Veidrodėli veidrodėli, pasakyk...

seksas(13).jpg
 
...ne, šįkart geriau, užuot atsakinėjęs į bereikšmius klausimus, imkis praktinių veiksmų! Veidrodis – aksesuaras, kurį galima rasti kone kiekvienuose namuose, gali tapti puikia priemone seksualinio gyvenimo paįvairinimui. Kaskart, pažvelgus į šį bei prisiminus, koks vaizdas pastarajame atsispindėjo, kūną užlies dar viena susijaudinimo banga...

Siūlome 5 idėjas, kaip panaudoti veidrodį jūsų intymiuose meilės žaidimuose. Išbandžiusieji teigia, jog tai – savotiška sekso trise alternatyva.


Šalin drabužius! Dažniausiai savo antrosios pusės laukiate jau patogiai įsitaisiusi lovoje, greta padėjusi tvarkingai sulankstytus drabužius? Kodėl nepabandžius kažko kito, pavyzdžiui -  gundančio striptizo, vienas po kito numetant nuo savęs rūbus! Dažniausiai vyrai nėra išlepę nuo tokių vaizdų, tad efektas garantuotas ir be specialaus stulpo ar akrobatinių judesių. Tiesa, veidrodį į pasirodymą įtraukti rekomenduojama: partneris galės iš visų pusių mėgauti jūsų kūnu, o jūs – matyti vis labiau stiprėjančią aitrą jo akyse (ir ne tik, jei suprantate, apie ką aš čia...). 


Masturbacija kitaip. Partneris sėdi ant lovos krašto, jūs – šiam už nugaros, o jūsų rankos begėdiškai suima penį. Neaiškinsime, ką su juo daryti – tai puikiai žinote, tačiau patarsime sukoncentruoti dėmesį į veidrodyje vykstantį veiksmą: pažiūrėkite, ką toji aistringa dama išdarinėja su jūsų mylimuoju! Neabejojame, jog ir partnerio akys, užuot nudelbtos žemyn, įsmigs į veidrodį – reginys fizinis pojūčius tik dar labiau sustiprins. 


Šuniukas akis į akį. Šuniukas – poza, nepaliekanti abejingų: vienos šią dievina, kitos vengia, motyvuodamos, neva tai – gyvuliškas veiksmas, nepaliekantis vietos jokiam emociniam kontaktui. Užtenka pasistatyti priešais veidrodį ir, žiūrėk, įprasta poza nusidažo naujomis spalvomis. Tikėtina, jog pirmą kartą pamatysite emocijas, kurios partnerio veide atsispindi mylintis šia poza, o ir šis, neabejotinai, norės išvysti, kokia aistra spindi jūsų akys.


Aprasojęs veidrodis duše. Seksas vonios kambaryje kai kurioms poroms – reta pramoga. Kitą kartą, kai mylėsitės tekant vandens srovei, nepamirškite žvilgtelėti ir į veidrodį: šis, tikriausiai, bus aprasojęs, tačiau ritmingai judančių žmonių kontūrus tikrai įžiūrėsite. Tai – pikantiškas vaizdelis mėgstantiems lengvą erotiką ir leidžiantis fantazijai įsismarkauti visu pajėgumu. 


Veidrodyje – viskas kaip ant delno. Atsisėskite ant veidrodžio ar įsitaisykite prie šio taip, jog, jums mylintis, visa sueitis būtų kaip ant delno. Patirtis – itin karštų potyrių mėgėjams bei beprotiškai užvedanti: viena – meiliai žiūrėti į partnerio akis ir visai kita – matyti „live“ transliaciją iš arti...

Suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras