Vienos nakties nuotykis: kaip elgtis, kad Ji ištartų Taip? (II dalis)

o-COUPLE-SEX-900.jpg
 
Pirmoje straipsnio dalyje išdėstėme keletą teiginių, padėsiančių sužavėti merginą ir aistringai kartu praleisti naktį, nesiekiant įsipareigoti bei kurti rimtų santykių. Taigi nesnaudžiame ir toliau siekiame savo tikslų!

Tinkami pokalbiai ir fizinis kontaktas. Jei Jūsų tikslas – žavią nepažįstamąją nusitempti į lovą, o ne užmegzti rimtus santykius, pasistenkite, jog šalia draugiškų pokalbių vyrautų tinkamas fizinis kontaktas, kuris sužadintų priešingos lyties atstovės aistrą ir begalinį susidomėjimą jumis. Atsiminkite, ji neturi manyti, kad tarp jūsų gali atsirasti emocinis ryšys, nes kitaip jausis apgauta ir be galo įskaudinta. Nevenkite švelniai jos paliesti, flirtuoti, juk Jūsų tikslas tikrai ne maloniai pasišnekučiuoti. Fizine kūno kalba, glamonėmis pademonstruokite, jog merginai jaučiate stiprią fizinę trauką.

Tinkamos pokalbių temos. Stenkitės, kad jūsų pokalbiai apsiribotų bendromis temomis ir venkite pasakoti asmeninius dalykus. Nuo rimtų pokalbių ir vėl jus išgelbės humoras! Nežinote, apie ką šnekėti? Aptarkite aplinką, kurioje esate (naktinis klubas, baras), kalbėkite apie dabartinius įvykius, populiariosios kultūros naujienas – tai puiki proga apsikeisti nuomonėmis.

Išdėstykite savo tikslus. Pats blogiausias dalykas, kurį gali padaryti vyras, tai po aistringos nakties pasakyti moteriai, kad visa tai nieko nereiškia ir jų santykiai neturi ateities. Sąžiningumas būtinas nuo pirmosios pasimatymo minutės. Tinkamiausias laikas užsiminti, kad neieškote rimtų santykių, yra tuomet, kai jūs jau pasibučiavote, bet dar neturėjote intymių santykių.

Sužadinkite jos aistrą. Atminkite, kad svarbiausia – aistringi bučiniai. Bučiuodamiesi neskubėkite ir stenkitės pirmas atsitraukti, kad ji norėtų Jūsų vis labiau. Glamonėkite visą jos kūną, tačiau venkite liesti intymiausias merginos kūno vietas, kitu atveju galite būti atstumtas.

Jei išsakius visus teiginius, mergina sutinka su Jūsų pasiūlymu, tada galite tik paploti sau. Tikslas pasiektas!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras