Traumos sekso metu: top 10!

m365-highly-sexual-couples.jpg
 
Pietų pertraukos metu vietoj skanių užkandžių renkatės kitokio pobūdžio malonumus? Pavyzdžiui seksą su mylimuoju? Būkite atsargūs, nes atlikti tyrimų duomenys byloja, kad net 5% viso pasaulio gyventojų, pietų pertraukos metu, besilepindami intymiais malonumais, susižaloja patys ar sužeidžia partnerį. Todėl jei manote, kad žodžių junginyje ''saugus seksas'' slypi tik apsisaugojimo nuo nėštumo priemonės, labai klystate. Jūsų teismui pateikiame keletą nelaimingų atsitikimų, nutikusių lytinių santykių metu. Pasirodo, šalmas praverstų net pačių maloniausių akimirkų metu.

10. Lūžę kaulai. Nors skamba keistokai, tačiau ligoninių priimamieji, esantys visame pasaulyje kupini patyrusių rankų, blauzdų, kojų pirštų ar net šonkaulių lūžius. Beje, jie įvardijami kaip viena dažniausių traumų, sekso metu. Klausiate, kaip gi žmonės sugeba prieiti tokius kraštutinumus? Ogi labai paprastai, užtenka besimylint duše neatsargiai paslysti ar išsiridenti iš lovos ir kaulai lūš akimirksniu.

9. Sužalotas penis. Tikriausia teko girdėti, kad įmanoma susižaloti, susilaužyti ir vyrišką pasididžiavimą, tai ne legenda ir ne mitas. Ir viso to priežastis visai ne laukinis, pašėlęs seksas, kurio metu itin išsiplėtusios kraujagyslės sulaužo penį. Dažniausiai tai linksmos, galbūt net kurioziškos situacijos, priversiančios nusikvatoti iki ašarų. Įsivaizduokite situaciją: vaikinas atsipalaidavęs masturbuojasi savo kambaryje ir staiga, nelauktai į vidų ima veržtis senyva jo močiutė ar net mama, tad jis kūlversčiais šokdamas iš lovos lekia uždaryti durų, kai staiga pargriūva ir ne juokais susižeidžia savo pasididžiavimą. Štai Jums ir visiškai reali situacija, kuri gali nutikti kiekvienam iš Jūsų.

8. Degantis kilimas. Niekas kitas, tik raudoni, vos ne iki kraujo nutrinti keliai Jūsų kolegoms išduoda apie buvusią itin aistringą ir pašėlusią naktį, praleistą ant grindų. Be lūžusių kaulų, tai viena dažniausių priežasčių, dėl kurių žmonės kreipiasi į medikus. Paraudę skruostai, žemyn nudelbtos akys išduoda tikrąją susižalojimo priežastį, bet jei nukentėjusysis ir nenori jos įvardyti garsiai. Tačiau šį mažytį negalavimą išgydyti labai paprasta!

7. Patempti raumenys. Kartais mes visi taip trokštame pademonstruoti savo gimnastinius sugebėjimus, jog ne retai persistengiame. Deja, viso to pasekmes jaučia net sportuojantys ir lanksčiomis kūno linijomis pasigirti galintys asmenys, o ką tada kalbėti apie tuos, kuriems sportas svetimas? Tikriausiai pamenate, kaip po audringo sekso nakties beprotiškai skaudėjo kaklą, negalėjote normaliai jo pasukti? Žinoma, kaltę suvertėte prastai miego padėčiai ar net poilsio trūkumui. Nieko panašaus, Jūs intensyvių glamonių metu tiesiog patempėte kaklo ar kitos vietos raumenis, todėl dabar skausmas neduoda ramybės.

6. Vaginaliniai sužalojimai. Nors intymiausia moteriška vieta ištvermingumu nenusileidžia kitiems audiniams, esantiems žmogaus kūne, tačiau pamiršti atsargumo nederėtų. Tyrimų rezultatai byloja, kad grubus seksas sužeisti gali ne tik vaginą, tačiau taip pat ir smarkiai sužaloti kiaušides.

5. Katės/šuns išpuoliai. Jūs mylite savo katę, ji myli Jus. Jūs mylite savo mylimąjį, tačiau Jūsų augintinis ne. Ypač tokiu atveju, kai augintinis galvoja, jog lovoje mylimasis Jus skriaudžia, visai nesvarbu, kad jo atliekamas ''skriaudimas'' Jums teikia neapsakomą malonumą. Gyvūnai to nesupranta, todėl nieko nelaukdami puola šeimininkei į pagalbą. Kačių atakos sekso metu itin paplitęs reiškinys, o jų aštrūs nagai pridaro ne mažai bėdų.

4. Trūkusios kraujagyslės. Ar žinojote, kad sekso metu smarkiai rėkiant gali plyšti akyse esančios kraujagyslės? Nesibaiminkite, paraudusios akys Jus vargins vos kelias dienas, o aistringos nakties prisiminimai išliks dar ilgai.

3. Mirtis. Žinoma, yra žymiai blogesnių situacijų, atnešančių mirtį negu seksas. Jis sudaro vos 0.6% visų staigių mirčių atvejų, nors skaičius labai nedidelis, tačiau vistiek bauginantis. Faktas, tačiau staigi mirtis labiau nusineša vyrų gyvybes, o ypač tuo metu, kai jie sugalvoja pasukti į kairę ir būti neištikimi savo antrosioms pusėms. Atsargiai, vyrukai!

2. Nesėkmės su prezervatyvais. Nepaisant visų savo teigiamų savybių, ši apsaugos priemonė gali ir pakišti koją. Turima omenyje ne suplyšusį prezervatyvą, o sekso viduje likusį moters lytiniuose organuoze. Tai gali sukelti skausmus bei nemažai sveikatos problemų bei bereikalingo streso, todėl tokiu atveju derėtų kuo skubiau kreiptis pagalbos į medikus, net jei ir jausitės nemaloniai.

1. Įkandimai. Sumušimai ar įgnybimai reikalauja ne mažai medicinos ekspertų dėmesio. Mėlynės ar įkandimų žymės, likusios po ''švelnaus'' pliaukštelėjimo išduoda du dalykus. Pirma, kad vakar Jūs mėgavotės nepakartojamu seksu, antra – rankas kitą kartą privalote surišti šaliku! Tačiau visgi įkandimai žymiai pavojingesni nei mėlynės, neseniai Jungtinėse Amerikos Valstijose nutikęs siaubingas incidentas turėtų pamokyti visą pasaulį. Vyras, glamonėdamas mylimosios kaklą taip jai įkando, kad viduje susidaręs krešulys paralyžiavo kairiąją moters ranką.

Tikriausiai žodžiuose „meilė skaudina“ yra nemažai tiesos.Taigi, koks siaubingiausias incidentas sekso metu yra nutikęs Jums?

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras