Vienos nakties nuotykis? To jūs nebuvote numatę...

bf9772ac5276.jpg
 
Ryte pabudęs skubate kuo greičiau išprašyti namo simpatišką merginą, su kuria vakar susipažinote klube ir pratęsėte pažintį jūsų namuose? Nepriimkite skubotų sprendimų! Gal šią akimirką jums ir sunku suvokti. Bet... pasak Virdžinijos universitete (JAV) atliktų statistinių tyrimų, kas trečia santuoka sudaroma tarp porų, kurių pažintis prasidėjo vienos nakties nuotykių.

Taip, taip, šis nepažįstamas žmogus gali pasirodyti besąs tikras jūsų sielos dvynys ir viso gyvenimo meilė! 

Pasak mokslininkų, šiandien vienos nakties nuotykiai kur kas mažiau smerkiami visuomenės, nei tai būdavo dar prieš kelis dešimtmečius. Kai kuriems žmonėms apskritai tampa natūralu būtent taip pradėti pažintį, seksą ir pasimatymų bei gėlių periodą sukeičiant vietomis. 

Tiesa, net jei kas trečia santuoka prasideda kuriam nors partneriui „pakabinus“ kitą vienam vakarui, vis dėlto tik labai nedidelis procentas tokių atsitiktinių nuotykių baigiasi oficialiai ištartu „taip“. Kitaip tariant, pažinčių trumpam laikui – daugybė, santuokų – kur kas mažiau. Tačiau akivaizdu, jog pažintis, kuri, kaip manė abu ją užmezgusieji, tėra trumpalaikė, turi kuo puikiausius šansus tęstis, rutuliotis ir baigtis rimtais įsipareigojimais vienas kitam. Manoma, kad žmogus, kuris po tokio vienkartinio nuotykio, užmezgė rimtus artimus santykius, prieš tai būna turėjęs vidutiniškai 5-6 vienos nakties nuotykius. 

Ir vis dėlto – štai kita problema: kaip tuos vienos nakties santykius pradėti ir sudominti merginą – taip, kad ji norėtų pažintį tęsti?
 

Būkite geras klausytojas. Parodykite, kad ja domitės, nepliurpkite per daug apie save, bet stenkitės su ja susipažinti artimiau. Domėkitės, kaip ji jaučiasi, kas jai patinka, ko nemėgsta. Nustatyta, kad moteris idealiu pasimatymu laiko tokį, kur 60 procentų laiko kalba ji, o ne partneris. Pasidomėkite, kodėl ji atėjo į šį klubą – ar lankosi čia nuolat, ar ką nors švenčia? Norite sukurti didesnio artumo iliuziją? Palydėkite jos kalbą pritarimo frazėmis: „Labai teisingas požiūris!“, „Ir man taip nuolat nutinka“.
 

Išlikite budrus. Labai svarbu stebėti moters kūno kalbą ir siunčiamus signalus – ar ji pasiduoda flirtui, ar jai patinka būti su jumis? Stebėkite, kaip ji elgiasi kai paliečiate jos ranką ar perbraukiate per šlaunį, nugarą – ar ji tam neprieštarauja, ar įsitempia ir stengiasi tokių jūsų prisilietimų išvengti? Jei susidūrėte su pastaruoju variantu – veikiausiai su šia moterimi jums nieko neišeis, bent jau šį vakarą. O gal ir jokį kitą. Mėgindamas dar intensyviau ją liesti, išprovokuosite ją sprukti nuo jūsų kuo toliau. Tad jei norite tęsti pažintį būtent su šia moterimi – ženkite žingsnį atgal ir tęskite pokalbį, o ne fizinį kontaktą. Tuo atveju, jei moteris jūsų prisilietimams neprieštarauja, netrukus ateis metas ir ją pabučiuoti. O tai, kaip ji atsako į jūsų bučinį, jau gana patikimai parodo, ar ji nusiteikusi pažintį su jumis pratęsti, ar ne.
 

Kaip likti dviese? Kai jau suprasite, kad metas pratęsti pažintį patogesnėje vietoje nei triukšmingas klubas – pakvieskite ją išeiti. Jei manote, kad kviesti ją pas save – pernelyg drąsu, pasiūlykite kokią juokingą priežastį: pavyzdžiui, nuvažiuoti iki visą parą dirbančios užkandinės suvalgyti kebabo ar mėsainio. O gal – iki degalinės, kur nusipirktumėte šaldytos picos, ledų, ir pavakarotumėte pas jus?
 

Neleiskite jai ryte per greitai išeiti. Pabusti ryte po vienos nakties nuotykio – kebloka situacija jums abiems. Vakarykštės aistros gali būti išgaravę, o judu – šiek tiek sutrikę. Šiaip ar taip, toks intymumas, koks buvo šiąnakt, su beveik nepažįstamu žmogumi atslūgus aistroms ima trikdyti. Taigi daugeliu atvejų net jei merginai ir labai patiko tiek ši naktis, tiek jūs – gali būti, kad ji skubės išeiti nerimaudama, jog jums tai visiškai nieko nereiškia. Todėl ryte būtinai pasidžiaukite, kad naktis buvo puiki, pasiūlykite jai pusryčių, kavos, ir, jei tik esate nieko prieš – pasakykite, kad norėtumėte su ja susitikti ir vėl.


www.suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras