Virtualaus sekso technikos vyrams

 
2 komentarai
Virtualiu seksu yra mėgavęsi daugybė vyrų ir moterų namuose, darbe ar bet kur kitur. Šių aistringų mainų turinys varijuoja nuo ramių romantiškų žinučių iki atvirų grafinių dialogų.

Virtualias viliones kai kurie laiko reikalaujančiomis daugiau subtilumo ir įgūdžių nei bet kokia gyva patirtis. Pagrindinė priežastis yra ta, kad bendraujant akis į akį labai daug lemia išvaizda, o virtuliai galima sužavėti moterį nebent savo išmone. Šiandien pateiksime dvi technikas kurios vyrams padės tapti puikiais virtualiais meilužiais.  

Jau seniai žinoma, kad svarbiausia erogeninė zona yra protas, kuris yra galingiausias įrankis, privalomas norint būti patraukliu. Taigi, įjunkite smegenis, parašykite aistringą žinutę ir užgrobkite jos širdį.

Savitaiga

Pirmiausia reikia atsiminti, kad pozityviai galvojant galima save užprogramuoti ir taip įtikėti, kad esate geidžiamas. Kartą įtikinus save, įtikinti aplinkinius bus juokų darbas. Kas yra savitaiga? Tai tas balsas galvoje, kuris, gerai ar blogai, nuolatos teisia dėl to, ką pasakėte ar ne. Neigiamas mąstymas mažina pasitikėjimą savimi, dėl kurio virtualūs pokalbiai gali tapti skurdžiais. Tokios negatyvios mintys gali sunaikinti visus „virtualaus grobio“ užkariavimo šansus.

Vis dėlto, sąmonės galia leidžia šias negatyvias mintis pakeisti ryškiais nuostabios asmenybės teiginiais. Jei savitaiga veikia teigiamai, užrašykite tai ir nusiųskite savo virtualiajai partnerei. Įsitikinę, kaip labai norite savo virtualios draugės ir gudriai tai išreiškę žodžiais, nesunkiai jai prisimeilinsite. Apipylę moterį nuoširdžiais ir originaliais komplimentais sužadinsite jos entuziazmą būsimiems virtualiems užsiėmimams.

Proto galia

Kita technika, padėsianti pagilinti virtualaus sekso įgūdžius, yra susikurti tokį galingą įvaizdį, kad moteris jam neatsispirtų. Svarbiausia yra parodyti susidomėjimą partnere. Pašnekesio metu kalbėkite įvairiomis temomis, kad moteris susidarytų įspūdį, jog esate labai daug išmanantis žmogus. Pavyzdžiui, kalbėkite apie keliones, mėgstamą virtuvę ir literatūrą. Tai jūsų virtualią partnerę turėtų nuteikti teigiamai.

Pokalbio metu svarbu kalbėti įvairiomis temomis ir visuomet pateikti ypatingų ar aktualių detalių. Pavyzdžiui, jei bandote sužavėti damą pasakodamas, kaip jūs paplūdimyje stebėsite saulėlydį, paminėkite vietovę, kurią buvote aplankęs. Taip susikursite patyrusio ir išsilavinusio vyro įvaizdį, kuris užveda daugumą moterų.

Pažinimas yra galingas, o galia yra raktas į moters širdį ir virtualiame, ir realiame pasauliuose. Gilindami savo žinias gyvenime galėsite sukurti aistrą žinutėse. Taip virtuali partnerė bus dar labiau sudominta, o jei išsireikšite su nuoširdžia aistra, jos žinutės intensyvės jai pačiai to nė nepastebint.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
milijona kartu lengviau per pc nei realybeje, lievas straipsnis
straipsnis apie nieko. visiskai jokios informacijos...
Naujas komentaras