Vyriškas užpakaliukas – vieni pliusai!

 
5 komentarai
Apgaudinėti negerai. Intymiuose santykiuose melas taip pat nėra toleruojamas.

Tačiau būna taip, kad apie savo kompleksus ir defektus prisimeni tik tada, kai lipnios rankos traukia nuo tavęs kelnes. Mūsų visuomenė veidmainystė nėra priimtina. Atvirkščiai – mes siekiame, kad visiems viskas būtų gerai. Todėl ir sakome: pirmąkart dar galima nuslėpti, tačiau ateityje – reikia panaikinti visus fizinius trūkumus. Kitaip sakant, nustoti dėl jų nervintis ir užsiimti tuo, ko siekiate.

Pateik užpakalį

Kam? Kaip tai kam? 60 proc. moterų visame pasaulyje vyro užpakaliuką vadina pačiu svarbiausiu, patraukliausiu ir seksualiausiu organu. Akys, veidas, šypsena ir ... tvirtas užpakaliukas – tai turi pritraukti moterį iš pirmo žvilgsnio. Todėl drąsiai atsuk jai savo geriausią kūno dalį ir nerausdamas priimk komplimentus.

Kaip?

Yra tam tikrų padėčių, kai partnerė gali laisvai apžiūrinėti tavo užpakalinę dalį (tarkim, sėdint ant viršaus nusisukus nuo tavo veido). Tiesa, skirtingai nuo pozos „veidas į veidą“, tai neleis jai pasiekti ekstazės „įsisegti“ nagais tau į nugarą.

Pliusai tau

Iš esmės, tokios pozicijos – puiki proga paeksperimentuoti ritmiškai. Čia nereikės eikvoti savo energijos, kad palaikytumėt savo kūną lygsvaroje – viskas sutvarkyta savaime. Paprasčiausiai judėkite įvairiais ritmais ir rečiau keiskite amplitudę.

Pliusai jai

Procesą kontroliuoji tik tu. Taip kad gali užtikrintai privesti moterį prie orgazmo, tuo pat metu saugodamas jėgas dėl savo asmeninio emocijų proveržio. Šiek altruizmo – ir mergina tavęs nepamirš dar ilgai.

Profilaktika

Sunku keisti šypsenos charakterį ir akių dydį. Tačiau optiškai sumažinti užpakaliuką vis dėl to įmanoma. Kas gali padėti? Visų pirma, dviračių sportas arba bėgiojimas 30 minučių, 3-4 kartus per savaitę.

Suaugusiems.lt

 
Komentarai (5)
kas per idijotas rase straipsni :D jai vyras guli ant nugaros o moteris ant jo tai kaip inai jo uzpakali matys :D:D:D raso ir pats nesupranta ka raso :D
su smalsuole sutinku ka cia isvis parse per nesamone? o tai pimpos negali apziuryneti kada ji i subine sulindusi (tarkim atkisus uzpakali, dedint ant virsaus nusisukus nuo veido) ?
veidrodis yra gerai visokiomis pozomis
galima pvz veidrodi ant lubu pakabinti tai moteris tada viska matytu :)arba ant sienos kazkur
"Yra tam tikrų padėčių, kai partnerė gali laisvai apžiūrinėti tavo užpakalinę dalį (tarkim, sėdint ant viršaus nusisukus nuo tavo veido)"
ir kokiu būdu tą užpakaliuką apžiūrėt, nebent vyras ritmiškai lovą "tvarkytų"

Naujas komentaras