Viskas apie rytinį seksą

couples-in-bed-kissing.jpg
 
8 komentarai
Vienas moterų ir vyrų seksualumo skirtumų yra tas, kad stipriosios lyties atstovams geriausias laikas seksui dažniausiai – rytas, o jų partnerėms – naktis.

Nors tam yra ir medicininių priežasčių (vien miego metu vyrai patiria 3-5 erekcijas), tačiau rytinė erekcija – didžiausias stimulas inicijuoti nors trumpą rytinį seksą. Gaila, tačiau tik pramerkusi akis partnerė gali būti tam nenusiteikusi, tačiau tinkamai priartėjus galite greitai sulaukti taip trokštamo intymumo.

Pasiruošimas naktį prieš

Norėdami išvengti būtinybės ryte prieš seksą keltis iš lovos, jau vakare tam pasiruoškite. Netoliese pasidėkite mėtinių pastilių – taip užtikrinsite gaivų ir malonų burnos kvapą. Taip pat, nepamirškite prieš eidami miegoti nusiprausti – nemalonus kūno kvapas tikrai nepaskatins noro mylėtis. Nepamirškite ir prezervatyvo!

Nepamirškite žadintuvo!

Labai svarbu atsikelti pakankamai anksti, kad turėtumėte laiko pasimėgauti meile ir nereiktų skubėti į darbą. Beje, geriausia būtų, jei atsikeltumėte anksčiau nei partnerė ir galėtumėte pažadinti ją švelniais, jaudinančiais bučiniais ar prisilietimais. Atminkite, nors jūs galite tik nubudę būti pasiruošę seksui, moteriai reikia daugiau laiko susijaudinti, tam pasiruošti. Skirkite tam pakankamai laiko!

Švelniai pažadinkite moterį

Dailiosios lyties atstovė tikrai nenorės sekso, jei pažadinsite ją tiesiog baksnodami standžiu peniu. Verčiau švelniai ir lėtai lieskite ją, glostykite, pradėkite palengva bučiuoti jos veidą ir kūną. Pirštais galite žaisti partnerės plaukais. Tokie malonūs prisilietimai užtikrins malonų nubudimą, meilią nuotaiką – nepalyginamai didesnė tikimybė, kad moteris norės pasimėgauti rytiniu seksu.

Priverskite ją seksualiai jaustis

Tik nubudusi moteris gali nesijausti labai seksualiai, tad tinkamą nuotaiką sukursite primindami, kokia ji jums graži, patraukli. Nekreipkite dėmesio į susivėlusius plaukus, pagalvės žymes ant veido, mylėkite jos natūralumą ir nepamirškite pasakyti, kaip jos trokštate. Gaivesniam burnos kvapui pagelbės mėtinė pastilė. Beje, bet kokiu atveju galite pabandyti mylėtis nežiūrint vienas į kitą: moteris gali tiesiog atsisėsti raitelės poza nugara į Jus. Taip turėsite progą rytą praskaidrinti dar ir puikiu lengvu nugaros masažu.

Dieną pradėkite seksu!

Rytinis seksas – puiki dienos pradžia! Tai suaktyvina ir subalansuoja hormonus, priverčia šypsotis – dienos darbai tampa lengviau įveikiami. Žinoma, jei mylėtis norite kiekvieną rytą – moteriai tai greitai atsibos, juk jai „karščiausias“ laikas – naktis. Taigi, neleiskite seksualiniam gyvenimui tapti rutina: aštrių pojūčių suteikti gali tiek rytinis seksas, tiek intymumas pietų pertraukos metu bei naktinės šėlionės. Pasimėgaukite!

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (8)
Rytinis seksas yra vienas iš nuostabesniu pasimylejimu
as tik uz rytini sexa,kuo giliau tuo geriau
O as tik svajoju apie rytini,mamukas nepasiraso:((
...šaltą ir snieguotą žiemos sekmadienio rytą prasijudinimui ir vietoj mankštos kaip tik..
o man atvirksciai vakare smagiau
nieko nera geriau uz rytiny seksa,
Na, priklauso nuo to koks tas seksas buvo:D
o paskuij apsisuki ant kito sono ir eini miegot :D o kai atsikeli visa diena buni kaip pritrenktas.. nafik ta rytini sexa :D
Naujas komentaras