Visuomeninis seksas: suteikite sau erotišką pramogą

ElevatoreSex-Feature(1).jpg
 
Kada seksas tampa rutina, o ta pati lova kiek pabosta, pats laikas keisti dislokacijos vietą. Ieškokite ne tik naujų pozų, bet ir vietų. Seksas neįprastose vietose suteikia progą turėti nuostabų nuotykį, kurio dar ilgai negalėsite pamiršti. Mylėjimasis bet kur ir bet kada gali sustiprinti santykius ir pagerinti poros seksualinį gyvenimą.

Kaip atskleidė kompanijos PR Newswire atlikta apklausa, seksas neįprastose  vietose dažniausiai įvyksta spontaniškai.  Didžioji dalis apklausoje dalyvavusių vyrų teigė, kad lytinių santykių viešoje vietoje neplanavo ir nebuvo to darę ankščiau.  Kaip apklausa parodė, populiariausios vietos tarp porų: automobiliai, miškas ir parkai, paplūdimiai ar biuras. 

Tačiau nors seksas netradicinėse vietose pasireiškia netikėtumu, šiek tiek pasiruošti  reikėtų. Ypač jeigu esate moteris. Esminis patarimas Jai – tinkama apranga ir rankinėje esantis lubrikantas.

Galbūt su savo partneriu ruošiatės vykti į kokį nors renginį ar tiesiog  susiruošėte važiuoti apsipirkti? Šiek tiek pasiruoškite būsimai, jo ir jūsų laukiančiai staigmenai. Šalin kelnaites ir meskite daugiau pastangų nusirengimui reikalaujančius drabužius. Geriausia bus, jei dėvėsite suknelę arba sijonuką. Na, o jeigu orai nepalankūs, tiks ir lengvai numaunamos kelnės. Taip pat nepamirškite įsidėti ir lubrikanto. Vyrai susijaudina žymiai greičiau nei moterys, tad šis daikčiukas Jums tikrai pravers. 

O dabar apie populiariausias vietas...
 

Tualetas

Palankiai vertinama vieta dėl intymios pramogos. Kai kurios poros vien dėl šios priežasties eina į restoranus ar kavines. Ir išties, šiuo atveju labai svarbu pasirinkti tinkamą įstaigą, kurios tualete norėtumėte pasimylėti. Net jeigu matote, kad tualete vienas gaivos pojūtis, bus geriau jeigu paviršių ant kurio mylėsitės,  dezinfekuosite ir nuvalysite vienkartiniu ranšluostėliu. 


 

Dabar labiausiai intriguojanti dalis – galimos pozos. Pirmoji poza -  moteris sėdi ant unitazo dangčio ir patenkina jį oraliniu būdu. Antroji poza – prirėmimas prie sienos. Jis paima ir pakelia ją už šlaunų, kad būtų patogu įsiskverbti. 

Pastaba.  Dėl higienos stokos ir nepakankamai stabilios tualeto padėties, nerekomenduojama  mylėtis laikinuosiuose tualetuose. 
 

Stendai 

Šis nuotykis žada daug intriguojančių ir įdomių potyrių. Tačiau nerekomenduojama mylėtis  pasislėpus už stendo, jeigu gyvenama mažame miestelyje, nes kyla nemaža grėsmė būti užkluptiems pažįstamų žmonių. Jei sumanėte pasimylėti už stendo sienelės, venkite intensyvių ir labai energingų judesių pasirėmus į sieną. Stenkitės daugiau remtis vienas į kitą. 
 


 

Liftas 

Seksas lifte nėra toks populiarus, tačiau yra praktikuojamas tarp porų. Esminė priežastis, kodėl poros nesimyli lifte, tai baimė būti užkluptiems. Siekiant išvengti šio netikėtumo,  svarbu nepamiršti paspausti  STOP  mygtuko. 


Viešasis transportas

Dažnas scenarijus ne tik filmuose, bet ir realiame gyvenime. Seksas metro, troleibuse arba autobuse bene labiausiai išlaisvina. Ką derėtų žinoti prieš spontaniškai pasineriant į tokį seksą? Pirmiausia atkreipkite dėmesį ar transporte nėra vaikų, kuriems būtų matomos jūsų išdaigos. Antra, tai turėtumėte daryti tyliai. Viešasis transportas mėgiama vieta ne tik tarp porų, bet ir vienišių. Kas geriau jei ne masturbacija sutrumpins kelionės trukmės laiką? Šiuo atveju, mini žaisliukai valdomi nuotoliniu būdu,  bus puiki išeitis jai. 


 

Seksas viešose vietose populiarus  ne tik tarp jaunuolių, kuriems  rasti vietą intymiems žaidimams gali būti sudėtinga, tačiau tokią sekso rūšį praktikuoja ir santuokinį gyvenimą  gyvenančios poros. Jei jaučiate, kad į Jūsų santykius įsisuko rutina ir trokštate pagerinti savo seksualinį gyvenimą, nebijokite būti spontaniški ne tik namuose, bet ir kur nors kitur...

www.suaugusiems.lt

 

 
Komentarai
Naujas komentaras