Vaginalinis orgazmas, kaip jį pasiekti?

seksas-80375931.jpg
 
Retai girdite, kad moterys sako, jog orgazmą pasiekia, kai pradeda mylėtis įprastu vaginaliniu būdu, tačiau kaip legenda apie „Loch Ness” pabaisą – tai netiesa, todėl dauguma moterų orgazmą patiria, kai į darbą dar įtraukia ir klitorio stimuliavimą.

Iš tiesų, kai kurie ekspertai teigia, kad 70 proc. moterų retai arba niekada nepatiria orgazmo.

Taigi, kaip paprastoms mirtingosioms pasiekti orgazmą? Specialistė Ian Kerner teigia, kad vaginalinį orgazmą pasiekti tiesiog mylintis yra labai retas dalykas, nes vaginaliniai orgazmai neįvyksta be tam tikros klitorio stimuliacijos. Jie gali būti sustiprinti naudojant „G” tašką, nes jis suteikia skirtingus pojūčius, o stimuliuojant klitorinį orgazmą gali būti pasiektas ir vaginalinis orgazmas. 

Tai ar vaginalinis orgazmas – nesąmonė? 2011 m. urologai manė, kad „G” taškas iš tikrųjų yra klitorio pratęsimas. Todėl dauguma nemano, kad tai mitas, nes dauguma moterų tai turi. Bet naudojant dildo ar vibratorių, orgazmą jos pasiekia labai retai. 
Seksologai teigia, kad pačioje makštyje nėra nervų galūnėlių (pagalvokime: juk pats gimdymas yra pakankamai skausmingas), bet vaginalinio orgazmo jausmas kyla iš stimuliuojamo klitorio, kuris turi nervų galūnėles. Klitoris, kurį matome ir stimuliuojame yra tik jo dalis, nes yra daug nervų galūnėlių, kurie tiesiog pereina per vaginą ir taip jas stimuliuojant suteikia orgazmą. 

Vaginaliniai orgazmai, tai dažniausiai raumenų susitraukimai, o klitorio orgazmas atsiranda dėl to, kad stimuliuojamos klitorio nervų galūnėlės (kurių yra apie 8000).

Norint atrasti vaginalinį orgazmą yra siūloma naudoti dildo, vibratorius ir (arba) į darbą pasitelkti savo pirštus. Juk pažįstant savo kūną, tu gali pasakyti savo partneriui, kas tau geriausia.

 Seksologai teigia, kad Kėgelio pratimai labai padeda sustiprinti makšties raumenis,nes tvirtesni raumenys, gali lengviau atrasti „G” tašką, bet jo radimui yra patariama naudoti tam tikrus sekso žaislus, skirtus „G” taško stimuliavimui. 
Taigi, norint patirti vaginalinį orgazmą, į darbą pasitelkite sekso žaisliukus stimuliuojančius klitorių bei „G” tašką, o mylintis tarpusavyje geriausia poza atrandanti  „G” tašką, tai šuniuko poza. 

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras