Visa tiesa apie misionieriaus pozą

4874-Comfortable_Sex_Positions-1296x728-BodyImage-01.jpg
 
Visiems puikiai pažįstama misionieriaus poza - visapusiška apžvalga! Istorija, teigiami bruožai ir variacijos. Sužinokite daugiau apie tai ką dažnai įvardiname kasdienybe ir nuoboduliu.

Sena gera misionieriaus poza slepia daug įdomybių!

Taigi, misionieriaus poza – labiausiai paplitusi tarp žmonių, bet ja mylisi ir kai kurie gyvūnai, pavyzdžiui, šimpanzės. Pasak statistikos, misionieriaus poza dažniausiai mylisi beveik 100 procentų žmonių, o 9 procentai apskritai mylisi tik šia poza. Informacija nepatyrusiems: misionieriaus poza – tai mylėjimosi poza, kai moteris guli ant nugaros, o vyras – virš jos. Šios pozos variacijų pakankamai daug, bet kol kas – keletas įdomybių apie pačią pozą ir jos pavadinimą.

Istorinės žinios

Viduramžiais dievobaimingi bažnyčios tarnai, siekę kontroliuoti ir reguliuoti net ir pačius intymiausius žmogaus gyvenimo aspektus, bet kokį seksualinį pasitenkinimą laikė velnio pramanais, o moteris jiems buvo nuodėmės sinonimas. Kartais tikintiesiems net būdavo užduodami klausimai, kokia poza reikia mylėtis sutuoktiniams ir ar dora yra akto metu patirti malonumą. Už atsakymą, esą mylėtis galima įvairiomis pozomis ir dar patirti malonumą, laukdavo bausmė. Moters orgazmas apskritai buvo smerktinas ir vertintas kaip raganavimas – esą moteris taip provokuoja vyrą nuodėmei. Tik praėjusio amžiaus viduryje, kai popiežiumi buvo Jonas XXIII, malonumas lytiniame gyvenime pripažintas kaip sutuoktinių ryšius stiprinanti priemonė. Remiantis šiuo postulatu, visos pozos – natūralios ir negali būti smerkiamos.

Jei tikėsime anglų etnografu Bronislavu Malinovskiu, terminas „misionieriaus poza“ pirmą kartą panaudotas Ramiojo vandenyno saloje Trobriande. Pirmieji europiečių misionieriai, kurie gyveno tarp pirmykščių genčių, atkreipė dėmesį, kad čiabuviai daugindamiesi naudoja neortodoksines pozas, ypač pamėgta „gyvuliška“ šuniuko poza. Šokiruoti misionieriai pareiškė, kad tik poza veidas į veidą, kai vyras viršuje, gali būti priimtina krikščionims. 

Neaišku, kaip misionieriai apskritai sužinojo apie tokį intymų čiabuvių gyvenimo aspektą. Gali būti, kad jie stebėjimo sumetimais patys išbandė kūniškus malonumus su vietinėmis merginomis, bet, kaip ten bebūtų, legenda būtent tokia. Jos variacija – atvirkštinė. Esą indų merginos, miegojusios su europiečiais, joms neįprastą pozą veidas į veidą pavadino „misionieriaus“.

Bet kuriuo atveju žodžių junginys „misinieriaus poza“ atsirado ne anksčiau nei 1945 metais. Manoma, kad ją išgalvojo 60-ųjų hipiai, kurie paniekinamai vertino religingas šeimas. 

Kas joje gero?

1. Partneriai gali žiūrėti vienas kitam į akis. Palaikomas vizualinis kontaktas didina susijaudinimą, taigi pojūčiai mylintis bus intensyvesni.
2. Akto metu galimi gilūs bučiniai.
3. Mylintis šia poza nesudėtinga tęsti glamones, liesti partnerio erogenines zonas.
4. Įsiskverbimas pakankamai gilus.
5. Taikant tam tikrą techniką, galima stimuliuoti taip pat ir klitorį, kad moterį greitai priartina prie orgazmo.
6. Moteris gali pajusti malonumą „paklusdama“ ir atsiduodama, nes tokioje pozoje iniciatyva – vyro rankose (ir ne tik rankose, be jokios abejonės!).
7. Poza patogi ir komfortiška, nereikalaujanti nė vieno partnerio lankstumo.
8. Mylintis tokia poza ne taip greitai pavargstama.

Kodėl ji įvardijama kaip „nieko gero“?

1. Moters judesių laisvė suvaržyta. Tai galima priskirti prie minusų tuo atveju, jei partnerė mėgsta demonstruoti aktyvumą, nori rodyti iniciatyvą.
2. Moteris tokioje pozoje linkusi atsipalaiduoti. O tam, kad ji pasiektų orgazmą, dubens organai turėtų būti įsitempę.
3. Jei partnerio svoris stipriai didesnis už moters, jai gali būti sunku jį išlaikyti ant savęs,
4. Klitorio stimuliacija, nors, kaip jau minėta, įmanoma, vis dėlto sunkiau prieinama nei mylintis kitomis pozomis.
5. Nors paranku išlaikyti akių vizualinį kontaktą, partnerio kūno beveik nesimato. Kai kurioms poroms tai – rimtas trikdis.

Nebūtinai nuobodu!

Ne vienas žmogus, paminėjus misionieriaus pozą, linkęs nusižiovauti iš nuobodulio. Ji, kadaise vienintelė galima krikščioniškame pasaulyje, dabar laikoma tokia nuobodžia, kad apie sekso išradingumą, ekspresyvumą ir apskritai kokį nors gyvumą mylintis šia poza, atrodo, kalbėti neverta. Be reikalo. Misionieriaus poza iš tiesų yra nė kiek ne prastesnė už kitas, netgi atvirkščiai – turi aibes pranašumų. Pavyzdžiui, būtent ši poza leidžia lengviausiai pasiekti partneriams orgazmą vienu metu. 

O kad nebūtų taip nuobodu, siūlome keletą pozos variacijų. 

1. Ji guli ant nugaros, stipriai praskėtusi kojas ir sulenkusi jas per kelius. Taip partneriui atveriamas patogus kelias įsiskverbti. Partneris įsiskverbia būdamas viršuje, į pagrindą atsirėmęs alkūnėmis ir keliais.

2. Partneriui įsiskverbus ji ištiesia kairę koją ir įspraudžia ją tarp partnerio kojų. Laikydamasis ant kairio šono partneris gali glamonėti moterį dešine ranka. Tuo metu jų lytiniai organai atsiduria ne vienoje ašyje, kas padidina trintį ir, žinoma, malonumą.

3. Partneriui įsiskverbus moteris gali stipriai suspausti kojas. Taip susiaurėja makštis ir partnerio pojūčiai suintensyvėja.

4. Ji praskečia kojas, jis pakiša rankas jai po sėdmenim ir trukteli į save. Geriausia šį manevrą atlikti pajutus artėjantį orgazmą.

5. Jos kojos suglaustos, o vyro – praskėstos ir sulenktos per kelius. Pėdas jis gali pakišti po jos kojomis, taip sudarydamas sau atramą. Tokioje pozoje pasiekiama maksimaliai gilaus įsiskverbimo.

6. Ji guli ant nugaros, kojos sulenktos, keliai prispausti prie krūtinės. Jis gulasi (bet tik ne užkrenta!) iš viršaus, apkabindamas partnerę. Jam įsiskverbus ji kojas prie krūtinės prilaiko ranka.

7. Ji pakelia sukryžiuotas kojas, jis, klūpėdamas šalia, plačiai išskečia kelius, įsiskverbia ir nusileidžia ant jos. Šioje pozoje sustiprėja penio spaudimas, sukuriama papildoma trintis, kas stiprina abiejų partnerių pojūčius.

8. Moteris guli ant nugaros, vyras – šiek tiek šone. Ji pakelia koją ir prispaudžia ją prie krūtinės, jis įsiskverbia iš viršaus, iš pakeltosios kojos pusės.

9. Partnerė guli ant nugaros, plačiai praskėtusi kojas. Partneriui įsiskverbus ji užmeta vieną koją jam ant pečių. Kita lieka ištempta, ją partneris spaudžia savo klubais.

10. Ji guli ant nugaros, kojos plačiai praskėstos. Jis įsiskverbia ir pasisuka taip, kad kūnas atsiduria kampu į partnerę. Vieną jos koją partneris gali užsikelti sau ant krūtinės, kitą – prispausti savo kojomis.

11. Partnerė guli ant nugaros sukryžiavusi kojas, jis atsisėda iš viršaus, įsiskverbia ir atlieka frikcijas sėdėdamas.

12. Na ir, žinoma, atvirkštinė misionieriaus poza. Ji guli ant partnerio ir juda vietoje jo. Beje, iš šios padėties galima išbandyti ir visas kitas, aukščiau išvardytas, tik partneriams susikeitus vietomis.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai
Naujas komentaras