Visiškai pašėlęs seksas (II)

 
2 komentarai
Tęsiame slaptų, tačiau žmogiškų poreikių sąrašą. Jei vis dar galvojate, kad jūsų fantazijos yra iškrypimas – vykite šias mintis šalin ir pasimėgaukite savo slaptu fetišu taip paįvairindami savo seksualinį gyvenimą.

Seksas ir maistas

Procesas mėgautis seksu ir maistu labai artimi vienas kitam, todėl nenuostabu, kad kai kurie siekia šiuos malonumus apjungti ir organizuoti balių savo sielai. Ir dėl to visai nereikia skubėti virti koldūnų, vos tik mergina įžengė pro duris. Užteks, jei išterliosi ją nuo galvos iki kojų šokoladu, pridėsi dėl skonio kremo ir dar ant viršaus papuoši vynuoge...

Be šokolado taip pat tinka vartoti grietinėlę, sirupą, kondensuotą pieną ir kitus valgomus dalykus. Tiesa, būtų geriau žinoti, kam partnerė ar partneris yra alergiški, ko netoleruoja. Taip pat yra keletą išimčių, ko nereikėtų vartoti.

Reikėtų vengti lepintis dešromis ar kitais mėsos gaminiais, kadangi aktyvūs cheminiai konservantai turi savyje gana didelį kiekį mikrobų.

Bananas išties naudingas tiek vidui, tiek ir išorei. Tačiau reikia atminti, kad bandant įkišti jį ten, kur jam ne vieta, šis puikus vaisius gali sulūžti, sudarydamas tiek vaikinui, o ypač merginai rimtas problemas.

Jokiais būdais negalima naudoti produktų, kurie turi riebalų. Jie gali sukelti sudirgimą, netgi uždegimą, kadangi tai yra labai gera terpė daugintis bakterijoms.

Bausti negalima pasigailėti

Dauguma šeimyninių porų vienaip ar kitaip žaidžia erotinį žaidimą „kalinys ir prižiūrėtojas“. Tam yra naudojamos įvairios virvės, botagėliai ir netgi antrankiai. Svarbiausiai čia, žinoma, pats žaidimas, apsikeitimas rolėmis. Kai prižiūrėtoju tampa vyras, jis demonstruoja savo jėgą, agresiją, valdžią. Jis žavi, užvaldo moterį, kaip tai darydavo mūsų protėviai. Moteriai taip pat gali patikti būti „nelaisvėje“. Taip ji visiškai išlaisvinama nuo atsakomybės už situaciją, atpalaiduoja nuo bet kokių susilaikymų. Ji – bejėgė auka, galinti tik blaškytis, dejuoti, verkti, netgi pykti, tačiau jokiais būdais nepabėgti. Dauguma moterų patvirtina, kad būtent tokioje padėtyje jos išgyvena stipriausius seksualinius išgyvenimus.

Vyras taip pat gali būti savanoris kalinys. Dažniausiai tai susiję su noru atsipalaiduoti, gauti pagal pilną programą visus malonumus, negalvojant kaip ir ką daryti. Pasyvios rolės turi savo pliusų. Tokiais atvejais vyras jaučia dosnumą, leisdamas moteriai taip elgtis – valdyti jį. Beje tai labai efektyvus būdas aiškintis realius seksualinius savo partnerio poreikius ir įpročius. Šie žaidimai savotiškai pavojingi ir gali būti žaidžiami esant visiškai pasitikėjimui tarp partnerių. Todėl prieš žaidžiant juos reiktų aptarti pačias smulkiausias detales, turėti tam tikrus slaptažodžius ar gestus, kurie tuoj pat nutraukia erotinius žaidimus.

Lesbietės

Vien nuo šio žodžio kai kurie vyrai jaučia stiprų malonų susijaudinimą. Nors, atrodo, kas čia tokio? Pagalvok, lesbietės...

Esmė ta, kad seksualinis-estetinis malonumas, kurį jaučia dauguma vyrų, stebėdami vienos lyties moterišką meilę, susijęs su žiūrovo role. Kiekvienas iš jų įsivaizduoja save apsuptas gražuolių, kurios trokšta sekso, kurios bežaisdamos viena su kita, staiga ima glamonėti vyrą savo keturiomis rankomis... Šios fantazijos, sukurtos vaizduotės, realiame gyvenime nėra įgyvendinamos taip lengvai. Taip, gyvenime galime sutikti tikrų lesbiečių. Tačiau jos, kaip bebūtų keista, kažkodėl nemėgsta užsiimti seksu su vyru. Bandymas padaryti iš savo heteroseksualios merginos aistringą moteriškų grožybių gerbėją, gali taip pat užsibaigti liūdnai. Štai keletą taisyklių, kas norėtų išbandyti seksą su dviem moterimis vienu metu.

Nereikia stengtis įkalbėti savo žmoną tai daryti. Grupinis seksas gali padaryti fatalinę įtaką pasitikėjimui ir jūsų santykių artumui. Pati tinkamiausia moteris šiam atvejui – tai moteris, su kuria jūs periodiškai susitinkate seksui, tačiau jūsų santykiuose nėra nieko rimto. Labai tikėtina, kad mergina taip laisvai žiūrinti į seksualinius santykius, ir pati norėtų išbandyti kažką naujo.

Seksui trise labiau tinkamos draugės, nei viena kitos nepažįstančios moterys. Kad abi partnerės būtų patenkintos ir joms netrūktų dėmesio, vyras turėtų intensyviai keisti partneres kiekvieno lytinio akto metu. Kitaip atsiranda rizika, kad kol tu mėgaujiesi viena mergina, antroji nuobodžiaus, apsirengs ir išeis.

Kaskart – kitas prezervatyvas. Kaip bebūtų sudėtinga, atmink, kad kiekvieną kartą, kai keiti partneres, tau būtina pasikeisti ir naują prezervatyvą. Protingiausia būtų išpakuoti keletą prezervatyvų ir turėti juo po ranka.

Pagrindinės „iškrypusio“ sekso taisyklės yra tai, kad niekas nieko nesužeistų ir neįžeistų, abu partneriai tuo turi užsiimti savo noru. O visus kitus draudimus galima pamiršti. Sekso fetišas gali būti ir lengvas dopingas, ir sunkus narkotikas – viskas priklauso tik nuo jūsų. Tai, kas neseniai šokiravo, švelniai jaudino nervų ląsteles, pridėdamas aštrumo į reguliarų lytinį gyvenimą, ilgainiui tampa nuobodu ir dozę reikia didinti.

Pavyzdžiui. 12 metų tu susijaudindavai matydamas raudonų kelnaičių dryželį, kyšantį iš po mokyklos bendrasuolės sijono.

20 metų tau patinka, kai moteris dėvi raudonas kelnaites.

30 metų tu negali užsiimti seksu su moterimis, jei nematai raudonų kelnaičių.

40 metų – tu negali užsiimti seksu su savo mėgstamiausiomis raudonomis glaudėmis, jei šalia kažkur yra toks trukdantis ir erzinantis objektas kaip moteris.

Mėgaukitės atsakingai!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
ZAIBYS SU DVIEJOMIS ISKART,TIK REIKIA KELIU DAROZKIU TOMS PANOMS DUOTI,TADA IR NUO SLAIPOS UOSTYS KOKA
teisingas straipsnis!
Naujas komentaras