Vienos nakties nuotykis: geriausia, kas nutinka vieną kartą?

pora-76018045(1).jpg
 
Visi apie Tai žino, kai kas paslapčia Tai daro ir negalvoja, kad Tai gali būti nusikaltimas. Argi malonumų paieška gali būti laikoma nusikaltimu? Tikrai ne!

Vienos nakties nuotykis arba seksas be įsipareigojimų - XXI amžiaus žmonės mieliau renkasi nestandartinius, nei ilgai trunkančius santykius. Vieniems tai gali pasirodyti kaip netoleruojamas nesubrendusių žmonių elgesys, o kiti nekreipia dėmesio į tai, ką mano kiti, ir su malonumu tuo mėgaujasi. 

Kas renkasi vienos nakties nuotykius? Dažniausiai tie, kurie nori neįpareigojančio sekso. Šių dienų santykiai yra labai sudėtingi - vienas partneris nori vieno, o kitas mąsto visai apie ką kita ir dažniausiai abu vienas kitam nusileisti nenori. Būtent dėl to šiuolaikinės poros labai greitai išsiskiria - abi pusės neranda bendros kalbos ir nori vienas kitą pralenkti. Tokiu atveju vienos nakties nuotykis yra puiki galimybė praleisti visus nesutarimus ir mėgautis tik maloniomis akimirkomis. Juk kartais taip sunku atsisakyti sekso, tiesa? Tegul celibato laikosi tik šventieji...

Geri dalykai nutinka netikėtai, o impulsyvus, aistros vedamas seksas yra pats geriausias! Juk kiekvienas iš mūsų esame susidūrę su panašia situacija - kažko labai lauki, atsakingai ruošiesi, bet niekas nepavyksta ir vakaras tampa sugadintu. Aišku, pasiruošti seksui tikrai reikia (t. y. pasirūpinti apsauga ar palįsti po dušu), bet vertėtų įsidėmėti viena - nepamirštamas akimirkas (t. y. gerą seksą) suteiks tik spontaniškumas. Sutikai klube simpatišką merginą ir mąstai apie vakarėlio pratęsimą pas tave? Sakei draugėms, kad šiandien būsi gera mergaitė, bet visu kūnu jo trokšti? Gyvename tik vieną kartą, todėl nesivaržyk ir daryk! Juk apie tai žinos tik tie, kam pasipasakosi.

Tačiau reikia būti atsargiam. Atsimink, kad vienos nakties nuotykiai gali būti pavojingi - jeigu mylitės nesaugiai, gali užsikrėsti lytiniu būdu plintančiomis ligomis. Taip pat yra didžiulė neplanuoto nėštumo rizika, todėl prezervatyvai yra būtini. Nerizikuok savo sveikata ir tolimesne ateitimi. Jeigu neturite prezervatyvų, verčiau atsisakyk sekso arba skubėk jų įsigyti.

Bet ne tai yra didžiausios grėsmės. Jeigu tavo vienos nakties nuotykiai trunka jau kelerius metus, turėtum sunerimti. Didžiulis vienkartinių nuotykių bagažas rodo, kad tau sunkiai sekasi užmegzti ilgalaikį ryšį. Tu bijai prisirišti prie žmogaus, todėl renkiesi vienkartinį seksą. Tokios naktys neįpareigoja, tau nereikia stengtis palaikyti santykių, nes vienintelė tavo bėda tampa su kuo praleisti naktį. Nepriprask prie to, nes vieną gražią dieną tau teks susidurti su skaudžia realybe - būsi vienas ir niekas tavęs nenorės.

Ne visada vienos nakties nuotykis yra malonus. Na taip, galbūt tu norėjai tiesiog pasimylėti ir nieko daugiau nesitikėti iš to, tačiau toks seksas ne visiems atneša pasitenkinimą. Pavyzdžiui, tau nepavyko pasiekti orgazmo, nespėjai susijaudinti, partneris buvo per daug šiurkštus ir tau nepatiko kaip jis / ji tave lietė ar bučiavo.

Vienos nakties nuotykis turi savo pliusų ir minusų. Jeigu tau norisi išbandyti šį tą naujo, nerk į naujų potyrių naktį ir mėgaukis tuo! Tačiau nepamiršk, kad toks elgesys reikalauja atsakingumo požiūrio, todėl kaskart apmąstyk, ar elgiesi teisingai.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras