Varpos žiedai – malonumas dviems

couple-love-kissing-bed_1098-277.jpg
 
2 komentarai
Vibratoriai – turbūt viena populiariausių sekso prekių visame pasaulyje, tačiau juos paprastai naudoja tik moterys, ir dažniausiai – būdamos vienos (nors iš tiesų jie gali būti naudojami ir kartu su partneriu, tereikia šiek tiek fantazijos). Visai kas kita – varpos žiedai, kurie stimuliuoja moters klitorį, taip pat gali prailginti lytinio akto trukmę, taigi, tai suteikia daugiau malonumo abiems.

Varpos žiedai gali būti įvairaus dydžio ir pagaminti iš skirtingų medžiagų: metalo, silikono, gumos ir t.t. Prieš naudodami varpos žiedą įsitikinkite, kad jis yra pakankamai lankstus, ir kad jį bus galima nuimti be didelių sunkumų. Sunku pasakyti, kokios medžiagos varpos žiedai yra geriausi, tačiau bandant varpos žiedą pirmą kartą, patartina rinktis minkštos medžiagos varpos žiedą, pavyzdžiui, pagamintą iš silikono.

Vienas didžiausių varpos žiedų privalumų yra tai, kad tai padeda ilgiau išlaikyti erekciją. Galbūt nustebsite, tačiau vyrai, šokantys striptizą dažnai užsimauna varpos žiedą tam, kad varpa kuo ilgiau išbūtų erekcijos būsenoje.

Jei pasirinkote vibruojantį varpos žiedą, kuris padeda stimuliuoti klitorį, gali užtrukti šiek tiek laiko, kol rasite tinkamą „trynimosi“ kampą. Kai kurios poros prisipažįsta, kad tai padaryti gana sudėtinga, ypač varpos žiedą bandant pirmą sykį, tačiau, vis dėlto, tai yra tikrai įmanoma. Vibruojanti varpos žiedo dalis turi būti nukreipta į viršų, priešingu atveju, gali būti stimuliuojama moters šlaplė, o tai gali dirginti ir net erzinti. Taigi, iš to nebus jokios naudos.

Naudodami varpos žiedą su klitorio stimuliatoriumi, nereikėtų rinktis „šuniuko“ pozos, tačiau puikiai tiks „misionieriaus“, „piemenaitės“ ir „šaukštelio“ pozos. Žinoma, geriausią pozą atrasite tik patys eksperimentuodami.

Vibruojantys žiedai gali būti naudojami ir oraliniam seksui. Žiedo vibruojanti dalis prispaudžiamas prie vyro tarpvietės, o moteris daro vyrui oralinį kaip įprasta. Tai gali paspartinti ejakuliaciją. Varpos žiedas taip pat gali būti naudojamas kunilingui – vyras gali užsimauti žiedą ant liežuvio ir taip pastiprinti klitorio stimuliaciją. Taip pat prekyboje yra specialių „žiedų“ maunamų ant liežuvio, kad oralinio sekso patiriami pojūčiai būtų dar stipresni.

Nesvarbu, kokį varpos žiedą pasirinksite – vibruojantį ar ne, turėtumėte žinoti, kad jis negali būti mūvimas ilgiau nei 20 minučių, priešingu atveju, galimi kraujotakos sutrikimai.


Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Adas vandyte
Nesamone tie ziedai, neina baigti su jais
Naujas komentaras