Viskas apie moterų masturbaciją

1297865380133_ORIGINAL.jpg
 
2 komentarai
Kiekvienas suaugęs žmogus žino, kas tai yra masturbacija. Ją daugiau ar mažiau praktikuoja visi. Tiesa, prisipažįsta tik nedaugelis. Kodėl masturbacija laikoma gėdingu užsiėmimu net ir po seksualinės revoliucijos, kai seksas liovėsi buvęs nuodėme – nežinia.

Beje, ji menkinama visai nepelnytai:  masturbacija yra naudinga mūsų fizinei sveikatai, ji padeda atsipalaiduoti.

Pasak kai kurių mokslininkų, žmonių, kurie jaunystėje masturbuodavosi, vėlesnis seksualinis gyvenimas būna aktyvesnis ir įvairesnis. O svarbiausia – kad tas gyvenimas tampa aktyvesnis ir įvairesnis. 

Nustatyta, kad dvidešimtmetė moteris masturbuojasi vidutiniškai vieną kartą per savaitę, ir toks ritmas išlieka pakankamai ilgai – ypač jei neturi nuolatinio seksualinio partnerio. Beje, būtent tos moterys, kurios reguliariai save pamalonina, geriausiai žino, kaip pasiekti orgazmą. Nors tai, kaip moteris tenkina save, dažniausiai visiškai skiriasi nuo stimuliacijos, kurios ji pageidauja būdama su partneriu.

Klasikinė poza

Sėdint ar atsigulus pražergtomis kojomis – tai klasikinė moterų masturbacijos poza. Psichologai rekomenduoja procesą pradėti būtent nuo pozos – ji palengvina savo kūno pažinimo procesą, leidžia arba kliudo pasiekti jautriausias kūno vietas. 

Nors daugybė moterų masturbacijos įžangai naudoja erotinę literatūrą ar pornografinius filmus, kulminaciją geriausia pasiekti užmerkus akis ir atsidavus savo fantazijoms – taip malonumas bus ne tik fizinis, bet ir emocinis.
 

Trintis

Trynimas išskiriamas kaip atskira masturbacijos forma. Taip save tenkinanti moteris dažniausiai gulasi ant pilvo, tarp kojų suspaudžia pagalvę ar susuktą antklodę, ir į ją trinasi. Kartais toks būdas praktikuojamas sėdint ant kėdės, trintį galima sukelti ir išnaudojant rūbų specifiką – pavyzdžiui, džinsų siūlę. 

Toks būdas taip pat gali sukelti orgazmą, nes atradusi tinkamą trinties pozą moteris pasiekia gana intensyvios klitorio stimuliacijos.


Vibratorius

Apklausos rodo, kad maždaug 15 procentų moterų besimasturbuodamos naudoja vibratorius arba falo imitatorius. 

Kartais tokie žaislai pakeičiami buitiniais daiktais – pavyzdžiui, dantų šepetėliu, kokio nors įrankio koteliu ar pan. Tačiau pastarasis variantas – dažniau gašlių vyriškų fantazijų vaisius nei reali situacija: dauguma moterų besimasturbuodamos pirmenybę teikia saugumui ir estetikai, todėl buitiniai daiktai šiam tikslui nėra pats geriausias variantas. Vibratorius užtikrina, kad masturbacijos metu būtų stimuliuojamas ne tik klitoris, bet ir makštis.  

Dušas

Tai puikus būdas visiškai atsipalaiduoti. Tereikia dušo srovę nukreipti link klitorio ar į makštį. Tiesa, medikai primena, kad dušo srovė iš makšties išplauna daugelį gerųjų bakterijų, o kai jų sumažėja, išauga uždegiminių procesų pavojus. Taigi šio metodo naudoti pernelyg dažnai nerekomenduojama. 
Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
Normalu. Sveika. REKOMENDUOTINA VISOMS
Gėdinga?net nežinojau pfff :D
Naujas komentaras