Visos preliudijos paslaptys

 
2 komentarai
Pagal statistiką, vidutiniškai sekso aktui yra skiriama 2 minutės 20 sekundžių. O preliudijai – keturios minutės.

Kitaip sakant, norint paruošti moterį aktui, vyrai užtrunka gerokai daugiau nei kad trunka pats aktas. Tačiau tai tik keletą minučių, todėl nenuostabu, kad pasaulyje yra tiek nepatenkintų moterų. Kad ir ką šnekėtų apie vyriško organo ilgį ar seksualinę techniką, svarbiausiai intymiame akte – paruošiamosios glamonės.

Amerikiečių seksologai paskaičiavo, kad vidutiniškai preliudija turi penkis kartus viršyti patį lytinį aktą ir trukti apie 15-50 minučių. Tokio ilgo pasiruošimo priežastis yra labai paprasta: moteris susijaudina lėčiau nei vyras. Stipriosios lyties atstovams užtenka vos 2-3 minučių glamonių ir 4-5 minučių frikcijų. Kol moteris įkaitinėja, vyras ne tik kad įsiaudrina, bet ir būna pilnai pasiruošęs užkariauti neužimtą žemę. Štai čia ir slepiasi pagrindinė seksualinių nusivylimų priežastis. Vyriškas susijaudinimas išauga labai greitai, tačiau gerai nors tiek, kad daugelis sugeba pakentėti 15-50 minučių, kol draugė pasiruoš sueičiai. Ir tik viena penktadalis vyrų nesugeba to išlaukti – tai per daug temperamentingi vyrai arba tie, kurie vargsta nuo pagreitinto sėklos išsiveržimo.

Ilgos paruošiamosios glamonės ypač reikalingos jaunoms, nuo 20 iki 30 metų merginoms, taip pat vyrams, virš 40 metų. Patyrusios moterys jau žino, kaip jas reiktų jaudinti ir gali pateikti vyrams instruktažą. O vyrai iki 40 metų dažniausiai susijaudina vos tik išvydę apsinuoginusį moterišką kūną.

Latvių seksologas Janis Zalitis mano, kad paruošiamąsias glamones reiktų skirstyti į du etapus. Didesnę laiko dalį reiktų skirti glamonėms visų erogeninių zonų, esančių aukščiau talijos, 30 proc. laiko – likusioms jautrioms vietelėms, o štai klitorį reiktų palikti pačiai pabaigai. Būtent dėl nežinojimo, nuo ko pradėti, vyrai vietoj malonumo moterį gali tik suerzinti.

Netrinkite damos klitorio

Dažniausiai vyrai siekia kuo greičiau pereiti prie sekso, ir bandydami pagreitinti merginos susijaudinimą, ima liesti klitorį. O štai partnerė tokia veiksmų eiga nėra patenkinta. Vyrai yra prisiklausę, kad klitoris yra universalus „mygtukas“, todėl net ir neieško kitų erogeninių zonų. Tačiau tik labai temperamentingos moterys tokiomis glamonėmis, apeinant visas kitas, liks patenkintos.

Vyrai paruošiamąsias glamones taiko pagal savo masturbacijos patirtį. Todėl, jie šventai įsitikinę, kad įtrindami klitorį pirštu, akimirksniu iššauks moteriai susijaudinimą. Tačiau teisingiau būtų, jei jie pasidomėtų ir kitomis erogeninėmis zonomis, tarkim esančiomis netoli vulvos. Be to, jei vyriškam peniui patinka gana stipri stimuliacija, tai su klitoriu reikia elgtis švelniai, netrinant jo pirštu, ir kuo daugiau moteris yra susijaudinusi, tuo delikačiau reikia jį liesti.

Įdomu tai, kad daugelis vyrų su moters kūnu „dirba“ pagal tą patį „maršrutą“. Bėda ta, kad vyrai turi ne tiek jau daug erogeninių zonų, ir visos jos išsidėsčiosios netoli kapšelių. O štai moters kūnas yra paslaptingas: jautrūs ir erogeniniai „mygtukai“ gali išsidėstyti įvairiausiose kūno vietose ir dažnai vadinami „pasiklydusiomis“ erogeninėmis zonomis. Todėl patartina karts nuo karto link malonumo eiti vis kitu „maršrutu“: keiskite glamonių būdus ir ieškokite vis naujų pasislėpusių vietelių.

Jei kalbėti apie tradicines erogenines zonas, vyrams tai – penio galvutė, kapšeliai, apatinė pilvo dalis, vidinė šlaunų pusė, apyvarpė, tarpkojis. Moterims – ausų speneliai, kaklas, sprandas,tarpumentis, krūtinė, apatinė pilvo dalis, vidinė šlaunų pusė, tarpkojis, užpakalio žandukai, klitoris, lytinės lūpos, įėjimas į makštį ir pati makštis. Yra damų, kurios turi jautrias pirštų pagalvėles, plaukų odą, alkūnių ir kojų linkius, paausius, kryžkaulį. Todėl patariama iš pradžių vyrui „apieškoti“ visas įmanomas vietas ir tik po to pereiti prie pačio sekso.

Moteris gali „perdegti“

Moteriškas susijaudinimas gali netikėtai dingti, kai tuo pat metu vyriškas tik pradeda augti. Įsiaudrinęs vyras „atsijungia“ – įvyksta taip vadinamas sąmonės praradimas, kai jis mažai reaguoja į aplinką, esamą situaciją ir nesusikoncentruoja į partnerės poreikius. Pas moteris viskas vyksta kitaip. Gali būti, kad partneris netinkamai ją glamonėjo, gali būti, kad ji... „perdegė“. Būna ir taip: jei vyras persistengė su klitorio ar spenelių – pačių jautriausių vietų – glamonėmis, jos nustoja būti jautrios, tad ir susijaudinimas staiga dingsta. Todėl jei partnerė staiga nustojo jaudintis ir dūsauti, vadinasi, reikia kuo skubiau keisti padėtį, glamonėjimo metodą ar vietą.

Nemesk jos iš karto!

Vyro susijaudinimas po orgazmo iš karto dingsta, tuo tarpu moterims jis tik didėja ir krenta pamažu. Todėl, jei vyras po sekso norėtų nusisukti į sieną ir miegoti, moteris po sekso norėtų dar glamonių. Jei jų nebus, ji gali netgi pasijusti patenkinta ne iki galo. Įdomu tai, kad vis dar neišaiškinta šio augančio po sekso susijaudinimo priežastis. Galbūt gamtoje tai vyksta tam, kad vyras iš naujo susijaudintų ir pradėtų pakartotinį lytinį aktą.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (2)
tiesa
Nesamone!!! nei laikas moters sujaudinimui nei akto pacio trukme sugalvota!
Naujas komentaras