Vaniliniai žaidimai: Kas labiausiai jaudina lietuvius? (APKLAUSOS APŽVALGA)

opapa.png
 
Praėjusio mėnesio apklausoje klausėme Jūsų, ką manote apie vanilinius žaidimus ir ką Jūsų gyvenime reiškia patys įvairiausi fetišai. Pasirodo lietuviai mėgsta paišdykauti ir nevengia smagių bei intriguojančių žaidimėlių savo miegamuosiuose. Taigi, apžvelkime apklausos rezultatus ir apdovanokime atvirojo klausimo: "Be kokio fetišo neįsivaizduojate savo gyvenimo?" nugalėtoją!

Iš viso apklausoje dalyvavo 139  respondentai: 95 vyrai ir 41 moteris. Į klausimą "Ar praktikuojate vanilinius žaidimus?", teigiamai atsakė 54.1% apklausos dalyvių. Likusieji teigia, jog BDSM praktikos atsisako dėl to, jog tam pritrūksta drąsos (19,3%) arba to nenori antroji pusė (16,3%) , 10, 3% respondentų  teigė, kad tai tiesiog jų nedomina.

Didžiausią susijaudinimą lietuviams teikia seksualūs drabužėliai (43,1%), dominavimas ir paklusimas (33,8%), sadizmas ir mazochizmas (6,9%), rolių žaidimai ( 6,2%), pėdučių fetišas (4,6%) ir likusiems  apklausos dalyviams jaudulį sužadina temperatūrų žaidimai bei kiti užsiėmimai (8,3 %).

O į kokį gi personažą lietuviai  mieliausiai įsikūnytų intymiuose dviejų užsiėmimuose? Apklausos rezultatai atskleidė, jog didžioji dalis lietuvių mieliausiai  rinktųsi grėsmingos valdovės arba valdovo vaidmenį (30.1%), 24,1 % noriai įsijaustų į seksualios seselės ar ištvirkusio daktaro rolę, 21, 1%  persikūnytų į mokinukės arba mokytojo vaidmenį, 12,8% išdrįstų apsirengti policininkės arba pareigūno kostiumą, likusieji persikūnytų į  kiškutės ar kitus personažus.
 


Kalbant apie seksualiausius ir labiausiai intriguojančius sex atributusBDSM kategorijos, pirmąją vietą lietuviai skyrė antrankiams ir pančiams (39,6 %), antroji pagal populiarumą vieta atiteko atitinkamai  aprangai (14,9 %) ir akių raiščiams (14,9 %), ketvirtoji - botagui (10,4 %). Likusieji mielai rinktųsi sex elektro prietaisus, burnos kaiščius ir 8,2 % respondentų nesirinktų jokio sex atributo.

O dabar prieikime prie atvirojo klausimo „Be kokio fetišo neįsivaizduojate savo gyvenimo?“. Pasirodo, dalis lietuvių savo gyvenimo neįsivaizduoja be mazochistinių ir vaidmenų žaidimų. Taip pat daliai apklausos dalyvių nenumaldomą susijaudinimą teikia latekso drabužiai, spenelių spaustukai, tempimas už plaukų, deepthroat, dėvėtų kelnaičių uostymas, brutualus seksas, erotinis masažas, seksas užrištomis akimis, svingas, kūno plaukuotumas, hardcore, pėdučių fetišas ir stebėjimas, kaip masturbuojasi moteris!

Atvirojo klausimo nugalėtoja skelbiame Indrą. Indrai didžiausią seksualinį susijaudinimą teikia Vyriški klasikiniai marškiniai! Su laimėtoja  susisieksime asmeniškai el. paštu ir įteiksime dovanų -  mielus pūkuotus antrankius!www.prekes.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras