Vedybinis seksas lyg vienos nakties nuotykis

ctyp-married-sex-savage-love-getty.jpg
 
1 komentaras
Ne paslaptis, kad susituokus seksas tampa ne toks jaudinantis kaip anksčiau. Žinoma, pirmuosius keletą metų viskas atrodo tobula, tačiau laikui bėgant kiekvieną partnerio lopinėlį pažįstame kaip penkis savo pirštus, todėl jaudulys dingsta ir drugeliai pilve nustoja skraidę. O ir pats faktas, kad sekso galime gauti 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę nesuteikia romantikos ir malonaus laukimo. Tačiau visi puikiai žinome, kad norint kažką pasiekti, reikia kasdien iš visos širdies stengtis. Tą pačią taisyklę galime pritaikyti ir seksualiniam gyvenimui. Ar žinojote, jog labai pasistengus galima surengti tokią meilės naktį, kuri anaiptol neprimintų vedybinio sekso? Veikiau priešingai - prilygtų kraują kaitinančiam vienos nakties nuotykiui? Todėl pateikiame keletą patarimų kaip šią idėja įgyvendinti.

Nebūkite lengvai pasiekiamas. Viena iš priežasčių, kodėl vedybinis seksas kelia nuobodulį - galimybė bet kurią akimirką jo gauti. Įsivaizduokite, jog mylimąjį sutinkate pirmą kartą gyvenime ir negalite nuo jo atitraukti akių. Norint situaciją paversti labiau tikroviškesne, galite apsilankyti šokių klube ir nieko nevaržomi flirtuoti vienas su kitu. Šokti, varstyti vienas kitą geidulingais žvilgsniais, tačiau jokiu būdu rankoms neduoti per ne lyg daug valios. Pamatysite, jog dar net negrįžę namo be galo trokšite vienas kito, todėl nespėję įžengti pro duris pulsite plėšti drabužius nuo partnerio kūno.

Atostogos atskirai. Nors psichologai teigia, kad atostogavimas atskirai - vienas žingsnis skyrybų link, tačiau mes norime užginčyti šį faktą. Laikas, praleistas atskirai leis iš naujo apsvarstyti jausmus ir suvokti kaip stipriai geidžiate mylimojo. Kelios dienos praleistos atskirai tikrai nepablogins Jūsų santykių, priešingai - tik dar labiau pasiilgsite vienas kito ir grįžę nedelsdami pulsite vienas kitam į glėbį.

Vaidmenų žaidimas. Tai idėjų ir fantazijos reikalaujantis procesas, tačiau įdėtos pastangos tikrai duos saldžiausių vaisių. Sugalvokite vienas kitam netikėtiniausius vaidmenis, apsirenkite viliojančiais drabužiais ir gundykite vienas kitą. Tačiau jokiu būdu meilės žaidimų nepradėkite būdami visiškai nuogi, kaip žinia, pridengtas kūnas tik dar labiau žadina fantaziją ir geismą.

Fantazuokite kartu. Be išimties visi turime seksualinių fantazijų, kurios įkaitina ne tik mintis, bet ir kūną. Nevenkite jomis pasidalinti su mylimuoju. Garantuojame, kad jis bus sujaudintas iki širdies gelmių, išgirdęs slapčiausius Jūsų norus. Fantazuokite drauge ir labiausiai įsimintas svajas paverskite realybe. Įkūnykite norimus personažus ir mėgaukitės aistringu seksu.

Tyrinėkite vienas kito kūną. Kai tik pradedate jausti, jog seksas Jūsų nebetenkina, nenumokite į tai ranka. Mylimojo kūne ieškokite dar neatrastų jautriausių vietų, tegul jis būna tarsi žemėlapis, kurį Jūs įdėmiai tyrinėjate. Įveskite naujovių, nebijokite eksperimentuoti ir seksas bus toks pat jaudinantis kaip anksčiau. Asmeniniai santykiai taip pat teiks daugiau džiaugsmo ir pasitenkinimo.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
geriau jau su kita kokia pora apsikeisti zmonomis ir viskas OK
Naujas komentaras