Vibratoriai

 
Ne paslaptis, jog vibratoriai- viena paklausiausių sekso prekių visame pasaulyje. Nors didesnio populiarumo jie sulaukia moterų gretose, tačiau taip pat jų naudoti nevengia ir vyrai. Tyrimų rezultatai byloja, jog moterys šiomis dienomis yra drąsesnės, norinčios ir nevengiančios suteikti sau malonumą. Net ir tos silpnosios lyties atstovės, kurios šiuo metu neturi širdies draugo, sekso malonumais mėgaujasi ne rečiau nei jį turinčios moterys. Todėl jei ir Jūs pagaliau nusprendėte išbandyti šį sekso žaislą ar tokia dovana nustebinti artimąjį, prieš tai vertėtų atidžiau susipažinti su rūšimis ir funkcijomis, kurias atlieka vibratoriai.

G taško vibratoriai. Sukurti stimuliuoti specialiai moters G taškui. Dažniausiai tokio tipo vibratoriai yra atsparūs vandeniui, todėl meilės žaidimais galėsite mėgautis ne tik lovoje, tačiau taip pat ir šiltoje vonioje ar dušo kabinoje. Vertinantiems kokybę ir išskirtinį dizainą, siūloma išbandyti pakraunamą vibratorių LELO Liv (tamsiai mėlynas), pagamintą iš aukščiausios kokybės nekenksmingų medžiagų, be flatatų. Vibratoriaus viduje slypi net du galingi, bet labai tylūs motorai, išdėstyti pagrinde ir pačiame galiuke, kad pulsavimas tolygiai pasiskirstytų ir apimtų visą kūną. Mini vibratoriui – PicoBong KIKI (vyšninis) visada atsiras vietos Jūsų rankinėje, itin kompaktiškas, šiek tiek daugiau nei 8 centimetrų ilgio sekso žaislas atras pačias jautriausias Jūsų kūno vietas.

 

Klasikiniai vibratoriai. Įvairių spalvų ir formų sekso žaislai laukia Jūsų. Mėgstančioms ryškias, dėmesį atkreipiančias spalvas puikiai tiks rožinis, blizgaus paviršiaus, Le Rve klasikinis vibratorius. Na, o banguoto paviršiaus Day Glow vibratorius Willy (rožinis) be abejonės žada įvairesnius pojūčius ir intensyvesnį malonumą.

Praktiškumas- vienas Jūsų asmenybės bruožų? Puiku, klasikinis vibratorius su kiškučio antgaliu Orgazmas Sapne. Dar vienas sekso rinkinukas, leisiantis turėti dvi sekso prekės viename. Uždėję minkštą kiškučio antgalį bus stimuliuojamas G taškas, o jį nuėmus- turėsite galimybę mėgautis vaginalio sekso malonumais.

 

Tikroviški vibratoriai. Dievinančioms natūralumą, nieko nelaukdami siūlome vyrišką pasididžiavimą primenančius sekso žaislus. Kūno spalvos, marginti natūraliu venų raštu idealiai idealiai atitinka vyrišką penį. Vibratorius Amorita Latin turi specialų padą, vakuumo dėka prisitvirtinantį prie bet kokio paviršiaus, valdomas nuotoliniu būdu. Ieškantiems naujų įspūdžių ar naujovių, vibratorius Didysis Džonas nustebins akimirksniu. Jis ne tik vibruoja, bet atlieka ir stūmimo funkcijas.

 

Rabbit vibratoriai. Dvifunkciai vibratoriai, vienu metu stimuliuojantys makštį ir klitorių. Vibratorius Auksinis kiškutis Siberia pasižymi varpos formos galvute, pagrinde įtaisytais rutuliukais, kurie sukasi ratu ir papildomai stimuliuoja, atšaka klitoriui su kiškučio veiduku ir dviem motorais. Na, o vibratorius triušiukas Darbštuolis turi želinės medžiagos minkštą vibruojančią ir besirotuojančią galvutę, besisukančius rutuliukus ir, be abejo, galingą vibruojantį kiškutį. Apšviestas pultelis leis naudotis šiuo mielu vibratoriumi tamsoje.

 

Analinis vibratorius. Skirti analinės angos stimuliavimui. Šie vibratoriai yra plonesni, geriau įsiskverbia ir prisitaiko prie Jūsų kūno išlinkimų. Būtent toks ir yra analinis vibratorius Jojikė, greitis ir vibracijos intensyvumas reguliuojamas nuotoliniu valdymo pulteliu. Analinių vibratorių kategorijai galima priskirti ir vyriškus prostatos masažuoklius. Pavyzdžiui Analinis vibruojantis kaištis Mylėtojas tiks poros meilės žaidimams. Mat juo galėsite masažuoti partnerio prostatą arba stimuliuoti moters išangę.

 

Platesnį erotinių prekių asortimentą rasite apsilankę internetiniame puslapyje prekes. suaugusiems.lt

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras