Vyrams: vienos nakties nuotykiai

49_love_tip-910032-TwoByOne.jpg
 
8 komentarai
Poros siekia intymumo, o nepažįstamieji – malonumo. Principas, labai tinkantis šiandienos seksualiai aktyviam individui. Tačiau, klimpstant į vienos nakties nuotykių liūną, nereikėtų pamiršti, jog tai tėra fizinis ryšys ir tik itin retais atvejais galintis peraugti į psichologinį. Pagrindinė vienkartinio sekso taisyklė: pasimėgauti, o po to – paleisti.

Vis daugiau žmonių, ypatingai vyrų, leidžiasi į vienos nakties nuotykius. Jie dažniausiai būna trumpi, spontaniški, neįpareigojantys bei kaskart suteikiantys vis daugiau seksualinės patirties. Nepaisant visų malonių, net ir pasineriant į vienkartinį intymumą, galvos pamesti nederėtų. Priešingu atveju, klaidų tikimybė tampa išties nemenka. 

Ką vyrų praktika apskritai byloja apie vienos nakties nuotykius ir kaip kaskart elgtis protingiausia?

  • Vienos nakties nuotykiams visada geriau rinktis jos namus. Egzistuoja dvi to priežastys. Visų pirma, tavo namai su išmėtytomis ant grindų kojinėmis ir nešvariais patalais veikiau primins karo zoną, o ne intymų lizdelį. Be to, jeigu viskas pasisuktų netikėta linkme ir pradėtų klostytis ne taip, kaip norėtum, visada paprasčiau išeiti pačiam, negu išprašyti viešnią iš savojo būsto.
  • Vienkartinis seksas dažniausiai yra itin spontaniška, aptemdantis sąmonę ir paremtas vien tik fiziniu kontaktu. Tačiau net ir visiškai pasinėrus į aistrą, nederėtų pamiršti apsisaugojimo priemonių. Svarbiausia priežastis – netikėta lytiniu keliu plintančios ligos dovanėlė. Šiandien tai ypatingai aktualus aspektas, nes žmonės gyvena kur kas laisviau ir vis dažniau pasineria į dažnus ir nesaugius santykius. Visada su savimi nešiokitės prezervatyvą, nes niekada negalite žinoti, kada jo jums prireiks. Be to, jeigu dažnai mėgaujatės vienos nakties nuotykiais, reguliariai tikrinkitės savo seksualinę sveikatą.
  • Moterys seksą idealizuoja kaip meilės išraišką, tačiau vyrams daugeliu atveju tai tėra malonumą teikiantis fizinis kontaktas. Kai du žmonės vienas kito visiškai nepažįsta, reikia kalbėtis – taip bus garantuota geresnė patirtis.
  • Nebūkite labai švelnūs ir atsargūs – laukinis seksas to nereikalauja. Nepažįstate moters, todėl nežinote, kas priimtina jai? Klajokite po pačias netikėčiausias teritorijas. Jeigu matysite, kad jai kažkas nepatinka, nustokite ir grįžkite prie tokių žaidimų, kuriais, kaip spėjote pastebėti, ji mėgausi. Nestokokite drąsos ir bandykite įgyvendinti visas savo seksualines fantazijas. Kas žino, gal sutiksite sau lygų žvėrį.
  • Po aistringos meilės nakties nesielkite kaip pasipūtę šunsnukiai. Gali būt, jog su šia moterimi daugiau niekada gyvenime nesusitiksite, tačiau kaip aistringai pradėjote šią pažintį, taip gražiai ją ir užbaikite. Jokiais būdais nepabėkite iš partnerės lovos neatsisveikinę. Jeigu jau negalvojate apie ją, pagalvokite bent jau apie savo garbę, nes merginos mėgsta plepėti. Be to, gali būti ir taip, kad po kurio laiko šio žmogaus vėl netikėtinai užsimanysite, tačiau nemalonus išsiskyrimas po pirmosios nakties užtvers tam visus kelius.

Parengta pagal Askmen.com 

 
Komentarai (8)
Svarbiausia taisykle - nera jokiu taisykliu.
Svarbiausia taisyklė - nesusižavėti :)
tikrai tam pritariu :)
vyrai nuostabus kaip niekada buna vo moteris tai jo
Egle as irgi uz tavo komentara ;)
gan teisingas straipsnis. :)
Jei tave zmogus labai traukia, as uz. Tik aisku jei nesi santykiuose.
Jie sikniai!!!!!!
Naujas komentaras