Užmirškite tradicinį mylėjimąsi ir iššiepkite dantis vampyriškam seksui

 
Svarstote, ką naujo galėtumėte išbandyti miegamajame? Atsakymas į šį klausimą gali būtų intensyvus, laukinis ir dramatiškas vampyriškas seksas.

Kartu su tokiais TV šou kaip “Tikras kraujas” (ang. “True Blood”), “Vampyro dienoraščiai” (ang. “Vampire Diaries”) ir “Saulėlydžio” (ang. “Twilight”) serijos filmais, vampyrai ir išskirtiniai jų sekso bruožai giliai suleido dantis į populiariąją kultūrą.

“Viskas vyksta kur kas intensyviau, dramatiškiau ir aistringiau nei įprasta”, - sakė rašytoja L. A. Banks. “Tai meilė, kuri gali tęstis visą naktį be mažos mėlynos tabletės”.

Banks yra nežemiška erotika persunktos 12-os knygų sagos “Vampyrų medžiotojos legendos” (ang. “Vampire Huntress Legends”) autorė.

“Privalu įkąsti į kaklą. Tai padaro seksą kažkuo egzotišku ir tabu. Tuo pačiu tai padaro jį šiurpiu ir intriguojančiu”, - sakė Banks.

“Užuominos į “O kas būtų, jei...”, smalsumas – visa tai yra vampyriškos aistros esmė. Jei jus apėmęs toks geliantis potraukis, tai dalis jūsų žaidimo”, - teigė Banks.

Amelia McDonell-Parry, vadinanti save vampyriško sekso fane, sakė: “Čia yra ir sado-mazo, dominavimo aspektų, kurie gali būti šiurkštūs, tačiau abiems partneriams priimtinu būdu”.

“Tai negali būti lėtas mylėjimasis. Toks seksas visuomet yra pašėlęs, labai greitas ir labai baisus. Retkarčiais, kai du žmonės yra įsimylėję, jis yra švelnesnis. Vis dėlto, dažniausiai jis toks nėra”.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras