Vaginalinis seksas: kas trukdo juo mėgautis ir kaip pašalinti problemas?

gomenaki1.jpg
 
Vaginalinis seksas – seniausia bei labiausiai praktikuojama sekso rūšis. Ir nors ji sena kaip pasaulis, reikia pabrėžti, jog nemaža dalis dailiosios lyties atstovių taip ir negali juo visiškai mėgautis – tam yra nemažai trukdžių. Tad kas trukdo patirti malonumą? Būtent apie šiuos trikdžius ir pakalbėsime plačiau.

Makšties sausumas

Makšties sausumas neretai tampa ta priežastimi, dėl kurios, vaginalinis seksas gali būti ne tik nemalonus, bet ir nepakenčiamas. Ekspertai pabrėžia, jog ši problema kamuoja vis daugiau ir daugiau šiuolaikinių moterų. Belieka tik spėlioti, kokios priežastys tam turi įtakos, tačiau gaišti negalima – pats metas pasidomėti, kaip nugalėti šį priešą, trukdantį mėgautis šiuo procesu. Kita vertus, būtina akcentuoti, jog nemaža dalis dailiosios lyties atstovių, turinčių šią problemą, vengia kreiptis į specialistus, tačiau daugeliu atveju ši problema nedingsta savaime, todėl būtina imtis priemonių. Esant tokiai situacijai, galimi du sprendimai: galima rinktis įprastus, visiems gerai žinomus lubrikantus (pastarieji turi ypač malonų kvapą). Tačiau, jei situacija itin prasta, tikėtina, jog vien šios priemonės nepakaks. Tokiu atveju būtinos profesionalesnės priemonės. Viena iš jų gali tapti makšties ovulės, kurios, turi drėkinamąjį, generuojamąjį ilgalaikį poveikį. Ši priemonė savo sudėtyje turi hialurono rūgšties, vaistinių žolelių ekstraktų, arbatmedžio aliejaus bei vitamino E. Visi šie komponentai sukuria puikų derinį, veiksmingai pašalinantį esamą problemą. Na, o norinčioms naudoti paprastesnę priemonę, gali rinktis specialius kremus, skirtus šiai problemai šalinti. Juose taip pat gausu įvairių augalų ekstraktų bei aliejų, jau po neilgo laiko padėsiančių atsikratyti nemalonių pojūčių.

Negalėjimas atsipalaiduoti

Yra ir dar viena, labai buitiška priežastis, su kuria, apytikriais duomenimis susiduria dar didesnė dalis moterų. Tai – paprasčiausias negalėjimas atsipalaiduoti. Nors iš pirmo žvilgsnio, gali pasirodyti, jog tai išties menka problema, tačiau ilgainiui, jei į ją nebus kreipiama dėmesio, galimos ne pačios geriausios pasekmės: pradedant prasta sekso kokybe ir užbaigiant partnerių susvetimėjimu. Greitas gyvenimo tempas, miego trūkumas, kasdienės problemos bei rūpesčiai, daugybė neatidėliotinų reikalų – tai ir yra tie veiksniai, kurie atneša nepageidaujamą rezultatą: negalėjimą atsipalaiduoti. Jei sekso metu tik ir galvosite apie rytoj laukiantį susirinkimą ar daugybę buities darbų, kuriuos būtina atlikti, vargu, ar jusite malonumą. Belieka tik pasidžiaugti, jog yra nemažai būdų bei priemonių, kurios gali padėti atsipalaiduoti bei pajusti malonumą: prieš meilės seansą stenkitės nekvaršinti sau galvos kasdienėmis problemomis (juk jos ir taip niekur nepabėgs), palepinkite save gardžiu maistu, pagulėkite kvapnioje vonioje ar tiesiog pasimėgaukite mėgstama muzika žvakių šviesoje. Nors tai ir atrodo tik mažos smulkmenos, kasdieniame gyvenime jos labai svarbios – įtraukę jas į kasdienę savo rutiną, jausitės kur kas ramesni, patrauklesni, labiau atsipalaidavę ir pasitikintys savimi.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras