Virtualaus sekso rūšys

unnamed(2).jpg
 
1 komentaras
Virtualus seksas arba seksas telefonu prasidėjo dar tais gūdžiaisiais laikais, kai nebuvo interneto. Šiuo metu viskas yra pasikeitę ir yra be galo daug būdų patirti seksualinį malonumą internetu, mobiliuoju ar netgi stacionariu telefonu. Šiuo metu virtualus seksas – tai ne tik pokalbiai nepadoriomis temomis, bet ir galimybė išvysti partnerį.

„Chatai“ ir SMS

Šiuo virtualaus sekso atveju dažniausiai suprantame bendravimą tekstiniais pranešimais. Sekso partneris aprašo tam tikrus erotinius įvykius, pavyzdžiui, pasimatymą ar kokį kitą seksualinį išgyvenimą. Virtualaus sekso pavyzdžiai gali būti tokie: „Aš bučiuoju tavo švelnų kaklą ir lėtai leidžiuosi žemyn, norėdamas atsegti tavo marškinių sagutę...“, „Aš klaupiuosi ant kelių prieš tavo ginklą ir imu jį glostyti...“ Panašūs pranešimai tęsiasi iki pilno pasitenkinimo.

Pagalvojote apie apsaugą? Jei norite pilno anonimiškumo, susikurkite atskiras, specialiai virtualiam seksui sukurtas prieigas arba telefoninius numerius. Galite įkelti ir savo nuotrauką, tik su uždengtu savo veidu.

Telefoniniai pokalbiai internete

Tikriausiai ne vienas Skype ir panašiomis programomis naudojatės darbe ar namuose. Bendravimas su pašnekovu vyksta balsiniu režimu, o ne naudojant tekstines žinutes. Nuo įprasto telefono viskas skiriasi tuo, kad ryšys palaikomas dėka interneto. Iš esmės toks seksas niekuo nesiskiria nuo pokalbio paprastu telefonu. Na nebent tuo pačiu metu jūs naršysite po erotinius puslapius.

Vaizdo kamera

Jūs esate pasirengę atvirai parodyti pornografinę sceną arba iš kojų verčiantį striptizą prieš nepažįstamą žmogų? Esate tikrai pasiryžę pasidemonstruoti savo grožybes prieš vaizdo kamerą? Ir tikrai nekompleksuojate dėl savo kūno? Jums patinka ekshibicionizmas? Arba jums patinka vujarizmas – norisi pažiūrėti į intymias svetimo žmogaus vietas bei ką jis su jomis gali nuveikti (pavyzdžiui, masturbuotis)? Tokiu atveju, jums reikalinga vaizdo kamera. Nustatykite dvipusį vaizdo ryšį – taip jūs galėsite matyti pašnekovą, o jis jus realiu metu.

Tiesa, pastebėta, kad šis būdas yra priimtinesnis vyrams, tuo tarpu moterys yra linkusios rinktis tekstinius pranešimus arba užsiimti seksu telefonu. Tai susiję su tuo, kad moters seksualumas yra daugiau fantazijos. Nors iš esmės, čia nėra jokių taisyklių – kas patinka, tuo ir naudokitės!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (1)
myzniu reikalas... kabibi nepilnametes mirkose ir tipo smaukaisi.. ot zjb gal dar zole pradekit rukyt...
Naujas komentaras