Vasaros sekso receptas

 
2 komentarai
Kai kuriuos seksas vasaros metu veikia nekaip. Karštas oras dažnai sumažina libido.

Kaip gi pagerinti seksą vasarą? Štai labai paprastas receptas, parengtas pagal atliktus JAV seksologų tyrimus.

Amerikiečiai pastebėjo, kad kofeinas didina vyrišką jėgą. Eksperimente dalyvavo 120 vyrų ir tiek pat moterų nuo 26 iki 47 metų, ir pusė iš jų turėjo problemų siekiant orgazmo. Į kontroliuojamą grupę pateko abiejų tipų savanoriai, ir jiems buvo pasiūlyta pietų metu išgerti 150 ml šaltos kavos.

Pasirodė, kad tyrimo dalyviai pastebėjo seksualinio noro padidėjimą išgėrus kavos. 67 proc. iš jų patvirtino, kad potencija atsistatė ir susijaudinimas padidėjo. O 13 proc. stipriosios lyties atstovų patvirtino, kad sugebėjo prailginti lytinį aktą net 10 minučių, jei prieš tai – vos 1-2 minutes.

Mokslininkai teigia, kad tam tikros kofeino dozės leidžia stimuliuoti seksualines funkcijas, prailgina pasitenkinimo periodą.

Be to, kofeinas skirtingai veikia vyrus ir moteris. Jei stipriosios lyties atstovams seksualinis aktas trunka ilgiau, damoms atvirkščiai orgazmas ateina greičiau.

Taigi, kokia kava ir kokiu laiku optimaliai padeda karštuoju periodu uždegti meilės aistrą vyrams ir pagreitinti orgazmą moterims.

Geriausias laikas seksui vasarą – nuo 7:30 iki 8:00 ryte.

Veiksmingiausia yra šviežiai malta kava, išvirta turkišku būdu. O tirpstama kava neturi jokio poveikio.

Seksologai rekomenduoja išvirti kavą vakare, prieš einant miegoti, nukošti kavą per sietelį, perpilti į hermetiškai sandarų indą, atšaldyti ir nakčiai įdėti į šaldytuvą.

Ryte vyrui rekomenduojama išgerti 150 ml tokios kavos, o moterims – 100-150 ml. Išbandykite, blogiau nebus!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
o kaip manai kokios kavos :) ?
kavos reklama
Naujas komentaras