TOP5 sekso "iš reikalo" priežastys

couple-having-sex.jpg
 
5 komentarai
Mokslininkai yra pateikę išvadas apie tai, kodėl gi mes užsiimame seksu net ir tuomet, jei to per daug nenorime.

1. Kad sutvarkytumėme santykius lovoje. Labai dažnai po pykčių mes esame išsigandę, kad neteksime savo partnerio. Ir ši baimė veikia mus kaip stimuliatorius. Jei toks seksas įvyksta labai retai, tuomet nieko blogo čia nėra. Tačiau jei po pykčio reguliariai mylitės ir nesprendžiate esamų problemų, „atidengtos“ žaizdos niekur nedingsta. Tai gali būti savotiškas agresijos pasireiškimas, ir seksas veikia kaip dopingas.

2. Kad padarytumėte savo partnerį laimingu. Nieko nėra blogiau sekse nei tas faktas, kad jūs aukojatės dėl kito žmogaus, ypač jei kalba yra apie jėgą ir prievartą. Kai noras suteikti kitam malonumą tampa pagrindiniu seksualinių santykių motyvu, tuomet tokie santykiai tampa pasiaukojimu, ir vienas iš partnerių visuomet kenčia. Reikia atminti, kad dovanoti partneriui malonumą ir pasitenkinimą reikia, bet tik tuomet, kai šis poreikių tenkinimas tuo pačiu tenkina ir mus pačius.

3. Kad užglaistytumėte kaltę po neištikimybės. Šiuo atveju yra labai didelis noras viską nuslėpti lyg sakant, kad nieko nebuvo, ir gyventi taip, kaip ir anksčiau. Iš kitos pusės, mes taip bandome įrodyti patys sau, kad neištikimybė buvo „netikra“, o mūsų aistra antrajai pusei niekur nedingo. Jei santykiai remiasi neištikimybe, tuomet kaltės jausmas tikrai niekur nedings.

4. Kad išlaikytumėte partnerį. Dažniausiai tokia baimė atsiranda pas moteris. Apie tai galima spręsti ir apie daugybę meilės romanų, kai moterys bando išlaikyti prie savęs vyrą. Kad taip viskas būtų paprasta... Perskaitei pamokančią knygą, išstudijavai Kamasutrą – ir vyras visiems laikams tavo. Deja, seksualinių santykių kokybe priklauso tik nuo abiejų partnerių. Nereikėtų niekam atsiduoti, norint sulaikyti – taip galite prarasti ir pačią save.

5. Kad atsipalaiduotumėte. Sekso pagalba išties lengva atsipalaiduoti, pamiršti apie visas problemas ir paprasčiausiai mėgautis malonumų jūroje. Orgazmo metu taip lengva pajusti euforiją dėl endorfinų – laimės hormonų – kiekio. Problemos gali iškilti tuomet, kai partneris pajus, jos jūs naudojatės juo ar ja kaip instrumentu malonumui pasiekti. Būkite dėmesingi savo partneriui, dovanokite jam ar jai glamones, masažus – ir malonumas bus abipusis.

Suaugusiems.lt

Jei tenka mylėtis be aistros, tai dėl kokios priežasties?
 
Komentarai (5)
gamtos duota mylėtis kas dieną ir tai mane krauna
hmmm
...'Nieko nėra blogiau sekse nei tas faktas, kad jūs aukojatės dėl kito žmogaus, ypač jei kalba yra apie jėgą ir prievartą. Kai noras suteikti kitam malonumą tampa pagrindiniu seksualinių santykių motyvu, tuomet tokie santykiai tampa pasiaukojimu, ir vienas iš partnerių visuomet kenčia...'
Nesamone-niekas nekencia... Bobos labai vaidina atseit jos kencia- bet is tikro jom patinka labai...
tai kad cia kone visos priezastys del ko ir mylimes
gaila, bet dažnai reikia myletis is reikaliuko...
Naujas komentaras