria. Šis malonumas – tik seksualiniams gurmanams. Moterims dažnai trukdo psichologinis barjeras: vyrauja nuomonė, kad net ir su gražiausio pedikiūro kojytėmis geriau vyrus erzinti vizualiai.

Šonai

Apie tai, kad moters jautrumas kutenimui charakterizuoja jos seksualumą, vaikšto legendos. Tačiau čia slypi moksliškas paaiškinimas. Šoninės kūno dalys – tai sritis, kur savaime gulasi meilužio rankos, laikydamos partnerę lytinio akto metu. Ir oda šiose vietose iš tikrųjų viena švelniausių kūne.

Rankos

Tiksliau, kai kurios jų dalys. Vidinis jų paviršius – nuo riešo iki pažasties – labiausiai paslėptos nuo išorinio poveikio. Kai kuriose musulmonų tautose vyro išdavystė yra faktas, kad prie šių vietų prisilietė kitas vyras.

Plaukai

Mažai kam kils mintis ieškoti susijaudinimo taškų plaukuose. Tačiau būtent čia, ant galvos odos, labai daug nervinių galūnių – lygiai tiek pat, kiek ant galvos plaukų, nes kiekvieno plauko gyvastį reguliuoja nervas. Galbūt ne veltui bučiuojantis vyrai tiesia rankas panardinti į mylimosios plaukus. Masažuojant galvą, partneris „apšildo“ merginą savo nekukliais prisilietimais.

Pilvas

Pilvo glamonės tradiciškai asocijuojasi su perėjimu į oralinį seksą, tačiau labiausiai patyrę vyrai žino, kad užsilaikyti viršutinėje dalyje reiktų ilgiau. O štai bambą galima drąsiai vadinti uždrausta zona. Genetiškai bambos vieta – ryšys su motinos organizmu ir su erotiniais pojūčiais jis nėra susijęs.

Vokai

Vargu, ar galima surasti subtilesnes glamones nei bučinius į vokus ir švelnius prisilietimus aplink akis. Jautriausia oda ir daugiausiai nervinių galūnių šią kūno dalį paverčia vos ne intymiausia. Ir jei jau leidote vyrui tokį kontaktą, vadinasi, jis nėra vien tik seksualinis partneris. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras